Mialenia - co myślicie o tym produkcie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Mialenia - co myślicie o tym produkcie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Mialenia - co myślicie o tym produkcie?

alloha! widze, że pojawiają się tematy o zmarszczkach, więc i ja dodam swoje pytanie: koleżanka poleciła mi krem na zmarszczki i ujędrnienie twarzy o nazwie takiej jak u góry, natomiast nie wiem czy on faktycznie tak dobrze działa. widze po niej efekty, ale chce się dowiedzieć, czy to tylko u niej tak ładnie to działa, czy jest więcej opinii pozytywnych, a może tez negatywnych? niedługo mam chrzciny mojego pierwszego dziecka i chciałabym wyglądać dość przywozicie, bo wiadomo wiek już leci, a dodatkowo brak snu robi też swoje na twarz. mialenia wydaje się fajna, bo jest naturalna, ale zanim sypnę groszem na krem, wolałabym się dowiedzieć czy faktycznie jest o czym rozmawiać. może ktoś mnie poratowac informacją czy warto? będę bardzo wdzięczna za każda opinię smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mialenia - co myślicie o tym produkcie?

Stosuję od kilku miesięcy i poprawa jest widoczna, ale to warto robić jeszcze coś poza tylko smarowaniem twarzy kremem. Dobrze jest też nakładać hydolat z lawendy i nakładając olejki na twarz jeszcze ją dokładnie rozmasować. Sama też nie wiedziałam dokładnie na co się piszę z zamówieniem Mialenia, ale tak patrząc z perspektywy czasu to warto.

3

Miononek_90 napisał/a:

Stosuję od kilku miesięcy i poprawa jest widoczna, ale to warto robić jeszcze coś poza tylko smarowaniem twarzy kremem. Dobrze jest też nakładać hydolat z lawendy i nakładając olejki na twarz jeszcze ją dokładnie rozmasować. Sama też nie wiedziałam dokładnie na co się piszę z zamówieniem Mialenia, ale tak patrząc z perspektywy czasu to warto.

O rety! Fajnie, że znalazła się osoba, która faktycznie korzysta z tego kremu big_smile I mówisz, ze lepiej to wszystko połączyć ze sobą? A to aż tak bardzo nie szkodzi porom? I jak jest później z nakładaniem makijażu? Są jakieś ślady albo plamy na podkładzie jak się użyje mialenia (przepraszam, ale nie wiem jak to odmienić smile )? Pewnie i tak zakupie, ale jak możesz to weź jeszcze napisz coś o tym kremie.. Bo w sumie INCI widziałam, ze ma dość fajne, ale boję się, że będę miała problemy z alergią big_smile

4

Ja łączę i nic się u mnie dzieje, a co do samego nakładania makijażu to jak się wchłonie krem to w ogóle nic go nie czuć, nie robić żadnych zamazów czy coś takie z podkładem. Co do składu to on nie ma nic w sobie takiego złego, bo jest całkowicie naturalny i może się z nieko korzystać tylko przez 3 miesiące, bo żadne bezsensowne konserwanty i chemie go nie trzymają. smile

5

Dłuuuuugo się nie odzywałam, ale w sumie za Pani radą kupiłam w końcu ten krem i na prawdę muszę powiedzieć, że jest już taki pierwszy efekt po niecałym miesiąc - faktycznie te zmarszczki sie powoli pomniejszają, ale tak jak Pani jeszcze mówiła nakładam olejki i kupiłam sobie też hydrolat tylko że różany. Normalnie posłałabym Pani aż czekoladę w podziękach smile

6

A jak jest z nawilzaniem? Dobrze sie wchłania? Nada sie pod makijaż na dzien?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Mialenia - co myślicie o tym produkcie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018