Dziewczyna mojego ex - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna mojego ex

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-06 09:16:13)

Temat: Dziewczyna mojego ex

Helloł netkobiety !
Tym razem przychodzę do Was z innym problemem. Otóż 3 lata temu miałam chłopaka nazwijmy go Tomek.
Tomek by być ze mną, zrezygnował z innej Panny (dajmy jej na imie Zosia)  co miał na oku. Mi i Tomkowi jednak się nie ułożyło (zupełnie inne charaktery) i się rozstaliśmy po miesiącu no może dwóch.
Tomek po rozstaniu wrócił ,a raczej zaczął być z Zosią i tak są razem po dziś dzień. Ja z Tomkiem nie utrzymuje żadnego kontaktu i jestem w szczęśliwym zdrowym związku.  No każde z nas poszło w swoją strone. I teraz w czym tkwi problem?  W JEGO DZIEWCZYNIE, która mnie stalkuje na każdym kroku.
Ona ma takie pie***nięcie na moim punkcie, że jak mój facet był na imprezie z kolegami w klubie gdzie ona pracowała to zrobiła mu zdjęcie i dodała na swój instagram.
I głupie podpisy typu "tak sie bawimy" dodam że mój facet jej kompletnie nie zna !! I sam był oburzony zaistniałą sytuacją. Po czasie zdjęcie usuneła, bo zobaczyła że ja sie nie dałam sprowokować.
Kolejna sytuacja to jak ja wróciłam do robienia paznokci, to ona nagle też. Gdzie znowu w podpisach pod zdjęciami wyśmiewa moje prace np. moje paznokcie są lepsze niż twoje, możesz mi skoczyć itp.
(no docinki jak w podstawówce ale irytujące)
Kolejna sytuacja to jak ja się zaręczyłam to ona dodała, zdjęcie u siebie na profilu pokazując środkowy palec.
Takich sytuacji, głupich docinek moge wymieniać i wymieniać. Dodam, że ja ją wszędzie gdzie sie tylko da blokuje a ona zakłada fałszywe konta, żeby mnie stalkować.
Zapytacie skoro ją blokuje to skąd o tym wiem? Moja koleżanki mi donoszą.
Wiem, że ta sytuacja jest ultra DZIECINNA ale bardzo mnie to irytuje i czuje sie osaczona.
Dodam, że to jest w miare dorosła osoba. Ma 27 lat a ja 24.
Bardzo proszę o jakieś wytłumaczenie mi, o co jej biega i dlaczego mnie prześladuje. Co ona ma na celu. Czy ktoś był w podobnej ssytuacji? Co zrobić, żeby zajęła sie swoim życiem a nie moim?
Rozumiem, że ma jakiś żal że te 3 lata temu jej facet wybrał mnie a nie ją ale ludzie to było 3 lata temu!!! Poza tym, powinna mieć żal do niego a nie do mnie.
W dodayku skoro jest taka szczęśliwa z tym tomkiem tak jak pokazuje na portalach  to niech dba o to szczęście a nie osacza mnie.
Proszę o jakieś sensowne wytłumaczenie jej zachowania.
Buziolki

Czy też może ją boleć to że to ja go zostawiłam, zainicjowałam rozstanie i dlatego do niej wrócił i przez to ona ma taką zazdrość wsteczną ? Czy może jej zachowanie wynika z niskiej samooceny albo czuje się jako ta druga? ja wiem, że z Tomkiem byłam krótko ale może Ona sobie właśnie tak to wmówiła. Że ja spałam w ich łóżku, że znałam jego rodzine i znajomych przed nią przez co czuje sie gorsza i teraz mnie stalkuje, żeby czuć sie lepsza?  No nie wiem...
proszę o rady

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna mojego ex

A czy ona w podpisach pod zdjeciami uzywa Twojego imienia? Bo jak nie uzywa to zastanowilabym sie bardziej nad Toba a nie nad nia.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Aha czyli to że zrobiła zdjęcie mojemu facetowi i je dodała z prześmiewczym podpisem to też sobie wmawiam?
Proszę czytać ze zrozumieniem i nie pisać mi że to ze mną jest coś nie tak.
Pozdrawiam

4

shewolf napisał/a:

Aha czyli to że zrobiła zdjęcie mojemu facetowi i je dodała z prześmiewczym podpisem to też sobie wmawiam?
Pozdrawiam

Druga osoba może dodawać sobie co tylko chce. To Twoja broszka, jak na coś takiego reagujesz, a Ty reagujesz tak, że ona ma pewnie niezły ubaw z Ciebie smile
oprzytomnij, kobieto i zacznij żyć własnym życiem zamiast sprawdzać, co ona wrzuca.

5 Ostatnio edytowany przez balin (2019-07-06 09:05:17)

Obawiam się, że przez gadanie o niej dalej chcesz się nakręcać. Zapewne Ty też grasz w waszą grę i coś tam jej jedziesz. Nie wierzę, że ktoś przez 3 lata nieprowokowany, ciągle się czepia. Odpuść sobie, zapomnij o tej kobiecie i tyle. Czas swoje załatwi. W końcu jej się znudzi.

6

Lady Loka napisał/a:
shewolf napisał/a:

Pozdrawiam

Druga osoba może dodawać sobie co tylko chce. To Twoja broszka, jak na coś takiego reagujesz, a Ty reagujesz tak, że ona ma pewnie niezły ubaw z Ciebie smile
oprzytomnij, kobieto i zacznij żyć własnym życiem zamiast sprawdzać, co ona wrzuca.

Tak to jest, gdy się jest „pępkiem wszechświata” wszystko co robią ludzie, którzy są w jakikolwiek ze mną powiązani, robią to NA PEWNO stałe o mnie rozmyślając, a jedyną ich intencją i motywem działania jestem ja, zwrócenie mojej uwagi.

7

Przez 3 lata mam ją gdzieś totalnie nie obchodzi mnie co tam u niej itd nie zaczepiam jej ani nic. Ja im nawet szczęścia życzę.
Ja reaguje tak że ona ma ubaw?Jezu czy Wy czytać nie potraficie?
Przecież napisałam, że totalnie na to nie reaguje i nie daje po sobie poznać że mnie to drażni. Staram sie być bardziej rozsądna od niej. Na jej zaczepki nawet nie odpowiadam ani nic.
Ja pępkiem świata? No raczej wątpię big_smile Hahahha

Naprawde nikt nie umie zrozumieć o co mi chodzi? Nikt nie odpowie na moje pytania ?
Ja sie pytam co kieruje tą dziewczyną a nie co mi jest xd bo tu widze większość obraca kota ogonem

8

Sama obracasz. Skoro ta dziewczyna Cie nie interesuje, no to po co o nią dopytujesz? Kupy to się nie trzyma.
Mylisz pozory z rzeczywistością. Skoro udajesz, że to Cie nie rusza. To nie znaczy, że Cie nie rusza. big_smile

9

Dokładnie, jak kolega powyżej wspomniał. Jak mnie coś mnie nie interesuje, to sobie tym w ogóle głowy nie zawracam, nie mówiąc już o zakładaniu wątku, śledzeniu aktywności na portalach dziewczyny ex sprzed 3 lat.
Dla mnie to jakaś paranoja jest, gdy się uważa, że ludzie dookoła Tobie zagrażają i robią coś, żeby Ciebie sprowokować i Tobie może zaszkodzić. Egocentryzm to i tak tylko eufemizm dla powyższego :-D

10

shewolf napisał/a:

Przez 3 lata mam ją gdzieś totalnie nie obchodzi mnie co tam u niej itd nie zaczepiam jej ani nic. Ja im nawet szczęścia życzę.
Ja reaguje tak że ona ma ubaw?Jezu czy Wy czytać nie potraficie?
Przecież napisałam, że totalnie na to nie reaguje i nie daje po sobie poznać że mnie to drażni. Staram sie być bardziej rozsądna od niej. Na jej zaczepki nawet nie odpowiadam ani nic.
Ja pępkiem świata? No raczej wątpię big_smile Hahahha

Naprawde nikt nie umie zrozumieć o co mi chodzi? Nikt nie odpowie na moje pytania ?
Ja sie pytam co kieruje tą dziewczyną a nie co mi jest xd bo tu widze większość obraca kota ogonem

Nikt nie odwraca kota ogonem, bo z Twoich wypowiedzi jasno wynika, że zachowanie tej dziewczyny bardzo Cię dotyka i zajmuje.

Co do motywów które mogą nią kierować ... one nie są po pierwsze ważne, po drugie nikt tu nie będzie dokonywał analizy psychologicznej jej postępowania.
Ważny jest fakt, jak Ty na to wszystko reagujesz i jakie to ma dla Ciebie znaczenie emocjonalne. Z jakiegoś powodu Twój odbiór jej obecności w mediach społecznościowych, jest jaki jest.
I nie wynika to z jej zachowania, a z Twoich emocji.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

11

Ja jednak uważam, że powinnaś coś zrobić, bo jak widać brak reakcji na hejt nie osłabia go.
Ja zrobiłabym tak: spotkałabym się z nią i powiedziała, że nic Cię z tamtym nie łączy i chciałabyś uniknąć spotkania z nim z prośbą o interwencję, więc liczysz, że sama się powstrzyma. Powiedz to grzecznie, nie sam na sam w publicznym miejscu

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

12 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-07-06 10:42:13)

Ela210 napisał/a:

Ja jednak uważam, że powinnaś coś zrobić, bo jak widać brak reakcji na hejt nie osłabia go.

Mylisz się. Autorka napisała, że jej brak reakcji spowodował, że tamta usunęła ze swojego profilu zdjęcie faceta autorki.
Zatem ignor działa.

PS znaczy działa na tamtą, bo na autorkę nie i pewnie poleci zaraz (za Twoją radą) zrobić cichą awanturkę o to zdjęcie :-D

13

jeśli to była ostatnia akcja to działa.
Jak nie i widząc że coś nie zadziałało szuka nowych sposobów to już niewesoło.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

14

Ela210 napisał/a:

Ja zrobiłabym tak: spotkałabym się z nią i powiedziała, że nic Cię z tamtym nie łączy i chciałabyś uniknąć spotkania z nim z prośbą o interwencję, więc liczysz, że sama się powstrzyma. Powiedz to grzecznie, nie sam na sam w publicznym miejscu

A dziewczyna na to powie "Ale ja Ci nic nie zrobiłam, uwzięłaś się na mnie, wymyślasz, prześladujesz mnie".
I będzie miała rację, bo wrzucenie zdjęcia środkowego palca na relację nie musi się łączyć z faktem zaręczyn Autorki. Dziewczyna jest kryta ze wszystkich stron możliwych. Tak samo wrzucanie zdjęć paznokci bez konkretnego wskazania na nick Autorki nie oznacza, że dziewczyna odnosi się akurat do niej.

15

Ela210 napisał/a:

jeśli to była ostatnia akcja to działa.
Jak nie i widząc że coś nie zadziałało szuka nowych sposobów to już niewesoło.

Zwróć uwagę, że mowa jest o zdjęciach/wydarzeniach, które tamta dziewczyna umieszczała na swoim profilu i to autorka śledzi profil tamtej i wiąże jej zdjęcia z sobą. To w ogóle nie musi być w żaden sposób powiązane nawet z autorką abjuż na pewno pokazuje, że autorka stalkuje tamtą, śledząc jej profil.
Kto będąc w szczęśliwym związku zajmuje się dziewczyną swojego ex sprzed kilku lat i śledzi jej profil? Dziwne.
Wg mnie namawianie autorki do konfrontacji, to tylko pogłębianie jej paranoi i dziwnych zachowań.

A jeśli nawet tamta, wiedząc, że autorka jest taka stalkująca i robi jej celowo prowokacje, to też bym unikała konfrontacji, bo akurat ja obawiam się tego typu ludzi i wolę omijać ich szerokim łukiem niż zaostrzać sytuacje.

16

shewolf napisał/a:

Otóż 3 lata temu miałam chłopaka nazwijmy go Tomek.
Tomek by być ze mną, zrezygnował z innej Panny (dajmy jej na imie Zosia)  co miał na oku. Mi i Tomkowi jednak się nie ułożyło (zupełnie inne charaktery) i się rozstaliśmy po miesiącu no może dwóch.

...Czy też może ją boleć to że to ja go zostawiłam, zainicjowałam rozstanie i dlatego do niej wrócił i przez to ona ma taką zazdrość wsteczną ? Czy może jej zachowanie wynika z niskiej samooceny albo czuje się jako ta druga? ja wiem, że z Tomkiem byłam krótko ale może Ona sobie właśnie tak to wmówiła. Że ja spałam w ich łóżku, że znałam jego rodzine i znajomych...

Chyba jednak na wstępie rozminęłaś się nieco z prawdą. Tenże Tomek nie zostawił panny, którą "miał na oku", tylko zostawił dla Ciebie dziewczynę z którą się spotykał, sypiał z nią itd, a później do niej wrócił - to zasadnicza różnica. Nie ma w tym momencie znaczenia, kto zainicjował Wasz krótki romansik, Ty, czy on, ale prawdopodobnie tamta dziewczyna poczuła się bardzo zraniona i zdradzona i jak większość zdradzonych kobiet swoją złość skupiła na kochance.
Faktycznie przesadza, zwłaszcza , że od tamtego czasu minęły już 3 lata, najwyraźniej nie przerobiła ciągle tamtej zdrady.
Jeżeli ona nie atakuje Cię osobiście, czy imiennie, wysyła tylko jakieś złośliwe aluzje, to raczej powinnaś mieć to w tyle i właściwie nic nie możesz z tym zrobić, taka karma smile
Może "rusza" Cię to dlatego, że mimo wszystko masz jakieś wyrzuty sumienia, że 3 lata temu, nie tylko ów Tomek, ale też Ty, zachowaliście się wobec tej dziewczyny nie fair?
Jednak sytuację z opublikowanym zdjęciem można było załatwić inaczej, np składając na nią skargę do jej pracodawcy, powołując się na ustawę RODO. Ona, jako pracownica pubu, powinna zając się pracą, a nie fotografowaniem gości i publikowaniem ich zdjęć wbrew ich woli, zwłaszcza, że jak piszesz, Twój chłopak i ona w ogóle się nie znają. Można było utrzeć jej nosa.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dziewczyna mojego ex

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018