Dziewczyna zemna zerwała, nie chce mieć chłopaka. Pomocy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna zemna zerwała, nie chce mieć chłopaka. Pomocy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Dziewczyna zemna zerwała, nie chce mieć chłopaka. Pomocy.

Witam
Mam 18 lat a moja dziewczyna 17
Byliśmy ze sobą 5 miesięcy do wczorajszego dnia...
Dziewczyna powiedziała mi wcześniej że nie wie czego chce a parę dni później zadzwoniła i oznajmiła że lepiej będzie to zakończyć...
Jej wytłumaczenie to, że nie chce mieć chłopaka, że chce być wolna... Jestem jej pierwszym chłopakiem. Ja przed nią miałem dziewczyne 3 lata i posmakowalem już związku i miłości...
Bardzo przeżyłem wcześniejsze zerwanie z dziewczyną i boję się jak to będzie teraz.. Nie umiem sobie bez niej poradzić. Nie chcę jeść... W nocy nie śpię, nie chce nigdzie wychodzić, nie wiem co mam zrobić... Może napisać jej, że będę zawsze czekał i czekać na nią aż zateskni za mną? A może dać już spokój... Chodź nie wiem jak bo nie potrafię się pozbierać i to będzie się tak ciągnęło za mną długimi miesiącami... Co robić... sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna zemna zerwała, nie chce mieć chłopaka. Pomocy.

Zgodnie z regulaminem wszystko co dotyczy jednego związku/jednej relacji opisujemy w jednym wątku. Z tego samego powodu ten temat zamykam, a Ciebie proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami (z naciskiem na punkt 4 RF) i stosowanie do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna zemna zerwała, nie chce mieć chłopaka. Pomocy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018