Czy to dalej przyjaciółka? Co z tym zrobić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to dalej przyjaciółka? Co z tym zrobić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Saikel (2019-04-15 04:45:15)

Temat: Czy to dalej przyjaciółka? Co z tym zrobić?

Rok temu poznałem kobietę, wesołą, uroczą, od razu mnie urzekła swym zabawnym charakterem. Zaczęliśmy swe relacje od bardzo przyjacielskich, nie próbowałem wtedy swoich sił żeby zdobyć jej serce, gdyż była świeżo po rozstaniu. Spotykaliśmy się, pisaliśmy po nocach, aż w końcu rozmawiamy przez telefon do późnych godzin. Przechodząc do sedna sprawy, gdy zacząłem 'pisac' z inną stwierdziła że 'lubiła gdy jesteśmy tylko we dwoje, gdy miała mnie tylko na wyłączność. A jak myśli że to wszystko minie, paraliżuje ja strach', odpowiedziałem jej że nigdzie się nie wybieram, a moje miejsce jest przy niej. Tylko co z tego skoro dalej traktuje mnie jak 'intruza', nie chce dawać się dotykać (jestem typem dla którego liczą się przytulasy, delikatne szturchniecia lub opieranie głowy na ramieniu, może to głupie jednak coś w tym dla mnie siedzi). Starałem się dawać sygnały, których chyba jednak nie zauważa gdyż mój znajomy gdy zobaczył nas za pierwszym razem kilka tygodni temu stwierdził że coś jest na rzeczy, po godzinie przebywania w naszym towarzystwie. Jakim cudem ona tego nie zauważa? Może nie chce? Chce mnie na wyłączność ale dalej jestem tylko przyjacielem? Chciałbym wyrzucić z siebie i powiedzieć jej co czuje bo boje się że niedługo może być za późno, a gdy mówi o jakichś facetach to aż skręca mnie w środku i nie mogę wytrzymać. Jednocześnie przy tym boje się że stracę to, co dotychczas miałem czyli JĄ. Moja znajoma poradziła mi żebym powiedział co do niej czuję bo 'jesli coś więcej czujesz, to ona już nie jest twoja przyjaciółką tylko kimś wiecej'. Nie mam pojęcia co z tym zrobić...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez M@r (2019-04-15 04:55:00)

Odp: Czy to dalej przyjaciółka? Co z tym zrobić?

A co masz do stracenia? Przecież są dwa warianty. Powiesz jej i możesz to stracić. Nie powiesz i też możesz ją stracić.
Przemyśl co i jak i działaj zanim ktoś inny ci ją sprzątnie. Rok to wystarczająco długo by przestać zasłaniać się rozstaniem z chłopakiem.

3

Odp: Czy to dalej przyjaciółka? Co z tym zrobić?
M@r napisał/a:

A co masz do stracenia? Przecież są dwa warianty.

Ale co ma jej powiedzieć? Co ona ślepa? Tu nie ma wariantów. Tu trzeba z tym skończyć i przestać się oszukiwać.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to dalej przyjaciółka? Co z tym zrobić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018