Problem kobiecego orgazmu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problem kobiecego orgazmu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Likatu (2019-05-11 23:29:28)

Temat: Problem kobiecego orgazmu

Cześć
Jestem nowa na forum, mam 24 lata. Postanowiłam się zarejestrować dlatego, że mam wątpliwości co do sfery seksualnej mojego związku. Chodzi mi mój orgazm, ale od początku. Jestem z chłopakiem od 1,5 roku, a od jakiś 4 miesięcy uprawiamy seks. Jest to mój pierwszy partner seksualny.
Stosunek "tradycyjny" sprawia mi przyjemność, ale nie na tyle abym umiała dojść. Wiem, że musimy nauczyć się swoich ciał i wtedy będzie lepiej, natomiast chodzi mi głównie o pieszczoty oralne. Kiedy mój chłopak mnie liże to jest mi bardzo przyjemnie i dochodzę do takiego stanu, że nie wytrzymuje napięcie a tak jakby zaczynam oddawać mocz. Nie jest to duże ciśnienie, ale wszystko włącznie z chłopakiem jest mokre. Czytałam o damskim wytrysku i myślę, że to może być to, bo jest to wydzielina bezbarwna i występuje jakby falowo(?), natomiast jest jej strasznie dużo i ma delikatny, neutralny zapach. Jeżeli chłopak nie przestanie, to dzieje się tak dwa/trzy razy pod rząd.
Przechodząc do meritum: czy to jest orgazm? Po takiej sytuacji mam ochotę na więcej, a czytałam że po orgaźmie raczej jest jakaś faza nadwrażliwości i raczej 'niechcenia' a ja nie czuje się do końca spełniona nawet po dwóch takich hmm... moczeniach.
I moje drugie pytanie, jako że nie jestem doświadczona w tych sprawach: czy to normalne, że takie doprowadzanie mnie do nazwijmy to wytrysku trwa około 30 czasem 45 minut?
Przepraszam, że aż tyle napisałam, ale chciałam żebyście mieli pełny obraz sytuacji. Z góry dziękuję za odpowiedź

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem kobiecego orgazmu

Betty Dodson o tym dużo pisała. Było to też badane. Kobiecy wytrysk i orgazm to różne sprawy. Podobno może być wytrysk bez orgazmu, no i orgazm bez wytrysku (to wiadomo...). Orgazmy z wytryskami podobno nie są lepsze. Nie miałem takich przygód, ale słyszałem od jednej pani, że jak ma wytrysk, to "wszystko, całe łóżko i partner" (cytat) są mokrzy.

Wracając do sedna... czyli orgazmu... -- kluczem jest czy Ty sama dochodzisz do orgazmu jak się masturbujesz.

Druga rzecz -- orgazm to łechtaczka. Punkt G to też część łechtaczki.

Trzecia rzecz -- chłopak musi przeczytać Ian Kerner "Jej orgazm najpierw".

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

3

Dzięki za odpowiedź wink
Jeśli chodzi o Twoje pytanie, czy sama dochodzę, to niestety ale robię to kilka lat i nigdy nie doprowadziłam się do orgazmu. Próbuje różnymi sposobami, ale nie potrafię.
Kiedy uprawiamy seks to chłopak głównie zajmuje się moją łechtaczką i wtedy jest bardzo przyjemnie, a potem wytrysk, ale nadal mam takie uczucie jakby niedosytu.
Dzięki za propozycję - podrzucę mu jako lekturę do poduszki.

4

Mieszkałam z chłopakiem dośc długo i uprawialismy sex praktycznie codziennie. Co prawda nie praktykowaliśmy pieszczot oralnych, ale często zdarzałoło się, że po grze wstępnej, gdy dochodziłam wtedy wprowadzał członek i doznawał wytrysku, po wytrysku jeszcze często on mnie pieścił i pobudzał ...
Dodam, że nigdy nie musiałam chłopakowi stawiać. GHdy brał się do sexu, zawsze członek miał wystarczająco sztywny aby działać

Zarejestrowałam się na netkobiety gdyż badam zjawiska.
Wypowiedzi nakierunkowują mnie w temacie.

5

Zatem jeśli masturbując się nie osiągasz orgazmu, to chłopak tego za Ciebie nie zrobi -- tak ja uważam. Musisz najpierw sama się tego nauczyć. Wiele kobiet musi się tego uczyć.

Betty Dodson wiele lat, w zasadzie rpzez pół wieku, prowadziła warsztaty dla kobiet, gdzie one nago w grupach się uczyły masturbacji. Znajdź jej kanał na Youtube, kup książkę "Orgasm for one" czy jakoś tak.

Jeśli Cię to nie zniechęci, to wpisz do google filmik:    "Betty Dodson teaches a Norwegian girl how to masturbate" .

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

6

To "niechcenie" po orgazmie tez może byc chwilowe i po kilku minutach możesz chcieć więcej.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

7

Wg mnie to co czujesz może oznaczać orgazm, może to też być tzw.kobiecy wytrysk...po prostu, gdy dochodzisz, przy seksie oralnym, i masz orgazm to wówczas naturalnej wydzieliny może być naprawdę dużo i jest bardzo mokro, czujesz "falami", bo wówczas masz skurcze przy orgazmie wink może to być także ów kobiecy wytrysk, ale wówczas partner musiałby pobudzać Twoj punk G, a on jest w środku, na przedniej bodajże ściance pochwy, wiec jeśli tylko partner pobudza łechtaczkę z zewnątrz, ze tak to ujmę, to raczej orgazm łechtaczkowy wink mowie to na podstawie własnego doświadczenia...ale oczywiście może to być indywidualne...tak samo jak czas dojścia(wg mnie 30-45 minut jest zupełnie normalne), jak i dalsze pobudzenie z Twojej strony smile moim zdaniem wszystko jest ok., zresztą nie wiem za bardzo z czym masz problem big_smile

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problem kobiecego orgazmu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018