Trudna miłość, zdrada. Jak dalej żyć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Trudna miłość, zdrada. Jak dalej żyć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Trudna miłość, zdrada. Jak dalej żyć?

10 lat małżeństwa.  3 lata temu mąż miał romans z prostytutka. Przyznał się. Przeprosił. Takie zauroczenie. Wybaczylam chociaż było mi bardzo ciężko. Mamy trojke dzieci. Jestem finansowo zależna od niego. Bylo powiedzmy że dobrze . Maz ostatnio kupuje erotyczne gazdzety- ok .wydaje się wszystko w porzadku , pomaga w domu Jak nigdy wcześniej nadrabia albo inaczej chce mi udowodnić że się stara. Ale...... od jakiegoś czasu dziwne wyjazdy. Poza tym wpłatały się narkotyki. Alkohol i ciagle siedzenie przy telefonie. Widzę że się z czymś gryzie. Wywolalam dyskusję w której się dowiedziałem że nigdy się nie rozumielismy, ale że mnie kocha i wie że go nigdy nie zostawię. Dużo by pisać o dziwnych relacjach jego ( szefa) z innymi . Generalnie sprowadza się do imprezy w której uczestniczą szybkie laski bo tak trzeba , bo klienci tego potrzebują i robi to dla mnie i naszych dzieci. Znalazlam pochowane erotyczne gadzetu ktore byly uzywane   widac . Ale okazuje sie ze to nie jego . On wszystko zalatwia ale nie korzysta. Znajduje puste opakowania po tabletkach dla mezczyzn w jego kosmetyczce. Ale to tez nie jego. Z informacji które mam wiem że każdy jego służbowy wyjazd zaczyna się w mieście x i kończy w mieście x. On nie wie że ja mam taką wiedzę i oklamuje mnie że pojechał np do Warszawy. O reszcie nie wspomina. Tzn kłamie. Chce nie widzieć ale czuje kolejną zdradę. A może to że mam Wszystko o czym można tylko pomarzyć to powód żeby to przemilczeć. Mówi do mnie że na mnie nie zasługuje. Ze to ja jestem nienormalne i doszukuję się czegoś na siłę chce wszystko zniszczyć . Mowi ze mam to zostawic. Jestem w czarnej dupie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trudna miłość, zdrada. Jak dalej żyć?

Moim zdaniem to śmierdzi zdrada na kilometr. Czy masz to przemilczec? Myślę że to zależy od tego jak sama się z tym czujesz. Jeśli nie sprawia Ci taki układ bólu i nie cierpisz... Twój mąż wygląda mi na zwykłego łajdaka który to szlaja się z panienkami na każdym wyjeździe służbowym.

3

Magnolia35 napisał/a:

A może to że mam Wszystko o czym można tylko pomarzyć to powód żeby to przemilczeć.

No właśnie nie masz wszystkiego o czym można pomarzyć. Masz wysoki poziom finansowy. Jeżeli to wszystko o czym marzysz to nie ma problemu ale wtedy byś tutaj nie pisała.
Zdrada kiedyś była. Teraz widzisz to o czym piszesz - każdy obiektywny oceni to tak samo.
Musisz się zastanowić co z tym zrobić. Jak dobrze to rozegrasz to poziom finansowy nie musi tobie i twoim dzieciom spaść ale tatę widziałyby rzadziej.
Chyba, że zdrada to nie jest dla ciebie koniec świata, wolisz mieć pełną rodzinę dla dzieci (są tacy, którzy tak wolą) to możesz to przemilczeć, dla własnego zdrowia nie drążyć i potraktować to jako zło konieczne wygodnego życia. 

Innych opcji nie ma. Czasu nie cofniesz,  podejścia męża do tych spraw też raczej nie.

4

Możesz  nadal przymykać oko, wierzyć w jego kłamstwa, wybaczać na miękko i żyć jak do tej pory, być może do czasu, gdy on w końcu odejdzie.
Twój mąż Cię zdradza, nie szanuje, czy kocha? Sama sobie odpowiedz. Wie, że go nie opuścisz, bo jesteś uzależniona od niego finansowo, dlaczego więc nie pójdziesz do pracy?
W przeciwnym razie, odpuść, nie śledź, żyj, jakbyś z niczego nie zdawała sobie sprawy, żeby utrzymać rodzinę i mieć za co żyć, ale zdaj sobie sprawę z tego, że ryzykujesz własnym zdrowiem, a mając troje dzieci powinnaś o nie dbać.

5

Idź do pracy i odłóż sobie pieniądze.

gdykochamy

6

Pracujemy razem. Mąż zarządza oficjalnie firma ojczyma . My jesteśmy niby szefami ale pracownikami. Czuje się ciągle pod presją.  Zrobiłaś tamto, nie zrobiłaś porzadku , nie wyprałaś spodni. Kiedyś jeszcze rzucał talerzami i wyskakiwał z okna. Bo on chce dobrze a ja jestem nienormalna. On by chciał żebym świetnie gotowała, żeby w domu był mega porządek wszystko idealnie posprzątane, w nawiasie ja też pracuje . W pracy mam być i wszystko wiedzieć ( 50 osób zatrudniamy). Mam być piękne , zadbana i uśmiechnięta A do tego mam wychowywać dzieci i dbać o ciepło rodzinne. I słyszę bo jego mama to ......... I tamto..... .naprawdę chyba powoli do mnie że to nie ja jestem wariatka.

7

To odkładaj pieniądze na nowe konto.

gdykochamy

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Trudna miłość, zdrada. Jak dalej żyć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018