TK główki dziecka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: TK główki dziecka?

Witam serdecznie czy któraś z mam przerabiala u swoich pociech badanie tk jakie kolwiek { tomografia komputerowa)  my dostaliśmy skierowanie od neurologa powodem są pojawiające się strzelanie w głowie tak to nazwał synek (5 lat).  Badanie wykonaliśmy ale nie potrafię się uspoic... Powodem mojego niepokoju jest promieniowanie które się wytwarza przy tym badaniu...  Ehhh jutro wynik... Mam tysiąc myśli na głowie...  Mam nadzieję że te jednorazowe badanie nigdy nie da skutków ubocznych

Emilka 18.10.2011 :*:*
[*] Roksanka 18.10.2011" Zniknęłaś nam z oczu lecz nigdy z serca " [*]
Adaś  25.02.2014 ;*;* mój mały mężczyzna ;*
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: TK główki dziecka?

Dziecko było na badaniu, nakręcanie się teraz nic nie da. Nie wykonuje się tomografii co miesiąc, promieniowanie w takim nasileniu nie zrobi mu krzywdy. Jeśli masz wątpliwości, porozmawiaj z lekarzem.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

3

Odp: TK główki dziecka?
karla90 napisał/a:

Witam serdecznie czy któraś z mam przerabiala u swoich pociech badanie tk jakie kolwiek { tomografia komputerowa)  my dostaliśmy skierowanie od neurologa powodem są pojawiające się strzelanie w głowie tak to nazwał synek (5 lat).  Badanie wykonaliśmy ale nie potrafię się uspoic... Powodem mojego niepokoju jest promieniowanie które się wytwarza przy tym badaniu...  Ehhh jutro wynik... Mam tysiąc myśli na głowie...  Mam nadzieję że te jednorazowe badanie nigdy nie da skutków ubocznych

Spokojnie, to badanie jest zupełnie nieinwazyjne i nie wywołuje skutkow ubocznch. Niektórzy pacjenci są uczuleni na środki cieniujace, które zawierają jod. Jednak  zdarza sie to bardzo rzadko.
W przypadku twojego syna, jesli nie był wcześniej badany Rtg. oraz nie mial robionych tomografii, to zwyczajnie proste badanie i  nic więcej. Uszy do gory:) Mam nadzieję, że wynik badania będzie zadawalający i się uspokoisz na wszystkich frontach:)

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018