Problemy miłosne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Problemy miłosne

Witam! Mam 18 lat. Od października jestem zauroczona w moim 20 letnim znajomym od relacji przyjaciół z korzyściami. Jeszcze nie uprawiałam z nim seksu, na razie tylko on mnie obmacywał. On strasznie się o mnie martwi i troszczy. Nie pozwala mi palić, mówi żebym chodziła do szkoły i nie uciekała z domu. Niedawno chciał mnie obronić przed moim agresywnym bratem. Na razie widziałam się z nim tylko raz, ale już niedługo mamy się częściej spotykać. Codziennie z nim piszę smsy. Co mogę zrobić, żeby on zechciał zmienić typ mojej z nim relacji z fwb na związek?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problemy miłosne

Skoro sama nie wiesz, że powinnaś chodzić do szkoły (dbać o swój rozwój) i nie uciekać z domu, to nie nadajesz, do żadnego związku. Jesteś nim zauroczona, bo zastępuje Ci ojca. Brak dojrzałości sprawi, że nie będziesz tworzyć równoprawnego partnera w związku.

Co innego jak dorosła kobieta spotyka się z 20 lat starszym facetem. A co innego dzieciak. Dziewczyno ty masz pstro w głowie, najpierw poukładaj sobie życie. Szkołę a potem bierz się za romanse.

4 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-02-17 15:53:43)

Doceń, że masz fajnego kumpla, który się Tobą interesuje.
Rozważ jednak, że może relacja FwB jednak nie jest tym, czego szukasz. Nie idź do łóżka z facetem tylko dlatego, że okazał Ci odrobinę zrozumienia i troski.

Ale co do szkoły i nałogów - ma rację. Młoda jesteś, nie marnuj sobie życia.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

nie wiem co to jest fwb, ale pytasz o związek, to trudne pytanie "co zrobić żeby zechciał", takie zachowanie może wskazywać że nie jesteś mu obojętna, a to chyba dobry wstęp do związku

"Poznacie ich po ich owocach":D

6

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że nie jesteś w fwb, bo nie było między Wami seksu. Jeśli chcesz mieć z tego związek, to po prostu nie idź z nim szybko do łóżka i trochę poczekaj. Zanim to się stanie, popieram opinie innych forumowiczów - ogarnij szkołę i zadbaj o porządek w swoim życiu, dopiero później nawiązuj relacje, bo inaczej one szybko się skończą.

Prowadzę darmowe konsultacje w zakresie relacji damsko - męskich, głównie budowania związków i zdobycia osoby, która Ci się podoba. Po prostu napisz mi maila z czym masz problem, a ja postaram Ci się pomóc wink

7

Widziałaś się z nim raz i dałaś się obmacywać. Rozważasz seks. Jesteś pewna że to dobra relacja?

Nie będzue z tego związku. Jak on się zgodził na potencjalne fwb to już pozamiatane.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

8

Porozmawiać z nim, że nie interesuje Cię taka relacja.
Widać po Twoim poście, że jesteś trochę zabiegana, masz problemy w domu (agresywny brat, ucieczki). Nie pakuj się w to, ostatnie czego Ci potrzeba to emocjonalna huśtawka.

9

Jeszcze nie uprawiałam z nim seksu.

Co to za tekst?
O czym ty myślisz?
Nie znacie się a ty już myślisz o seksie?
Jeśli w ten sposób chcesz zacząć związek to możesz być pewna że nic z tego nie będzie.
Gwarantuję ci to.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018