Niewiem co robić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Niewiem co robić

Witam jestem z moim partnerem od 4lat, i nie wiem jak długo wytrzymam kocham go ale czuję sie jak służąca.Zajmuje się domem gotuje.On obecnie nie pracuje całe dnie spędza przed komputerem,gdy go o co kolwiek poproszę zawsze jest jakaś wymówka. Ciągle też prosze żeby zaczą mi pomagać niestety bez skutku.Niby mnie kocha ale ciężko to odczuć. Nie wiem co robić czasami już nie mam siły.Jeśli chodzi o stosunki kiedyś było naprawde dobrze, ale od pewnego czasu zero gry wstępnej,nawet pracować mu sie nie chce tylko oczekuje że wszystko odwale za niego.Ostatnio wypowiadał sie na temat dzieci i wywnioskowałam z jego słów że gdyby sie pojawiły to ja bym sie nimi zajmowała.Kocham go ale boje sie co będzie później nie wiem czy chcę tak żyć i czy tak wygląda normalny związek.ponieważ jest on moim pierwszym.Potrzebuje rady czy jest sęs to dalej ciągnąć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niewiem co robić

Sęsu nie ma.

Po co robisz wszytko dookoła niego? Przecież nie masz obowiązku zajmowania się domem. Siądź z nim i niech on wybierze, za co będzie odpowiedzialny. Podzielcie obowiązki na pół - np. Ty gotujesz, on zmywa. Nie pozmywa = niech je na brudnym. I bądź konsekwentna. Nie wyniesie śmieci - nie wynoś za niego. Nie posprząta czegoś - niech będzie brudne.
Nauczyłaś go, że ma luz, to korzysta. Zmiana musi nastąpić w Tobie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Próbowała ale jogo podejście jest wspaniałe.Kazałam mu ze mną przynajmniej siedzieć jak gotuje obiad przez jakieś 2 dni działało. Potem stwierdził że jak musi ze mną chodzić to nic nie będzie jadł.A ja głupia mam wyżuty sumienia że chodzi głodny i mu gotuje.A potem on mnie przeprasza a ja dalej robie to somo.po prostu cholernie go kocham ale chyba bez wzajemności.

4

Ale jak to siedzieć jak Ty gotujesz obiad?
Jeju, niech sam sobie ten obiad zrobi. Jak sprzątasz to też ma patrzeć?

Kup sobie słownik ortograficzny, proszę!

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Zostaw tak jak jest i nic nie ruszaj bo i tak nic z tym nie zrobisz . Odejdziesz i co dalej . Zostaniesz sama a tego sobie nie wyobrażasz bo jak to wiele osób sobie w takich przypadkach wbija w głowę , ze sobie nie poradzą i jak to będzie i tkwią dalej w tych swoich bagienkach . Pocieszę Cię ze teraz takie związki są w modzie czyli udawane . W domu szarowa a na zewnątrz kochający się ludzie by pokazać innym jak to u nich jest pięknie i kolorowo . Najlepiej z nim o tym pogadaj choć slabo to widzę bo jak coś się zmieni to tylko na chwilkę i tak jest zawsze . Nie łudź się ze zmieni się bo Ty tak chcesz .

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018