Problem z pewną dziewczyną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z pewną dziewczyną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1 Ostatnio edytowany przez Dawidek (2019-03-06 19:41:17)

Temat: Problem z pewną dziewczyną

Witam zobaczyłem przypadkiem pewną dziewczyne na imprezie( spodobałą mi sie) i napisałem do niej z fejk konta na Facebooku pisalismy kilka dni super rozmowa nam szła tylko na koncu cos sie zepsuło przez moj głupi tekst i zablokowała mnie na facebooku lecz na początku mówiła ze bardzo fajny jestem i dobrze sie pisze.Myślac jak do niej zagadac dostałem numer od znajomego i napisałem smsa w którym  kłamałem od kogo mam ten numer , wiec nazwała mnie oszustem i  przestała odpisywac, nie wiem co robic czy dac spokój czy spotkac sie z nią w realu bo wiem gdzie pracuje >? Ktoś cos doradzi? Mam jej numer ale nie odpisuje totalnie mnie olała

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z pewną dziewczyną

Po co tak kręcisz? Jesteś z inną laską ?

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

3 Ostatnio edytowany przez Dawidek (2019-03-06 19:42:48)

No własnie jestem singlem i jakos tak wyszło jak wyszło.Wyszedłem na oszusta, chce to odkrecic i pytam sie czy mam dac sobie spokój czy walczyc dalej ?

4

Skoro zablokowała Cię na fb i nie odpisuje na smsy, to wyjdziesz na stalkera.
Zrąbałeś sprawę i tyle.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

No właśnie   czyli nie ma po co z nią sie spotykac w realu

Daj sobie spokój, i nawet ogólnie z nowymi znajomościami, jeśli musisz kłamać na samym początku. Szkoda czasu, żadna dziewczyna tego nie zaakceptuje.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

7

kłamiesz, do tego zablokowała Cię za coś, normalnie ludzie się nie blokują. Ogarnij się i następnym razem "bądź sobą" - tym lepszym nie oszustem, którego blokują laski bo odwala mu.

8

aha no niby racja  za bardzo mnie fantazje  poniosły ;)

9

Żaluje swojej głupoty po prostu a dobrze mi szło na początku pisanie niestety

10

Dawidek napisał/a:

aha no niby racja  za bardzo mnie fantazje  poniosły ;)

Z fantazjami jest jak z grą w pokera, w końcu ktoś powie sprawdzam... i złapie cię "ze ściągniętymi gaciami".

11 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-03-06 20:34:40)

no masakra ale kretyn ze mnie wulgaryzm dobrze zapowiadająco sie znajomosc

12

Dawidek napisał/a:

no masakra ale kretyn ze mnie wulgryzm dobrze zapowiadająco sie znajomosc

Wciągnij spodnie, wytrzyj nos i mówi się trudno. Pamiętaj, że dziewczyna zwykle zwraca uwagę na Ciebie za nim zaczniesz fantacjować, daj szansę żeby zafascynowała się Tobą.
Jeśli tego nie zrobi, no cóż Ciao i lecisz dalej. Na ściemie daleko nie zajedziesz ...

13

na początku rozmowy mi napisała ze nie myślala ze jestem taki fajny :) to chyba jej przypadłem do gustu co ?

14

Dawidek napisał/a:

na początku rozmowy mi napisała ze nie myślala ze jestem taki fajny :) to chyba jej przypadłem do gustu co ?

Na końcu Cię zablokowała ... znasz to, że faceta poznaje się po tym jak kończy.

15

Dawidku ile masz lat ?
Ogólnie nikt nie lubi kłamców i krętaczy, zapamiętaj sobie na przyszłość. U dziewczyny jesteś spalony.

16 Ostatnio edytowany przez Dawidek (2019-03-06 20:58:07)

Znam. W sumie sam jej kazałem siebie zablokowac myślałem ze tego nie zrobi, tak troche   droczyłem sie z nią :)

24 lata ale nie wiem czemu kłamałem po prostu chciałem sie pokazac zdobrej strony i przesadziłem

Kurde dziewczyna mi sie podoba ale dobra skoro mówicie ze spalony to nie ma sensu  sie za nia uganiac

Czyli ze co jak  ją gdzieś spotkam i mnie pozna to mam spierdalac na drugą strone ulicy ? nie odzywac sie spuscić głowe i tyle?
Kolega mi  podpowiada zebym sie napił alkoholu i przedzwonił do niej z innego numeru to wtedy bedzie chciała gadac? hehe

17

Dawidek - nie pisz postów pod poprzednimi postami.
Jest to sprzeczne z regulaminem naszego forum.
Odpowiedzi zawieraj proszę w jednym poście, a zawsze kiedy chcesz coś dodać, rób to używając funkcji 'edytuj'

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

18

Rób to, co czujesz. Nic się nie stanie jak zagadasz, najwyżej dostaniesz 'z liścia' i pójdziesz w swoją stronę. Za to później nie będziesz się zastanawiał 'co by było gdybym jednak...'. Nie warto kierować się tym, co inni o nas pomyślą.

19

:) jakiś taki pozytywny ten wątek. Nie wiem co Ci poradzić, serio... Ale zabawni jesteście :) w sensie uroczy. Kazałeś się zablokować no to co teraz chcesz :P Spróbuj odkręcić, zakręcić, nie wiem ale jak masz siły i pomysły to możesz ją trochę pomęczyć jeszcze... ale tak wiesz... z wyczuciem ;)

20

JadziaNieMadzia napisał/a:

Ale zabawni jesteście :)

Jest zabawny, bo postawił ją na piedestale. A facet kiepsko wygląda, gdy się na niego spogląda z góry.
Odpuśc sobie tą dziewczynę. I następnym razem nie zachowuj się jak piesek.

21

Po co kłamiesz?
Mów prawde to zostaniesz doceniony za szczerość.

22 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-07 12:46:02)

Kłamstwo ma krótkie nogi ale trochę cię rozumiem. W dzisiejszych czasach ludzie nakładają maski i udają kogoś kim nie są i nigdy nie bedą. Udają i podkoloryzowują swoje życie tak aby wypaść u płci przeciwnej jak najlepiej. Boją się odkryć przed drugą osobą. To się tyczy obu płci. Na kłamstwie i kłamstewkach daleko się nie zajedzie. A ty nabawisz się tylko wstydu i upokorzenia.

Masz nauczkę. Rób swoje i bądź sobą. Byle kłastwa nie weszły Ci w nawyk.

Pozdrawiam.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z pewną dziewczyną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018