Nie wiem co do niej czuje.Jak się przełamać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie wiem co do niej czuje.Jak się przełamać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Nie wiem co do niej czuje.Jak się przełamać?

Rok pisze z pewną dziewczyną.Po jej zachowaniu widać było że jest mną zainteresowana,wysłała mi list z jej nr.Nie byłem do końca pewny czy pisać czy nie,ale postanowiłem że co mi szkodzi.Napisalem i tak zaczęliśmy się poznawać.Zaproponowałem jej spotkanie,ona Od razu się zgodziła.Fajnie nam się gadalo,widać było że jest zestresowana.Nastepnego dnia napisała do mnie sms że bardzo jej się podobam,w sumie od zawsze i że jestem fajnym chłopakiem.Ja wtedy totalnie miałem mętlik w głowie.Jakis czas temu miałem dziewczynę która zerwała ze mną kontakt z dnia na dzień.Nie wiem jaki był powód ale do tej pory mnie to boli.Mam problem żeby komuś ponownie zaufać i dlatego napisałem jej to co czuje.Ona napisała tylko rozumiem.Potem normalnie ze sobą pisaliśmy raz ona zaczynała rozmowę,raz ja,ale gdy proponowała mi spotkania to czułem że nie mogę,że nie dam rady się z nią spotkać po tym wszystkim.Kiedy jej odmówilem ona się wkurzyła,napisała że nie interesuje ją internetowa znajomość i jest jej przykro że nie mam dla niej czasu.Wtedy coś mną wstrząsnęło.Pomyślalem sobie ze to może być koniec naszej znajomości,a tego nie chciałem,więc postanowiłem się przełamać i pójść na to spotkanie.Ona wypytywała się mnie cały czas o ten problem,powiedziała że widzi że jestem jakiś niezdecydowany i zdystansowany do niej,ale wytłumaczyłem że nie potrafię inaczej na tą chwilę.Widze że jej zależy,pokazuje mi to na każdym kroku.Pisze często,uśmiecha się,ale co z tego kiedy ja nie wiem co do niej czuje.Jest śliczna z wyglądu,bardzo miła i wogole i myślę że gdyby nie poprzedni związek to nie było by problemu ale w tej sytuacji nie wiem co robić.Nie potrafię określić co do niej czuje.Pomozcie

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Szkot (2019-07-06 06:58:22)

Odp: Nie wiem co do niej czuje.Jak się przełamać?

Jak nie wiesz czego chcesz oszczędź dziewczynie czasu i daj jej spokój. Straszna pipka z Ciebie, dziewczyna pisze że jej się podobasz a Ty masz mętlik w głowie smile

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2019-07-06 08:19:54)

To zdanie jest kluczowe.

Piotrek 828 napisał/a:

(...) myślę że gdyby nie poprzedni związek to nie było by problemu (...)

Gdyby... .
Póki "gdybać" będziesz, póki masz problem z zaufaniem innej osobie, póty trzymaj się od wszelkich związków z daleka, a tę dziewczynę grzecznie pożegnaj, zrywając wszelkie z nią kontakty, informując ją, iż powód zerwania leży po Twej stronie.

Bo to, by poradzić sobie z odrzuceniem, do głowy Ci nie przyszło.
Idź swoją drogą i nie krzywdź innych.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

4 Ostatnio edytowany przez balin (2019-07-06 09:17:40)

Szkot napisał/a:

Straszna pipka z Ciebie, dziewczyna pisze że jej się podobasz a Ty masz mętlik w głowie smile

Przepraszam, a Ty wiążesz się się od razu z dziewczynami, które mówią, że się im podobasz? No nie. Każdy z nas ma jakieś problemy, to nie znaczy, że jesteśmy "pipkami". Niezałatwione sprawy nie pozwalają na pójście do przodu. On to widzi i dziewczyna to widzi. On powinien to już dawno przepracować i mieć czysty umysł. Ona powinna dać sobie z nim spokój, albo postawić ultimatum. Ale oboje na razie nic z tą sytuacją nie robią.

5

miałeś jakiś problem z ojcem???czy byłeś wychowywany przez samotną matkę???bo zachowujesz sie jak by tego ojca w domu nie było niestety.

6

balin napisał/a:
Szkot napisał/a:

Straszna pipka z Ciebie, dziewczyna pisze że jej się podobasz a Ty masz mętlik w głowie smile

Przepraszam, a Ty wiążesz się się od razu z dziewczynami, które mówią, że się im podobasz? No nie. Każdy z nas ma jakieś problemy, to nie znaczy, że jesteśmy "pipkami". Niezałatwione sprawy nie pozwalają na pójście do przodu. On to widzi i dziewczyna to widzi. On powinien to już dawno przepracować i mieć czysty umysł. Ona powinna dać sobie z nim spokój, albo postawić ultimatum. Ale oboje na razie nic z tą sytuacją nie robią.

Oczywiście że się nie wiążę, ale z tego co Autor napisał dziewczyna mu się podoba i to dopiero drugie spotkanie miałoby być. Do związku (jeżeli w ogóle miałby być) to jeszcze kawałek.

Pipkowate jest niezdecydowanie a zwłaszcza opowiadanie dziewczynie że "jestem biedny misiu bo inna mnie zraniła, teraz Ty za karę będziesz cierpieć i się męczyć..!".

7

Jeśli naprawdę nie jesteś jeszcze gotowy to oszczdź dziewczynie przykrości. Albo podejmij krok w przód i zobacz jak się będziesz czuł może to ci pomoże po poprzedniej relacji.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie wiem co do niej czuje.Jak się przełamać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018