Czy on mnie zostawił? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy on mnie zostawił?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez pozioma27 (2019-04-22 11:50:47)

Temat: Czy on mnie zostawił?

W dużym skrócie. Jestem z chłopakiem od 1,5 roku (bardzo intensywne 1,5 roku, mieszkaliśmy nawet razem przez 5 m-cy). Mamy po 28 lat. To drugi związek w życiu dla nas obojga, pierwszy tak poważny. Wiem, że bardzo mu zależy (albo to już czas przeszły). Zawsze mogę na nim polegać, w każdej sytuacji. Mieliśmy różne kryzysy, starcia (oboje mamy tak samo silne charaktery i jesteśmy o siebie bardzo zazdrości). Rozstaliśmy się w listopadzie ub. r. na ok. 1,5 m-ca (z powodu częstych kłótni). Od czasu powrotu było naprawdę dobrze. 2 tyg. temu wściekłam się na niego (zaczął pogrywać mi na złość na zazdrości i wydawało mi się, że zataił przede mną jedną rzecz). Oznajmiłam mu w nerwach, że nie chcę mieć takiego chłopaka, że mam dosyć etc. Wieczorem skręciłam nogę. Zadzwoniłam do niego po północy. Przyjechał pod dom, pomógł wejść na górę mimo, że chwilę wcześniej powiedziałam, że jednak nie musi przyjeżdżać, bo zamówiłam już taxówkę. Pytał kilkukrotnie czy czegoś potrzebuje z apteki, ze sklepu. Byłam niezbyt miła (okropnie bolała mnie stopa), wyszedł. Po 20 min. napisał sms'a z pytaniem czy może jednak coś przywieźć. Napisałam dopiero nast. dnia wieczorem z zapytaniem czy przywiezie mi coś na obiad, bo jestem uziemiona na fotelu. Nie odezwał się. Kolejnego wieczora poczułam się na tyle dobrze, że wsiadłam w taxówkę i kuśtykając, pojechałam z koleżanką do kina. Chciałam odreagować, poprawić sobie humor. Byłam pewna, że mnie olał. Po seansie włączyłam tel. Odebrałam kilka sms'ów - w tym jeden od niego: "nie otworzysz?" i od współlokatorki z treścią, że M. był u nas pod drzwiami, kupił 4 torby jedzenia, że zazdrości mi chłopaka itd. Powiedział jej na schodach (której nawet dobrze nie zna), że nie wie czy nadal jest moim chłopakiem, bo powiedziałam mu dzień wcześniej, że nie. Był totalnie zdezorientowany całą tą sytuacją. Poleciałam do niego do domu. Nie otworzył mi drzwi. Byłam trzykrotnie. Kupiłam też wino na przeprosiny, później jeszcze jedną rzecz. Zostawiłam pod drzwiami. Przez ten cały czas pisałam sms'y, dzwoniłam, tłumaczyłam się, przepraszałam. Cisza. Zaczął za to lajkować zdjęcia wszystkim dziewczynom. Jedynie na to zareagował pisząc, że robiłam to samo pół roku temu, że było mu przykro, a wtedy ja miałam to gdzieś (sms brzmiał: "Kochanie, naprawdę mi Ciebie szkoda" i tak ze 4 sms'y wymienił). Napisał też przedwczoraj "dzięki", kiedy dopilnowałam jednej rzeczy związanej z pracą dla niego. Nie wiem czy mści się czy "zaznacza teren" w pewien sposób i pokazuje, że jest wolny. Robił to zawsze, kiedy pokłócił się ze mną i nie radził sobie z emocjami. Takie "ciche dni" stosował już kilkukrotnie, ale na tak długi okres czasu tylko wtedy, kiedy rozstaliśmy się. Wczoraj zapytałam czy jestem nadal jego dziewczyną. Też cisza. We wtorek miną 2 tyg., kiedy widziałam go ostatni raz. Na Święta też nie pojechał do rodziny. Siedzi w pustym domu. Nie wiem, co robić. Ile czasu można przepraszać? Najbardziej boli mnie, że nie chce porozmawiać. Ani na żywo ani przez telefon.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy on mnie zostawił?

Odpuść, zapomnij, żyj dalej.
Kij z tym czy Cię zostawił czy nie, jak stosujecie w związku ciche dni, to ten związek nie ma racji bytu.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez CatLady (2019-04-22 13:01:07)

pozioma27 napisał/a:

Oznajmiłam mu w nerwach, że nie chcę mieć takiego chłopaka, że mam dosyć etc.
Wieczorem skręciłam nogę. Zadzwoniłam do niego po północy. Przyjechał pod dom, pomógł wejść na górę
Byłam niezbyt miła (okropnie bolała mnie stopa), wyszedł. Po 20 min. napisał sms'a z pytaniem czy może jednak coś przywieźć. Napisałam dopiero nast. dnia wieczorem z zapytaniem czy przywiezie mi coś na obiad,
Byłam pewna, że mnie olał. Po seansie włączyłam tel. Odebrałam kilka sms'ów - w tym jeden od niego: "nie otworzysz?" i od współlokatorki z treścią, że M. był u nas pod drzwiami, kupił 4 torby jedzenia,
Był totalnie zdezorientowany całą tą sytuacją. Poleciałam do niego do domu. Nie otworzył mi drzwi. Byłam trzykrotnie. 
Takie "ciche dni" stosował już kilkukrotnie,
Najbardziej boli mnie, że nie chce porozmawiać. Ani na żywo ani przez telefon.

Moim zdaniem to Ty wywołałaś tą sytuację i to Ty olałaś jego. Najpierw mówisz, że nie chcesz takiego chłopaka, potem w kłopocie do niego dzwonisz i mimo tego, co powiedziałaś, on przyjeżdza i pomaga. A w zamian co? Jesteś niemiła. Ale on mimo to okazuje troskę - pisze smsa. Ty jednak nie odpisujesz, olewasz, idziesz do kina. To Ty jego olałaś, nie on Ciebie. On nadal próbuje utrzymać kontakt, wysyła smsy, Ty nie odpisujesz, bo jesteś w kinie - ale on tego nie wie, więc czuje się olany, zwłaszcza, że to nie pierwszy raz, gdy jesteś nieprzyjemna i ignorujesz go. W międzyczasie, gdy jesteś w kinie facet robi Ci zakupy.

Nie dziwię się, że jest zdezorientowany i że sie nie odzywa. Pewnie czuje się jak idiota - ja bym się tak czuła w takiej sytuacji i też nie chciałabym rozmawiać.

To Ty jego olałaś i to kilka razy, więc chłopak dał sobie spokój.

4 Ostatnio edytowany przez stały (2019-04-22 13:14:38)

Właśnie dlatego wybieram dojrzałe kobiety...

Po pierwsze nie wierzę w powroty. Po drugie na jego miejscu po waszym powrocie facet słyszy że go nie chcesz i jest taki i taki. To ja bym na jego miejscu wyszedł i w życiu się nie odezwał a nie latał jeszcze z zakupami a Ty sobie wyłączasz telefon a ten ,,biedny" myśli że już mu rogi dopasowujesz. Pewnie doszedł do wniosku że wasz powrót był błędem.

5

Strasznie to wszystko niepoważne co robicie.
Ale jego zachowanie chyba ciut gorsze.
Ja bym go sobie odpuściła.
Pewnie za kilka tyg wróci, niestety pewnie dlatego, że nic lepszego się nie nawinie.

6

pozioma27 napisał/a:

Rozstaliśmy się w listopadzie ub. r. na ok. 1,5 m-ca (z powodu częstych kłótni). Od czasu powrotu było naprawdę dobrze. 2 tyg. temu wściekłam się na niego (zaczął pogrywać mi na złość na zazdrości i wydawało mi się, że zataił przede mną jedną rzecz). Oznajmiłam mu w nerwach, że nie chcę mieć takiego chłopaka, że mam dosyć

gdy się zataja jedną rzecz, to jest problem:D według mnie już trochę zrobiłaś, może uznał że takie życie mu nie odpowiada.

7

Na podstawie tego co napisałaś to jemu się nie dziwię i zachowałbym się tak samo lub podobnie.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy on mnie zostawił?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018