Czy iść z nim na te imprezę czy nie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy iść z nim na te imprezę czy nie ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czy iść z nim na te imprezę czy nie ?

Znam pewnego chłopaka 2 dni a on mnie zaprosił na imprezę rodzinną 25 lecie jego cioci i wuja .Czuję się dziwnie jego nie znam na żywo tylko wirtualnie a on chce od razu mnie zapraszac na imprezę rodzinna .Prosił mnie bo nie ma z kim iść ,przyznam że nie lubię takich imprez obcych co innego jakbym była jego dziewczyną znała jego rodziców ciotki a ja nikogo nie znam i nawet jego ..Czy jak mu odmówię to nie będzie to zbyt chamskie ? Nie wiem co mam zrobić ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy iść z nim na te imprezę czy nie ?

Na pewno nie będzie chamskie według mnie nie ten stopień zażyłości ledwo się znacie po za tym nic nie musisz masz prawo odmowy jak czegoś nie chcesz i nie czujesz .
Dziwna ta jego desperacja w namawianiu Ciebie na tę imprezę

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

3

napisz, że to dla ciebie zbyt szybko. wcale Ci się nie dziwie, też bym się nie zgodziła po 2 dniach rozmów na necie.

4

Estera30 napisał/a:

Znam pewnego chłopaka 2 dni a on mnie zaprosił na imprezę rodzinną 25 lecie jego cioci i wuja .Czuję się dziwnie jego nie znam na żywo tylko wirtualnie a on chce od razu mnie zapraszac na imprezę rodzinna .Prosił mnie bo nie ma z kim iść ,przyznam że nie lubię takich imprez obcych co innego jakbym była jego dziewczyną znała jego rodziców ciotki a ja nikogo nie znam i nawet jego ..Czy jak mu odmówię to nie będzie to zbyt chamskie ? Nie wiem co mam zrobić ...

Nie będzie chamsko. Dla cię poznanie rodziny to barcio sa wcieśnie. smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy iść z nim na te imprezę czy nie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018