Fryzura a la chłopczyca, komu najbardziej pasuje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Fryzura a la chłopczyca, komu najbardziej pasuje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Fryzura a la chłopczyca, komu najbardziej pasuje?

Ostatnio myślałam żeby tak ściąć włosy, choć nigdy jeszcze takiej fryzury nie nosiłam i boje się czy mi spodoba, i czy takie włosy będą najłatwiejsze w układaniu. Czy któraś z was miała choć raz taką fryzure?

Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia, ale pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fryzura a la chłopczyca, komu najbardziej pasuje?

Fryzura "na chłopczycę" to zbyt ogolne pojecie. To sa dziesiatki wariacji na temat krotkich wlosow - a poszczegolne elementy tej fryzury dobiera sie do ksztaltu glowy, jakosci wlosow, wieku itd.
Krotkie wlosy - tak jak i dlugie - mozna nosic na milion sposobow. I niestety to nie prawda, że z krotkimi wlosami jest mniej roboty - na krotkich wlosach szybciej jest widac przetluszczanie sie, gorzej wygladaja rano i nie da sie ich tak po prostu zwiazac gumka czy zrobic szybkiego koka.

Wlosy "szybkie" to sa jedynie naprawde krotkie fryzury. W innym wypadku ukladanie wlosow jest norma tak, czy inaczej.

3

Iceni ma rację - określenie chłopczyca jest zbyt ogólne. Najlepiej byłoby, gdybyś wrzuciła kilka zdjęć z fryzurą w typie takiej, którą rozważasz.

Zwykle mam włosy długie albo do ramion, ale dwa razy w życiu zdecydowałam się na ścięcie ich na krótko. Ten drugi miał miejsce w ubiegłe wakacje. Miałam asymetrię, cięcie było bardzo dobrze wykonane, więc fryzurę układałam stosunkowo szybko.

Krótkie fryzurki mogą być bardzo wdzięczne i dodawać nam dziewczęcego uroku, ale - w zależności od ułożenia i wykończenia - mogą być też bardzo eleganckie. Niezwykle ważne jest, aby oddać się w ręce dobrego fryzjera, który właściwym cięciem sprawi, że włosy będą się dobrze układać oraz optycznie zyskamy na ilości.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, niestety na ten moment technicznie niemożliwy do zmiany]

4

według mnie szczupłej kobiecie, chyba też niezbyt wysokiej

5

Taka fryzura jest bardzo wygodna, jednak kiedy ponownie chcesz zapuścić włosy pojawia się problem smile Jeśli masz długie włosy, to nie ścinaj od razu na bardzo krótko. Chyba lepiej robić to etapowo. No ale jak powszechnie wiadomo, włosy przecież odrastają smile

90% naszych zmartwień dotyczy spraw, które nigdy się nie zdarzą...

6

do takiej fryzury trzeba mieć adekwatne rysy twarzy, najczęściej są to kobiety o szczupłych rysach wtedy taka fryzurka jest jak najbardziej adekwatna troche to ryzykowne, ale zawsze w razie czego można przedłużyć włoski

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

7

Ja mam krótkie i mi pasuje. i jest  o wiele wygodniej niż w długich, nie ma problemu z czesaniem ale ułożyć trzeba.

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

8

Czyli na tzw " chłopaka" ... Takie włosy wbrew pozorom wymagają poświęcenia więcej czasu przed lustrem niż dłuższe. Najgorzej u mnie było z rana smile każdy włos na 4 strony świata wink

https://m.youtube.com/watch?v=dEIGF3w7Za0
                   Cooler than me

9 Ostatnio edytowany przez chloe2 (2015-11-30 22:08:52)

Mishia teoretycznie tak ale zależy od rodzaju włosów. No ja mam cienkie i długie mi się kręciły lekko a krótkie o dziwo nie. Z czesaniem masakra byla. I właśnie lepiej sie ukladaja krótkie wbrew pozorom. Najlepiej żeby w mokrych nie iść spać, bo wtedy to na pewno każdy wlos w inna stronę

10 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2015-11-30 23:02:04)

Mishia napisał/a:

Czyli na tzw " chłopaka" ... Takie włosy wbrew pozorom wymagają poświęcenia więcej czasu przed lustrem niż dłuższe. Najgorzej u mnie było z rana smile każdy włos na 4 strony świata wink

Zgadzam się.
Ja raz obcięłam na "chłopaka" i pomimo, że super wyglądałam (oczywiście moim zdaniem smile) to przechlapane było z czesaniem, żadne pianki, żele nic nie pomagało na dłuższą metę. A grzywka faktycznie układała się na "cztery strony świata".

Więc jak dla mnie długie włosy to po prostu wygoda, nie chce mi się czesać, zwiąże w kucyk i mam spokój.

Aha jak dla mnie krótkie włosy na "chłopaka" pasują kobiecie, jak mam podłużną twarz.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

11

Krejzi w kucyku Ci sie dobrze ukladaly? yikes jeju ja żeby kucyka zrobić musiałam się nieźle naukladac bo mi ciągle cos odstawało.

12

chloe2 napisał/a:

Krejzi w kucyku Ci sie dobrze ukladaly? yikes jeju ja żeby kucyka zrobić musiałam się nieźle naukladac bo mi ciągle cos odstawało.

Ale ja mam długie włosy, więc z kucykiem nie mam problemu.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

13

Ale właśnie o długich mówiłam
jak miałam długie to nieźle sie namęczyłam z kucykiem

14

No to ja nie wiem, jakie te włosy miałaś.
A moje włosy możesz sobie pooglądać w moim avatarze big_smile

15

Fajnie big_smile w moim są w sumie takie jak ja mam
Z tymi krótkimi tyle tylko ze problem z grzywka jak wiatr wieje ale lakier zazwyczaj pomagał.

16

W sumie jak mam problem z kucykiem, to wtedy jak włosy są świeże, dopiero umyte, bo gorzej współpracują, że tak powiem i bardziej odstają, co chyba wiele kobiet tak ma, tak samo wtedy jakbym chciała mieć warkocz choćby. No, ale jak są np na 2 dzień, to już dobrze.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

17 Ostatnio edytowany przez Mishia (2015-12-01 03:15:33)

Ja mam włosy prawie do pasa, i nigdy nie miałam problemu z " kitką " i nie mam z warkoczem. Ale za to włosy po paru godzinach w kucyku zaczynają się plątać jak szalone . Gdybym ich zaraz nie rozczesywała miała bym gigantyczny kołtun big_smile , coś jak jeden wielki dred . A jak mam rozpuszczone to spoko, nic się nie dzieje są proste jak druty , oprócz tego że się elektryzują czasami . Zawsze coś :-) . Ale w moim wypadku wole siebie w dłuższych jak w krótkich włosach . I wszystkie długości włosów już przetestowałam  na sobie.

https://m.youtube.com/watch?v=dEIGF3w7Za0
                   Cooler than me

18

No tak jak pomyślałam, to w sumie nawet na tych bardzo świeżych włosach nie było jakiegoś problemu z kucykiem jednak u mnie (teraz zwykle mam rozpuszczone), ale jednak jak warkocz i bardzo świeże włosy to już tak, bo wychodziły, rozwalał się szybko, dlatego lepiej było zrobić kolejnego dnia np po myciu u mnie.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

19

Iceni napisał/a:

Fryzura "na chłopczycę" to zbyt ogolne pojecie. To sa dziesiatki wariacji na temat krotkich wlosow - a poszczegolne elementy tej fryzury dobiera sie do ksztaltu glowy, jakosci wlosow, wieku itd.
Krotkie wlosy - tak jak i dlugie - mozna nosic na milion sposobow. I niestety to nie prawda, że z krotkimi wlosami jest mniej roboty - na krotkich wlosach szybciej jest widac przetluszczanie sie, gorzej wygladaja rano i nie da sie ich tak po prostu zwiazac gumka czy zrobic szybkiego koka.

Wlosy "szybkie" to sa jedynie naprawde krotkie fryzury. W innym wypadku ukladanie wlosow jest norma tak, czy inaczej.

dobrze powiedziane (a rczej napisane wink więcej nie trzeba dodawać big_smile

Żyj tak, żeby innym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.

20

mnie się taka podoba
http://zainspirujemy.pl/moda-i-uroda/fr … -i215.html

Jednej będzie pasować drugiej nie...
Mi się zawsze podobały dłuższe włosy, i takie noszę sama.

jak Tobie pasują, podobają takie to sobie takie zrobisz. To Twoje włosy. Sama się przekonaj, trzeba trochę eksperymentować w życiu

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Fryzura a la chłopczyca, komu najbardziej pasuje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021