Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę?

Nigdy nie miałam tego koloru koszuli. Co prawda w szafie mam t shirt czarny, kilka białych, ciemny niebieski, oliwkowy, granatowy. Wszystkie są z nadrukiem/napisem, poza oliwkowym. Jeżeli chodzi o jeansy to mam czarne gładkie i jasne niebieskie lekko sprawne. Trampki mam granatowe, a z zimowych butów mam granatowe martnensy. Czy taka koszule nosić zapieta czy rozpieta? Podwijać rękawy gdy jest ten guzik do podpięcia i jak go nie ma czy jak? Preferuję kratę nie za dużą ani nie za drobną.
Proszę o pomoc. Byłabym wdzięczna.
Dziękuję. I jaki kolor t shirtu kupić najwyżej?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę?

Do takiej koszuli pasuje każdy kolor jeansów. Jeśli będziesz nosić ją zapiętą, to T-shirt nie jest Ci już potrzebny. Jeśli rozpiętą, to dobrze skomponuje się biały, czarny, czerwony (koszula jest w kratę, więc to się ze sobą nie 'zleje'), ewentualnie szary. Moim zdaniem T-shirt jak najbardziej może mieć jakiś niewielki napis lub grafikę, ale musisz uważać, że żeby tego wszystkiego nie było za dużo i pasowało do siebie kolorystycznie. Rękawy noś tak, jak Ci wygodnie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Co pasuje do koszuli czerwonej w czarną kratę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018