Jaki styl lubicie? Jakie ubrania nosicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaki styl lubicie? Jakie ubrania nosicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Jaki styl lubicie? Jakie ubrania nosicie?

Pytanie do pań i dziewczyn.
Jakie koszule lubicie? W sensie wzór. Czy podwijacie rękawy jak jest guzik do podpięcia czy też gdy go nie ma. Ja lubię koszule w kratę i gładkie. Koszule w kratę nosze rozpiete albo zapiete i z t shirtem pod spodem. Czasem podwijam rękawy czasami nie. Koszule gładkie zapiete, pod spodem nic albo koszulkę zakładam. Rozpiete też, tylko wtedy podwijam rękawy. A u facetów jakie lubicie też wzór i styl? Zapiete czy rozpiete. Ja w kratę i jednokolorowe, czasem zapiete czasem rozpiete. Jeansy czy materiałowe nosicie spodnie? Jaki kolor i krój? Ja mam jeansy, częściej je noszę, fason skinny, sporadycznie slim. Mam jeansy czarne gładkie i jasne niebieskie lekko sprane. Szare też mam lekko sprane. Jeansy gładkie czy lekko sprane lubicie? U panów czy chłopaków jakie lubicie? Ja jeansy gładkie, kolor czarny, granatowy albo niebieski, jasny niebieski, szary też spoko u faceta. T shirty albo gładkie noszę albo z nadrukami/napisami. Kolory różne. Bluzy na suwak czy kangurki? Czy po prostu bluza i sweter w jednym? Ja lubię wkładane przez głowę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki styl lubicie? Jakie ubrania nosicie?

Na co dzień preferuję tak zwaną sportową elegancję, ale równie dobrze czuję się w czymś bardzo eleganckim. Ubranie oczywiście dobieram do okazji, bo inaczej ubieram się na oficjalne spotkanie, inaczej na luźne wyjście ze znajomymi, inaczej do klubu potańczyć, a jeszcze inaczej na wycieczkę.
Kocham jeansy, koniecznie opięte, w luźnych czuję się niekomfortowo. Chętnie noszę też różnego typu spodnie z tkaniny, ale tutaj również preferuję krój opiętych jeansów, przy czym nogawki mogą być delikatnie luźniejsze. Od jakiegoś czasu sporo mam czarnych, woskowanych, bo właściwie w każdej sytuacji dobrze i stosownie wyglądają. Góra różnie - dopasowana lub luźniejsza, ale jeśli luźniejsza, to często przynajmniej z jednej strony wsuwam ją pod pasek, przez co wygląda się bardziej kobieco.
Wolę buty na obcasie niż płaskie, balerinek nie mam ani jednych i nie spodziewam się, aby to się zmieniło, za to relatywnie dobrze czuję się w obuwiu sportowym lub latem w lekkich sandałkach.
W mojej szafie króluje czerń. Oprócz tego lubię kolor czerwony, biały, szary, morską zieleń, inne pojawiają się w zasadzie sporadycznie. Moim typem urody jest klasyczna zima, więc się to doskonale pokrywa z analizą kolorystyczną, choć nie był to zamierzony zabieg, a raczej intuicja.
Kocham biżuterię w kolorze srebra. Wybieram proste, wzajemnie pasujące do siebie formy i nigdy nie przesadzam z ilością, ale zwykle coś na sobie mam, w przeciwnym razie wyraźnie czegoś mi brakuje.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3 Ostatnio edytowany przez Istotka6 (2019-08-08 21:48:36)

Elegancki ale wygodny
Koszule noszę i w kratę i gładkie ale zawsze z rękawem 3/4, nie znoszę długich rękawów...
Koszule tylko z dekoltem, nie lubię być zapięta pod szyję, ponieważ duszę się wink
Biżuterię mało kiedy noszę.
Na dół spódniczki, leginsy, jeansy, eleganckie rurki ale i sukienki.
Natomiast nie uciekam też od kolorów, ale wolę te stonowane smile
Raz na jakiś czas przyjdę do pracy na sportowo big_smile

U facetów, jak duża część kobiet, uwielbiam koszule, takie biurowe jak i na co dzień, kocham podwinięty rękaw do łokcia mrrr big_smile do tego każde spodnie, tylko nie leginsy i rurki big_smile

Edit: nie noszę tylko koszul wink ale zawsze bardziej elegancko się ubieram się w stylu na co dzień smile

4 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2019-08-11 16:57:26)

Ja lubię ubierać się różnorodnie. Kiedyś dyskutowałyśmy z bratową i koleżankami, w czym sobie nie wyobrażamy danej osoby, i bratowa powiedziała, że mnie "widzi" nawet w stroju kosmity smile Trochę to przerysowała oczywiście, ale dużo w tym prawdy. Jestem w stanie wbić się w kostium oraz szpilki (choć w praktyce coraz rzadziej i mniej chętnie), mogę się ubrać w powiewną kieckę, a mogę też wystąpić w podartych dżinsach i kraciastej koszuli.
Generalnie w stroju lubię fantazję, swobodę i odrobinę nonszalancji, takiego wolnego ducha, indywidualności. Mają dla mnie urok swetry oversize, frędzle, szale i wszystko, co zwisa i powiewa. Przy całej swojej sympatii do luzackich rzeczy chętnie noszę też sukienki podkreślające figurę, bo podobno mam bardzo udaną (z czego sobie bardzo długo nie zdawałam sprawy i co uświadomiła mi pewna...kobieta) big_smile Uwielbiam nasycone kolory, byle nie zbyt jaskrawe, bo w tych już mi nie do twarzy. Lubię gdy strój nie zalatuje masówą, choć zdarza się, że i coś noszonego przez "wszystkich" akurat mi się spodoba. Diabelnie lubię wyrazistą, etniczną biżuterię i np. jeden, ale konkretny pierścionek na dłoni.
Czego nie lubię? Spętania, krępowania ruchów i swobody, dlatego rzadko chodzę na wysokich obcasach, strój typu żakiecik i szpileczki mogę nałożyć przy okazji i na chwilę, dobrze się w nim czuć, cieszyć się swoim wyglądem, ale po powrocie do domu z ulgą odwieszam do szafy.
Styl ubioru wymusza teź na mnie stan zdrowia. Od pewnego czasu królują sukienki maxi, bo moje nogi szpecą wybroczyny. Jesienią nałożę kryjące rajstopy i przeproszę się z mini smile Buty też prawie ciągle płaskie, bo coraz mniej chce mi się męczyć utrzymywaniem równowagi i bólem stóp. Dobrowolnie się torturować to absurd.

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Mam sporą garderobę z ciuchami. Czego ja tam nie mam... W sumie wielu rzeczy chyba nawet nie pamiętam, czas zrobić wielkie sprzątanie. Nie przepadam za chodzeniem po galeriach, kupuję raczej w internecie. Często też mąż coś kupuje, ot tak bez okazji

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaki styl lubicie? Jakie ubrania nosicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018