Moj chlopak chce zaprosic 2 nowo poznane dziewczyny do naszego domu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Moj chlopak chce zaprosic 2 nowo poznane dziewczyny do naszego domu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez totylkoja14 (2019-08-16 16:51:03)

Temat: Moj chlopak chce zaprosic 2 nowo poznane dziewczyny do naszego domu

Mam 23 lata, a moj chlopak 21. Jestesmy w zwiazku od 2 lat, a od roku mieszkamy ze soba. Jest miedzy nami dobrze, kochamy sie.  Kilkanascie dni temu przeprowadzilismy sie do nowego miasta, zeby tu studiowac. Podczas ceremonii rozpoczecia nowego roku akademickiego poznal 2 dziewczyny, ze tak powiem kompletnie z dupy. Ja bylam spozniona na ceremonie, wiec dotarlam do nich po jakims czasie. To bylo 3 dni temu. Od tego czasu sa w kontakcie na Fb i spotykaja sie na uczelni. Nie mialam nic przeciwko temu, do momentu kiedy moj chlopak postanowil zaprosic je do domu zeby ''wspolnie grac na playstation''. Tutaj miarka sie przebrala, bo mimo ze nie mam problemu zeby sobie pogadali na uczelni, to zapraszanie 2 dziewczyn jest wg mnie nie w porzadku. Szczegolnie nie ufam jednej z tych dziewczyn. Dodam, ze one nie maja nic wspolnego z moim chlopakiem, bo sa na kompletnie innych kierunkach studiow i maja inne zainteresowania. Moj chlopak mowi, ze one sa dla niego ''bardzo dobrymi kolezankami'' (a znaja sie przeciez tylko 3 dni!), a ta jedna dziewczyna jest bardzo mila i fajna osoba. Dodam, ze nie jestem na ogol zazdrosna, nie przeszkadza mi jak on sam wychodzi na impreze czy spotyka sie z kolegami, ale ta sytuacja jest dla mnie podejrzana i bardzo mi sie nie podoba sad Chlopak nigdy nie odwalal podobnych sytuacji. Czy ja przesadzam?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Bonzo (2019-08-16 17:01:59)

Odp: Moj chlopak chce zaprosic 2 nowo poznane dziewczyny do naszego domu

przystojniak z gadką (chad)????laski na niego lecą???

3

Bonzo napisał/a:

przystojniak z gadką (chad)????laski na niego lecą???

Nie, ale jest wysoki i rozmowny

4

masz okazje przynajmniej na jedna z nich zeby zobaczc jak to bedzie w trojkacie. nie domaiwaj sobie tego , jesli cchesz wiedziec czy on cie zdradza to zagraj tak: podejdz do niego i powiedz

- mmm nawet fajne te kolezanki, sympatyczne - wtedy nie zanegujesz jego wyboru i jego decyzji to go ustawi w przekonaniu ze zaakceptowalas taka sytuacje. wiec pozniej dodaj
- powinnam sie czuc zagrozona ? - to powiedz kokieteryjnie i dotknij jego nosek i sie usmiechnij i dodaj
- ciekawe co bys powiedzial gdybym ja z jedna z nich bawila sie na tym play station - usmiechnij sie powiedz
- a moze nie tylko na play station....

i zobacz co powie . jesli wyobrazi sobie ciebie i ja bedzie dazyl do kontynuowania tematu i bedzie ciekawy czy bylaby szansa na trojkacik.
jak cie zleje i powie powalilo cie ? to nie masz sie co bac

5

On ma 21 lat, jest jeszcze dzieciakiem. Chce i powinien się bawić, a nie męczyć się w stałych związkach.

6

totylkoja14 napisał/a:

Nie mialam nic przeciwko temu, do momentu kiedy moj chlopak postanowil zaprosic je do domu zeby ''wspolnie grac na playstation''. Tutaj miarka sie przebrala, bo mimo ze nie mam problemu zeby sobie pogadali na uczelni, to zapraszanie 2 dziewczyn jest wg mnie nie w porzadku.

Uzasadnij dlaczego się przebrała, dlaczego jest to nie w porządku?

7

Jesteście młodzi wg mnie to normalne, że ludzie chcą poznawać nowe osoby na studiach. Jak tak bardzo się martwisz i zaczniesz zabraniać to chłopak zacznie to przed Toba ukrywać. Pozwól im przyjść i zobaczysz, że to nic złego. Najgorsze co możesz zrobić to zamknąć chłopaka w klatce.

8

jakról napisał/a:

Jesteście młodzi wg mnie to normalne, że ludzie chcą poznawać nowe osoby na studiach. Jak tak bardzo się martwisz i zaczniesz zabraniać to chłopak zacznie to przed Toba ukrywać. Pozwól im przyjść i zobaczysz, że to nic złego. Najgorsze co możesz zrobić to zamknąć chłopaka w klatce.

To prawda... nie możesz zamknąć swojego chłopaka w klatce...czas pokaże...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Moj chlopak chce zaprosic 2 nowo poznane dziewczyny do naszego domu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018