Były nauczyciel - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Były nauczyciel

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Były nauczyciel

Witajcie. Mam kontakt ze swoim byłym nauczycielem z gimnazjum pomiędzy nami jest różnica 15 lat. On ma swoją rodzinę a ja swoją ale pomimo wszystko utrzymujemy ze sobą kontakt jak przyjaciele i piszemy o wszystkim nic nas nie krępuje. Jedyne co to mamy problem ze swoimi niektórymi relacjami. Ja podobam mu się jako kobieta ciałem i charakterem a on mi jako mężczyzna. Gdy się widzimy to od razu oboje mamy uśmiechy na twarzy. Ogólnie to trwa od jakoś 3 lat gdy dowiedzieliśmy się o wspólnym zainteresowaniu sobą oboje chcielibyśmy to ze sobą zrobić i to cholernie ale powstrzymują nas od tego nasze rodziny. Jak to zrobić i ze sobą połączyć. Jak połączyć przyjaźń z zainteresowaniem i tym że przyciąga nas do siebie. Jakby doszło do czegoś jak na to w ogóle zareagować. Pomocy. Tylko bez hejtów proszę. Bo przecież wiek nie gra roli w niczym. Ani w miłości ani w przyjaźni.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Były nauczyciel

To jak tam, nadal uwazasz ze jestes ok w stosunku do swojego męża i jest zazdrosny o nic? xD

Idą wakacje. Sezon na trolle w pełni.

4

Słaby troll, tego typu historie to jednak trzeba umiec pisać.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Były nauczyciel

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018