Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę

Pojechałam na obóz, gdzie poznałam chłopaka. Na początku był fajny, ale zaczął mnie denerwować. Był to obóz imprezowy, więc w nocy wychodziliśmy, aby się napić i potańczyć. Jednej takiej nocy przelizaliśmy się pare razy.  Po tym wydzarzeniu zaczął mi się podobać. Jednak następnego dnia wgl nie rozmawialiśmy. Martwiłam się, ale od jego kolegi usłyszałam, że mu się podobam. Następnej i kolejnej nocy zdarzyło się to samo. Jednak coraz bardziej rozmawialiśmy na trzeźwo w dzień. Ostatniej nocy powiedział mi, że spotkajmy się kiedy będziemy już w mieście, gdzie mieszkamy. Potem ostatniego wieczoru chwile rozmawialismy, bo w nocy nigdzie nie wychodziliśmy. Następnego dnia był wyjazd powiedzieliśmy sb cześć i tyle. Teraz zastanawiam się czy do niego napisać czy nie wyjdę na natrętną i czy to miałabyć tylko taka wakacyjna przygoda.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę

Ile masz lat?

3

Odp: Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę
Lady Loka napisał/a:

Ile masz lat?

Przelizali się, więc zakładam, że mentalnie ok 13-15 lat

4

Odp: Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę
Nirvanka87 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Ile masz lat?

Przelizali się, więc zakładam, że mentalnie ok 13-15 lat

To samo miałam napisać.
Forum jest dla osób pełnoletnich, Autorko.

5

Odp: Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę

Wiem, że to brzmi bardzo niedojrzale i głupio i takie to też jest, ale potrzebuje tylko pomocy od osób doświadczonych, a w internecie jak zwykle tylko wyśmiewają i pogrążają/ mam 16 lat

6

Odp: Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę
Marysia312 napisał/a:

Wiem, że to brzmi bardzo niedojrzale i głupio i takie to też jest, ale potrzebuje tylko pomocy od osób doświadczonych, a w internecie jak zwykle tylko wyśmiewają i pogrążają/ mam 16 lat

Nie ma się co dziwić bo to śmieszne jest, a nie poważne. Forum jest od 18lat, czytamy regulamin.

7

Odp: Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę

Forum jest dla pełnoletnich smile

8

Odp: Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę

Z uwagi na konieczność pożegnania się z Autorką, wątek zostaje zamknięty.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Napisać i się może skompromitować czy zostawić sprawę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024