Wesele,rozstanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez sasa.basa (2019-08-18 01:44:46)

Temat: Wesele,rozstanie

Hej, pytanie do Was .porade Please.
Rozstaliśmy sie z facetem po 3 latach w zeszłym tygodniu. Świeża sprawa , on powiedział ze juz nie daje rady tak żyć, ze tak będzie lepiej. Ja nie chciałam sie rozstać in o tym wie , ale powiedziałam ze rozumiem, nie musi sie tłumaczyć.  Ogólnie w zgodzie.Kontaktu brak od zeszłego tygodnia. Sprawa taka , w następna sobotę mam wesele mojej przyjaciółki. Właściwie Mieliśmy razem tam iść, nocleg potwierdzenie zrobione , wszystko załatwione.
Czy pytać sie go czy mimo wszystko pójdzie ze mną na nie ? Nie chce iść sama.nie mam znajomych facetów, a z rodziny nikt nie moze iść. Wiem ze to wszystko świeże itd. Cos ktoś ?

2

Odp: Wesele,rozstanie

Skoro się rozstaliście, to pójście razem na to wesele, nie jest najlepszym pomysłem.

3

Nie idz z nim na to wesele. Po co? Uwierz, że nawet jeśli poszedłby z Tobą na to wesele, to byś się dobrze nie bawiła. To jest jeszcze bardzo świeża sprawa i nie jesteście w stanie iść na wesele jak "starzy znajomi"

4

marta2101 napisał/a:

Nie idz z nim na to wesele. Po co?

Wiadomo po co. smile

sasa.basa napisał/a:

Ja nie chciałam sie rozstać in o tym wie

5

No wiadomo,
ale pójdą na wesele i co? nagle on zmieni zdanie? będą rozmawiać o swoim związku? przy stole, na zewnątrz? rozstrząsać całe te rozstanie bądź udawać, że się nic nie stało? i jeszcze pod wpływem alkoholu pójdą do łóżka na pożegalny seks? Lepiej sie odciąć od niego. On wie, że autorka nie chce rozstania. Jak będzie mu zależeć, jak uzna że popełnił błąd, to ją znajdzie i wróci.

6

Nadzieję zawsze można mieć. smile

7

sasa.basa napisał/a:

on powiedział ze juz nie daje rady tak żyć, ze tak będzie lepiej.

Coś ty mu zrobiła??

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018