Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę?

Nigdy nie miałam tego koloru koszuli. Co prawda w szafie mam t shirt czarny, kilka białych, ciemny niebieski, oliwkowy, granatowy. Wszystkie są z nadrukiem/napisem, poza oliwkowym. Jeżeli chodzi o jeansy to mam czarne gładkie i jasne niebieskie lekko sprawne. Trampki mam granatowe, a z zimowych butów mam granatowe martnensy. Czy taka koszule nosić zapieta czy rozpieta? Podwijać rękawy gdy jest ten guzik do podpięcia i jak go nie ma czy jak? Preferuję kratę nie za dużą ani nie za drobną.
Proszę o pomoc. Byłabym wdzięczna.
Dziękuję. I jaki kolor t shirtu kupić najwyżej?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę?

Do takiej koszuli pasuje każdy kolor jeansów. Jeśli będziesz nosić ją zapiętą, to T-shirt nie jest Ci już potrzebny. Jeśli rozpiętą, to dobrze skomponuje się biały, czarny, czerwony (koszula jest w kratę, więc to się ze sobą nie 'zleje'), ewentualnie szary. Moim zdaniem T-shirt jak najbardziej może mieć jakiś niewielki napis lub grafikę, ale musisz uważać, że żeby tego wszystkiego nie było za dużo i pasowało do siebie kolorystycznie. Rękawy noś tak, jak Ci wygodnie.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych, właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021