Strialys na cellulit - czy działa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Strialys na cellulit - czy działa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Strialys na cellulit - czy działa?

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna smile Ma ktoś może jakąś informację czy krem wyżej faktycznie pomaga na rozstępy i cellulit? 3 miesiące temu urodziłam synka i niestety w trakcie ciąży mimo tego, ze smarowałam brzuch i piersi olejkami to jednak pojawiły mi się rozstępy. Patrzyłam za czymś naturalnym ze względu na to, że nadal kamię piersią a to bardzo wazne żeby nie truć sie dodatkowo jeszcze chemią.  Próbował ktoś kiedyś tym podziałać?

każda wariatka ma na głowie kwiatka! smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strialys na cellulit - czy działa?

jak dla mnie działa i wszystko wygląda dość fajnie smile rozstępy sa mniej widoczne i w ogóle zanikają, ale najlepiej działają na takie dość świeże sprawy smile te takie już "zabliźnione" to moga być mniej widoczne, ale lepiej z tym udac się normalnie do jakiegoś gabinetu smile

look what you make me do

3

Ale to jest produkt typowo pod rozstępy i cellulit? Zastanawiam się nad kupnem własnie tego kosmetyku, ale nie wiem skąd go dokładnie wziąć. Byłam w kilku drogeriach, ale tam ich nie było. Gdzie można je dostać? smile Przepraszam, ze tak długo nie odpisywałam, ale czasem po prostu przepadam i mnie nie ma w internecie smile

4

A jaki jest stan twojej skóry? Jaki kolor mają teraz rozstępy? jeżeli nadal jaką taki kolor rózowawy albo fioletowawy to jest ostatni moment by działać i się pozbyć tych rozstępów, na cellulit na spokojnie też działa. W drogerii to go nie dostaniesz tylko trzeba zamówić przez internet smile albo na stronie oficjalnej kosmetyku nieregulaminowy link albo na allegro, chociaż na ten oficjalnej stronie to raczej oni mają cześciej jakieś zniżki czy coś smile

look what you make me do

5

Myślę, ze jeszcze nie jest aż tak źle, bo faktycznie część rozstępów jest już biała, ale część jeszcze nie więc o ile można je trochę zmniejszyć to już i tak będzie dla mnie już duży wyczyn smile Tak czy inaczej bardzo dziękuję za pomoc i kłaniam się big_smile

6

ja się zastanawiam juz od jakiegos czasu... rozstepow jeszcze nie mam, ale juz wiem, ze miec bede - druga ciaza, po pierwszej zostaly mi okropne, biale pregi, wiec nie ludze sie, ze po tej bedzie inaczej.
ale mam chyba kilka watpliwosci - czy cena nie jest za wysoka? czy moge w ciazy czy dopiero po? czy te skladniki serio działaja, czy to jakis kit straszny?

7 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-06-27 20:26:10)

Mi w redukcji cellulitu bardzo pomogła seria zabiegów ONDA, którą przeprowadziłam w krakowskiej klinice spam. Po ciąży nie umiałam cieszyć się swoim ciałem,mimo tego, że schudłam to niestety uda i brzuszek szpeciły rozstępy. Stwierdziłam, że zabieg to dobre wyjście bo siłą umysłu rozstępów się nie pozbędę i nie żałuje. Warto dobrze się czuć we własnym ciele.

Emciiiu, uprzedzam, że po raz ostatni usuwam z Twoich postów nieregulaminowe reklamy. Następnym razem Twoje konto zostanie zablokowane z powodu rozsiewania spamu

8 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-09 17:55:14)

Od mieaiaca używam bańki chińskiej na celulit. Jest rewelacyjnam. Mialam zrobionych 10 zabiegów i widzę mega poprawę:D do tego zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Wyniwram produkty z dobrym składem, a pomaga mi w tym apka spamsmile. Skanuje kod i wiem czy brać czy odłożyć na półkę.

9

jak w temacie - interesują mnie opinie na temat tego konkretneg kremu a nie ZABIEGI smile jakby było mnie na nie stać to bym sobie może i zrobiła. Poza tym usuwanie zabiegami czerwonych rozstępów, które da się jeszcze usunąć kremami, to chyba trochę waste of money

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Strialys na cellulit - czy działa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018