Zdrada czy nie zdrada proszę o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada czy nie zdrada proszę o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Zdrada czy nie zdrada proszę o pomoc

Pomocy nie wiem co mam robić co o tym myśleć może są tu osoby które potrafią mną potrząsnąć lub pomoc mi w tym co siedzi w mojej głowie teraz.w tym jak bardzo mi teraz źle i nie chce mi się żyć.
Nie wiem czy to zdrada czy nie moze ja wmawiam sobie coś czego nie ma było kiedyś o nie będzie.
Mój mąż napisal do naszej wspólnej koleżanki że za nią tęskni że będzie o nią dbał że nikomu nie da jej skrzywdzić zapytał się jej czy może ja pocałować i powiedział że będzie ja całował w cipkę.
Jesteśmy 10 lata małżeństwem. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów zawsze razem wszędzie razem nawet razem pracowaliśmy. Uważałam że nie umiemy bez siebie żyć. Mamy troje wspaniałych dzieci. On pracuje z tą dziewczyna na jednej brygadzie. Gdy wracał do domu mówił mi że z nią rozmawiał ona opowiadała mi o swoim życiu i jej partnerze i jak on ją traktuje a mój mąż opowiadał jej o mnie i naszych dzieciach. I niby nic takiego się nie działo do momentu gdy znalazłam te smsy u niego w telefonie.
Tego dnia nie spał 24 godziny do był w pracy na noc a potem jechaliśmy do Kielc i nie spał wogole. Wypil dwa piwa przed spaniem wtedy wzięłam jego telefon tak poprostu nie szukałam nic specjalnie i jak by mnie ktoś w twarz szczeli.
Obudziłam go odrazu i wybiegłam
Po jakim czasie przyszedł do mnie i przepraszał powiedział że nie pamięta że to napisał nie wie i nie umie mi wytłumaczyć dlaczego to napisał. Że nic do tej dziewczyny nie czuje i nie ma. Że kocha mnie i dzieci. Nie utrzymuje ja już z nią kontaktu ale ja nie umiem przestać o tym myśleć nie umiem zrozumieć dlaczego ciągle są awantury bo on nie umie mi wytłumaczyć. Zastanawiam się czy to zdrada czy tylko jakieś głupie smsy najgorsze jest to że to bardzo boli
Pomocy bo żyć mi się nie chce

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada czy nie zdrada proszę o pomoc

Nie zdradzil cie ale ma ochote to zrobic , teraz jak sie dowiedzialas bedzie ciezko ale zrobi to z inna. acie 3 dzieci jestes nudna. Wysrarczy wziac cie i masz dostep do wszystkiego. piersi pupa nogi cipka wszystko jest jak na tacy w dodatku nie przebierasz sie juz dla niego jak dziwka w sypialni, spisz w dresie i koszulce wyciagnietej , z dziurami. W domu syf, patrzy na ciebie 10 lat i co ma powiedziec ? pozadanie? no prosze cie.

Jeszcze cie nie zdradzil ale jesli bedziesz mu robic awantury dalej to nie zdziw sie...Jeszcze grzebanie w telefonie, no masakra.. teraz to powinnas powiedziec,
- juz sie balam ze mnie zdradzasz, kochanie co ty za glupoty wypisujesz po pijaku - i usmiechnij sie, uspiesz jego czujnosc i wtedy zobaczysz co i jak. I zacznij myslec czy zakaceptujesz ze jest inna na dostawke czy nie. jak nie to przygotuj sie na rozwod.

Poza tym on moze kochac ciebie a miec inne tylko ze wzgledu na to ze jest nowa inna i robi to co ty nie robisz. lub zwierzecy instynkt. Ale przezyjesz to nie martw sie. MAsz dzieci wiec skup sie na nich

3

Wraith napisał/a:

Nie zdradzil cie ale ma ochote to zrobic , teraz jak sie dowiedzialas bedzie ciezko ale zrobi to z inna. acie 3 dzieci jestes nudna. Wysrarczy wziac cie i masz dostep do wszystkiego. piersi pupa nogi cipka wszystko jest jak na tacy w dodatku nie przebierasz sie juz dla niego jak dziwka w sypialni, spisz w dresie i koszulce wyciagnietej , z dziurami. W domu syf, patrzy na ciebie 10 lat i co ma powiedziec ? pozadanie? no prosze cie.

Mowisz o jej mezu czy o sobie?

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

4

Kazdy ma swoja granice. Skoro ta sytuacja sprawia ci ból, to znaczy, ze on przekroczyl twoja, a wiec zdradził. Nie ma znaczenia czy fizycznie, czy nie.

5 Ostatnio edytowany przez balin (2019-08-18 09:24:36)

Nie pochwalam jego zachowania. Trudno tez powiedzieć, czy do czegoś doszło.
Ale z Twojego opisu małżeństwa i Twojego zachowania wychodzi, że to może być strasznie męczące dla faceta.
Wiem, wiem jest ciężko 3 dzieci, facet czuje się przez Ciebie zaklepany i ma wypełniać rolę ojca i żywiciela rodziny. Ale zamiast wpadać w czarną rozpacz, może warto zobaczyć jak to wszystko u was wygląda. Czy jesteś jeszcze dla niego samicą, a on dla Ciebie samcem. Specjalnie napisałem tak po zwierzęcemu, bo przypuszczam, że u was dużo rzeczy zostało pozamiatane pod dywan. A takie teksty jak on wypisuje do tej koleżanki, nie może już mówić Tobie. Nie wiem też, czy nie mamy tu do czynienia z syndromem madonny i ladacznicy.

6

To ile przytyłaś po tych 3 ciążach???i jak tam u ciebie z libido???sex raz na miesiąc czy rzadziej?Jak spedzacie z mężem czas na codzień????

7

Bonzo- czy ja dobrze czytam miedzy wierszami? ty Autorce przypisujesz wine za to, ze jemu chce sie calowac inne pipki i o tym pisze????

Jesli masz takie mysli, to powinienes Autorke zapytac, czy  moze cos jest nie tak- czy moze zaniedbala sie, albo nie ma ochoty na seks itp.
Ale nie z grubej rury. To nikomu niepotrzebne. Co chciales twoja wypowiedzia osiagnac? Kopnac lezacego? chyba ci sie udalo....

Normalny zwiazek polega na tym, ze trzeba o tym mowic- gdyby nawet bylo tak, ze jest teraz grubsza, albo spi w rozciagnietych gaciach- niech jej to jakos powie. jak maz, jak kochanek, jak przyjaciel....
A on woli wypisywac do jakiejs dziuni o pipkach.
I tu zglasza sie niepytany facet i z wielkiej  rury laduje, zes gruba jest babo, to masz.

Ech...zycie....

Zyj Tu i Teraz.

8

Gosia1962 napisał/a:

Bonzo- czy ja dobrze czytam miedzy wierszami? ty Autorce przypisujesz wine za to, ze jemu chce sie calowac inne pipki i o tym pisze????

Jesli masz takie mysli, to powinienes Autorke zapytac, czy  moze cos jest nie tak- czy moze zaniedbala sie, albo nie ma ochoty na seks itp.
Ale nie z grubej rury. To nikomu niepotrzebne. Co chciales twoja wypowiedzia osiagnac? Kopnac lezacego? chyba ci sie udalo....

Normalny zwiazek polega na tym, ze trzeba o tym mowic- gdyby nawet bylo tak, ze jest teraz grubsza, albo spi w rozciagnietych gaciach- niech jej to jakos powie. jak maz, jak kochanek, jak przyjaciel....
I tu zglasza sie niepytany facet i z wielkiej  rury laduje, zes gruba jest babo, to masz.

Ech...zycie....

Totalna prawda, jak cokolwiek nie pasuje u partnera to powiedzmy to, a nie szukajmy innej atrakcji na boku, bo to czy nam partner pasuje czy nie pasuje to kwestia wzgledna, zawsze jest pole do zmian I poprawy, a nic nie usprawiedliwia zdrady

9 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2019-08-19 15:40:54)

A co do wpisu Wraith: chyba powinienes wytrzezwiec, zanim tu piszesz. Bo nie  wierze, ze takie tresci mozna puszczac na trzezwiaka....
Juz dostales za styl i tresc upomnienie.

Zyj Tu i Teraz.

10

Gosia1962 napisał/a:

Ech...zycie....

Czytam miedzy wierszami.....ale widze ubodło to kogoś innego niż autorkę.....rozmowy w związku o problemach a co najgorsze o uczuciach nie działają, co najwyzej mogą tylko spowodować, że facet straci w oczach partnerki.....poza tym ludzie  w związkach to nie są zawsze bezmózgie ameby i wiedzą o co na prawde chodzi i gdzie leży problem, tylko tego nie akceptują.
Poza tym w tym przypadku nie znamy calego kontekstu tylko wyrwaną sytuację z punktu widzenia autorki....

11

Bonzo, ty gadaj ZA SIEBIE. W normalnych zwiazkach rozmawia sie o wszystkim. Ja tak mam.
Ty nie? a to szkoda….

Zyj Tu i Teraz.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada czy nie zdrada proszę o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018