Pomocy... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Pomocy...

Tak wiem, jestem facetem na damskim forum.. Tyle, że od facetów nie potrafię wymagać pomocy, ponieważ większość chłopaków to są zwykli stulejarze...
Jaki jest problem ze mną?.
No więc tak, mam dziewczynę którą kocham, jesteśmy prawie rok razem, ale jest problem, że zawsze jak poznam jakąś inną dziewczynę nie potrafię o niej zapomnieć.. np. miałem przyjaciółkę z którą spędzałem sporo czasu, bardzo mi na niej zależało.. ale moja dziewczyna była zazdrosna więc zerwałem kontakt z przyjaciółką, zdarzyło się to ok. 3 miesiące temu, lecz ja dalej o tej przyjaciółce nie potrafię zapomnieć.. Ta przyjaciółka nie jest jedyna, czuje takie coś również do innych dziewczyn, ale ja tego nie chce.. Niektóre z was Kobiet uznają mnie teraz za zwykłą świnię i lovelasa, ale ja taki nie chce być... co mogę na to poradzić? :'(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomocy...
FacetZProblemem21 napisał/a:

Tak wiem, jestem facetem na damskim forum.. Tyle, że od facetów nie potrafię wymagać pomocy, ponieważ większość chłopaków to są zwykli stulejarze...
No więc tak, mam dziewczynę którą kocham, jesteśmy prawie rok razem, ale jest problem, że zawsze jak poznam jakąś inną dziewczynę nie potrafię o niej zapomnieć.. np. miałem przyjaciółkę z którą spędzałem sporo czasu, bardzo mi na niej zależało.. ale moja dziewczyna była zazdrosna więc zerwałem kontakt z przyjaciółką, zdarzyło się to ok. 3 miesiące temu, lecz ja dalej o tej przyjaciółce nie potrafię zapomnieć.. Ta przyjaciółka nie jest jedyna, czuje takie coś również do innych dziewczyn, ale ja tego nie chce.. Niektóre z was Kobiet uznają mnie teraz za zwykłą świnię i lovelasa, ale ja taki nie chce być... co mogę na to poradzić? :'(

Jesteś zwykłą świnią. Zaakceptuj to. Będzie ci lżej. Uwierz mi.

wunsz6 napisał/a:

Jesteś zwykłą świnią. Zaakceptuj to. Będzie ci lżej. Uwierz mi.

Ale ja taki nie chce być.. nie chce być jak inni... sad

4

Nie odpyskowales mi. Szanuje cie za to. Jestes szczery. Zatem mam dla ciebie dobra rade. Pewnie zostane zaraz wygnany z tego forum za to co powiem. Tobie moze sie to przydac. Wiekszosc kobiet szybko zmienia zdanie. Bardzo szybko. Pokazesz sie tamtym kobietom co ciagle o nich myslisz jako ktos ladniejszy, lepszy, bardziej ogarniety. wtedy role sie odwroca i to one beda ciagle o tobie myslaly a nie odwrotnie. Beda sobie myslaly "co to takiego sie z nim stalo, ze nie jest juz taka swinia chamska. chce to wiedziec. musze to wiedziec". I nim sie obejrzysz juz na tobie siedza. a ty czujesz sie jak jakis boski alvaro, magnes na kobiety. I nie musisz tyle o nich myslec. Ty jestes tym, co rozdaje klapsy, a nie odwrotnie.

5

Dlaczego świnią?
Ja uważam że odreagowujesz. Twoja dziewczyna nie ma prawa wymagać od Ciebie zrywania kontaktów z innymi kobietami. To jest jej problem i ona powinna to przepracować. Nie daj się zamknąć w klatce.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

6

Co masz na myśli mówiąc że kochasz swoją dziewczynę?

Lady Loka napisał/a:

Dlaczego świnią?
Ja uważam że odreagowujesz. Twoja dziewczyna nie ma prawa wymagać od Ciebie zrywania kontaktów z innymi kobietami. To jest jej problem i ona powinna to przepracować. Nie daj się zamknąć w klatce.

Gh.. Dlaczego świnią? Kiedyś była sytuacja, że "zdradziłem" moją dziewczynę z byłą znajomą, mimo, że był tu zwykły buziak a co na dodatek w policzek, zrobiła mi o to kłótnię i od tamtego czasu nie mogę mieć Przyjaciółek/Koleżanek

8

Troche przeczysz sam sobie. Raz piszesz, ze dziewczyna jest niesłusznie zazdrosna, innym razem, ze o koleżankach nie możesz zapomnieć..czyli jednak zwykłymi koleżankami nie sa.

Kręcisz.

9

Lady Loka napisał/a:

Dlaczego świnią?

Gh.. Dlaczego świnią? Kiedyś była sytuacja, że "zdradziłem" moją dziewczynę z byłą znajomą, mimo, że był tu zwykły buziak a co na dodatek w policzek, zrobiła mi o to kłótnię i od tamtego czasu nie mogę mieć Przyjaciółek/Koleżanek

Buziak w policzek nie jest zdradą.
No chyba, że Ty uważasz to za coś więcej.
Moim zdaniem Wasz związek nie ma przyszłości.

Lady Loka napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Dlaczego świnią?

Czyli... Mam z nią zerwać?

11

Jak długo jesteś ze swoją dziewczyną? Po ile macie lat? To jest Twoja pierwsza dziewczyna?

12

" ona uczy mnie.. jak jeść z jej rączki"
Trzeba wybrać taką partnerkę, by się przy niej nie dusić..
np. można mieć przyjaciółki, kumpelki- ale obcałowywanie ich po policzkach można sobie darować przy niej.
No chyba że ciągnie Cię do wielu kobiet- to może jednak trochę wolności, zanim się zwiążesz?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

13

Lady Loka napisał/a:

Czyli... Mam z nią zerwać?

Ty lecisz na inne a ona jest początkująca w zaborczości. Serio jak tu zbudować cokolwiek?

Dobra.. po tym wszystkim co tu przeczytałem.. zerwę z nią ale i również wolę się ograniczyć co do kontaktu z dziewczynami.. bo serio wychodzę na kompletnego lovelasa.. >.< Dzięki za pomoc <3

15

Facet wszedł, żeby spytać, jak przestać myśleć o innych dziewczynach, a wyszedł z planem "zerwę z nią", bo tak mu napisali na forum. Jakie cudo. *.*
Ale patrząc na to, rada chyba niegłupia, bo całkiem fajny ten ich związek. Taki niezbyt poważny, skoro tyle wystarczyło, żeby postanowić rozstanie.

Noo, a rok sa razem hmm

No i to się stało, zerwałem z nią i jedyne co z tego wyciągnąłem to liścia na twarz i tęsknię, rodzina mnie odrzuciła i zostaję sam.. mam dość już wszystkiego...

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018