Strialys na cellulit - czy działa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Strialys na cellulit - czy działa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Strialys na cellulit - czy działa?

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna smile Ma ktoś może jakąś informację czy krem wyżej faktycznie pomaga na rozstępy i cellulit? 3 miesiące temu urodziłam synka i niestety w trakcie ciąży mimo tego, ze smarowałam brzuch i piersi olejkami to jednak pojawiły mi się rozstępy. Patrzyłam za czymś naturalnym ze względu na to, że nadal kamię piersią a to bardzo wazne żeby nie truć sie dodatkowo jeszcze chemią.  Próbował ktoś kiedyś tym podziałać?

każda wariatka ma na głowie kwiatka! smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

jak dla mnie działa i wszystko wygląda dość fajnie smile rozstępy sa mniej widoczne i w ogóle zanikają, ale najlepiej działają na takie dość świeże sprawy smile te takie już "zabliźnione" to moga być mniej widoczne, ale lepiej z tym udac się normalnie do jakiegoś gabinetu smile

look what you make me do

3

Ale to jest produkt typowo pod rozstępy i cellulit? Zastanawiam się nad kupnem własnie tego kosmetyku, ale nie wiem skąd go dokładnie wziąć. Byłam w kilku drogeriach, ale tam ich nie było. Gdzie można je dostać? smile Przepraszam, ze tak długo nie odpisywałam, ale czasem po prostu przepadam i mnie nie ma w internecie smile

4

A jaki jest stan twojej skóry? Jaki kolor mają teraz rozstępy? jeżeli nadal jaką taki kolor rózowawy albo fioletowawy to jest ostatni moment by działać i się pozbyć tych rozstępów, na cellulit na spokojnie też działa. W drogerii to go nie dostaniesz tylko trzeba zamówić przez internet smile albo na stronie oficjalnej kosmetyku https://strialys.pl/ albo na allegro, chociaż na ten oficjalnej stronie to raczej oni mają cześciej jakieś zniżki czy coś smile

look what you make me do

5 Ostatnio edytowany przez lulu.lulu_01 (2019-04-30 09:24:53)

.

look what you make me do

6

Myślę, ze jeszcze nie jest aż tak źle, bo faktycznie część rozstępów jest już biała, ale część jeszcze nie więc o ile można je trochę zmniejszyć to już i tak będzie dla mnie już duży wyczyn smile Tak czy inaczej bardzo dziękuję za pomoc i kłaniam się big_smile

7

ja się zastanawiam juz od jakiegos czasu... rozstepow jeszcze nie mam, ale juz wiem, ze miec bede - druga ciaza, po pierwszej zostaly mi okropne, biale pregi, wiec nie ludze sie, ze po tej bedzie inaczej.
ale mam chyba kilka watpliwosci - czy cena nie jest za wysoka? czy moge w ciazy czy dopiero po? czy te skladniki serio działaja, czy to jakis kit straszny?

8 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-06-27 21:26:10)

Mi w redukcji cellulitu bardzo pomogła seria zabiegów ONDA, którą przeprowadziłam w krakowskiej klinice spam. Po ciąży nie umiałam cieszyć się swoim ciałem,mimo tego, że schudłam to niestety uda i brzuszek szpeciły rozstępy. Stwierdziłam, że zabieg to dobre wyjście bo siłą umysłu rozstępów się nie pozbędę i nie żałuje. Warto dobrze się czuć we własnym ciele.

Emciiiu, uprzedzam, że po raz ostatni usuwam z Twoich postów nieregulaminowe reklamy. Następnym razem Twoje konto zostanie zablokowane z powodu rozsiewania spamu

9 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-09 18:55:14)

Od mieaiaca używam bańki chińskiej na celulit. Jest rewelacyjnam. Mialam zrobionych 10 zabiegów i widzę mega poprawę:D do tego zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Wyniwram produkty z dobrym składem, a pomaga mi w tym apka spamsmile. Skanuje kod i wiem czy brać czy odłożyć na półkę.

10

jak w temacie - interesują mnie opinie na temat tego konkretneg kremu a nie ZABIEGI smile jakby było mnie na nie stać to bym sobie może i zrobiła. Poza tym usuwanie zabiegami czerwonych rozstępów, które da się jeszcze usunąć kremami, to chyba trochę waste of money

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Strialys na cellulit - czy działa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018