Nikt mnie nie lubi i nie chce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Nikt mnie nie lubi i nie chce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez mateo931 (2019-02-19 09:55:15)

Temat: Nikt mnie nie lubi i nie chce

Witam
Mam na imię Mateusz jestem wieku 25 lat i mam wielki problem nikt ze mną nie porozmawia,nie spotka lub popisze:( mam znajomych na Fejsie ale jak piszę do nich brak odzewu wielka olewka;( nie wiem co jest nie tak siedzie w domu samotność mnie ogarnia:( na tą chwilę poszukuję pracy:(
Co mam zrobić ? Dlaczego nawet do mnie nikt nie pisze nie spotka ?? sad Czy tak już jest w tych czasach?.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nikt mnie nie lubi i nie chce
mateo931 napisał/a:

Witam
Mam na imię Mateusz jestem wieku 25 lat i mam wielki problem nikt ze mną nie porozmawia,nie spotka lub popisze:( mam znajomych na Fejsie ale jak piszę do nich brak odzewu wielka olewka;( nie wiem co jest nie tak siedzie w domu samotność mnie ogarnia:( na tą chwilę poszukuję pracy:(
Co mam zrobić ? Dlaczego nawet do mnie nikt nie pisze nie spotka ?? sad Czy tak już jest w tych czasach?.

Znajdź pracę to będą się odzywać. Jeśli się czegoś dorobisz, osiągniesz sukces to sami będą zagadywać.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

3

Tak myślisz że się uda? Pracowałem w poprzedniej firmie Całkowicie center i tak samo.

4

Mam tak samo, u mnie to zaburzenia, u Ciebie może po prostu tak się złożyło, np. niefortunny zbieg okoliczności. Może masz takich znajomych z którymi nie macie wspólnych tematów, a może Twoje wiadomości nie są odczytywane, albo odbiorcy zapominają, np. mi zdarzało się zauważyć coś po kilku miesiącach, albo nawet odczytać i zapomnieć odpisać. W jaki sposób zagadujesz swoich znajomych? Postaraj może skoncentrować się na pracy, jeśli aktualnie nie odnosisz sukcesów w relacjach ze znajomymi. Nowa praca to też nowi znajomi

gdyby ktoś miał pytania;) "Co do użytkownika nudny.trudny, to może pozostawię to bez komentarza. Czasem lepiej machnąć ręką":D

5

mateo931 napisał/a:

Tak myślisz że się uda? Pracowałem w poprzedniej firmie Całkowicie center i tak samo.

Tak myślę. Bezrobotnego mężczyznę nikt nie szanuje. W szczególności kobiety. Skup się na szukaniu lepiej płatnej pracy. I przestań się narzucać znajomym. Oni mają swoje życie i nie chcą się zadawać z bezrobotnym desperatem łaknącym atencji. Olej ich. Jak nie to nie. Po co się narzucać skoro mają ciebie w dupie ?

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

6

No jestem nieśmiały ale napisać i praca w call center byłem chwalony że dobrze mi idzie. Zawsze zaczynam wiadomość z tekstem Co tam.

7

Mateo a czy Ty nie żyjesz zbyt mocno w świecie wirtualnym? Nie zagaduj do ludzi bzdurnym "co tam" tylko zapytaj czy wyjdą na piwo smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

8

mateo931 napisał/a:

No jestem nieśmiały ale napisać i praca w call center byłem chwalony że dobrze mi idzie. Zawsze zaczynam wiadomość z tekstem Co tam.

To może ta nieśmiałość jest jednym z powodów tego stanu rzeczy ? Jeśli zawsze zaczynasz wiadomość od "Co tam" to nie miej pretensji, że ludzie ciebie olewają. Widocznie wychodzisz na nudnego faceta, który nie ma nic do powiedzenia.

9 Ostatnio edytowany przez mateo931 (2019-02-19 18:23:56)

Napisałem czy wyjdzie na piwo odczytana wiadomość i brak odpowiedzi..
Tzn że zapraszam ja postawie piwko bo ja nie piję..

10

Napisałam do Ciebie na priv

11

To nie do końca jest tak, że to takie czasy. Nieśmiałym jest niestety trudniej nawiązywać kontakty, bo mimo dobrej woli często są postrzegani jako wycofani, niezainteresowani, zdystansowani itp. Gdybym kogoś znała powiedzmy "na cześć" z pracy, ale nigdy z nim za wiele nie rozmawiała to też raczej nie byłabym zainteresowana wspólnym wyjściem.
Spróbuj może poszukać w internecie ludzi z Twojej miejscowości o podobnych zainteresowaniach na jakichś forach/grupach?

12

No do jednej udało się wyrwać na zaproszenie do kawiarni nie wiem czy to dobry pomysł ale znam ją z pracy i właśnie na cześć pogadać nie miałem czasu. W sobotę kawiarnia hmm.

13

Nawet nie wiem jakie są forum itd. jestem że Śląska dokładnie w okolicy Gliwic.

14

mateo931 napisał/a:

Nawet nie wiem jakie są forum itd. jestem że Śląska dokładnie w okolicy Gliwic.

Jesli z innymi piszesz tak jak tu na forum to nie dziwie sie ze nie sa zainteresowani pociagnieciem konwersacji z Toba. Przeczytaj chociazby swoje dwa ostatnie posty:"nie wiem jakie sa forum itd", "wlasnie na cześć pogadać nie mialem czasu". No sorry ale to jakis bełkot.

15

Znajomi z facebooka to nie są prawdziwi znajomi. Pewnie nawet oni nie wysłali ci tego zaproszenia do grona znajomych tylko ty to zrobiłeś a oni łaskawie zaakceptowali. Za takie zawracanie dupy wiadomościami to mogą cię teraz usunąć ze znajomych.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Nikt mnie nie lubi i nie chce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018