Czy jestem w ciąży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy jestem w ciąży?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Czy jestem w ciąży?

Hej, ja juz glupieje i potrzebuje pomocy. Ostatni okres miałam 23.01.2019-26.01.2019r.. Dnia 02.02.2019 (nw czy nie miałam wtedy dni płodnych bądź nie zbliżałam sie do owulacji) robiłam chłopakowi loda, on doszedł mi w ustach ja to połknełam a następnie się namiętnie całowalismy. Za chwile on postanowił ze zrobi mi minetke i tak było, wkładał tez mi palce do środka. Dzien po bolało mnie podbrzusze a następnie kolejnego dnia zaczęło mnie mega mdlic. Dzisiaj jest 11.02.2019 a mnie nadal od samego rana do wieczora mdli. I dzisiaj mam wrazenie ze częściej chodze do toalety. Nw czy mnie mdli przez to ze za dużo czytam na ten temat i się przejmuje oraz ze to wszystko sobie uroiłam czy serio mogę być w ciąży.. Boje się bo mam 16 lat. Ale nie wydaje mi się aby chłopak mógł mnie w taki sposób zaplodnic.. Błagam o odpowiedź

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy jestem w ciąży?

1. Forum jest dla użytkowników pełnoletnich.

2. Objawy ciążowe nie następują po tygodniu od stosunku.

3. Nie jesteś w ciąży.

4. Poczekaj, aż dojrzejesz emocjonalnie do uprawiania seksu.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Odpowiedź. Najpierw się dokształcie, a potem uprawiajcie seks.
Nie jesteś w ciąży. smile

4

Wystarczy kupic test ciążowy, coś ok. 10 zł w aptece. Jednak mimo wszystko lepiej by było, gdybyś nie uprawiała seksu bez zabezpieczeń tzw. technicznych, chodzi mi o prezerwatywę. Ciąża to nie najgorsze co cię może spotkać, gdy pójdziesz "na całość". Są jeszcze choroby wątroby, AIDS, choroby bakteryjne narządów płciowych. Masz 16 lat i oprzytomniej... chwila przyjemności z kolesiem nie moze kosztować cię reszty zycia w męczarniach.

5

Jeszcze za wcześnie na robienie testu, skoro stosunek był 2 lutego...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

6

Cyngli napisał/a:

A na robienie tragikomedii nie jest za wcześnie?

7

Skoro mówicie ze nie jestem w ciąży to skad u mnie te ciągle mdłości?

8

Pati16k napisał/a:

Dziewczyno, mdłości mogą być od wkręcania się i wmawiania sobie niemożliwego. Skoro znalazłaś to forum, znajdź i poczytaj sobie kiedy i jak zachodzi się w ciąże, o chorobach przenoszonych drogą płciową i o zabezpieczaniu się.

9 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2019-02-11 22:48:46)

Pati16k napisał/a:

Sorry, ale ja nie powiedziałam, że nie jesteś w ciąży. Czytaj uważniej:)
Myslę też, że nie masz 100 kilometrów do ginekologa przez zaspy i oceany, wystarczy się do niego wybrać. I tyle...

10

Ciąża w żołądku:D

Nawet jakbyś w ciąży była to nie czułabyś absolutnie nic smile może coś zjadłaś nieświeżego?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

11

No waśnie nic nie świeżego nie jadłam. 03.02 bolalo mnie cały dzień podbrzusze a za 1-3 dni zaczęło mnie mdlic i mdli mnie do dnia dzisiejszego. Szczegolnie z rana az tak mniej więcej do Godziny 15 potem trochę ustępują i znowu zaczyna mnie mdlic. I wgl tak jak mowilam zaczęłam częściej korzystać z toalety..

12

Pati16k napisał/a:

No waśnie nic nie świeżego nie jadłam. 03.02 bolalo mnie cały dzień podbrzusze a za 1-3 dni zaczęło mnie mdlic i mdli mnie do dnia dzisiejszego. Szczegolnie z rana az tak mniej więcej do Godziny 15 potem trochę ustępują i znowu zaczyna mnie mdlic. I wgl tak jak mowilam zaczęłam częściej korzystać z toalety..

No i co z tego? Tygodniowa ciąża nie daje takich objawów. To nie jest tak, że zajdziesz w ciążę i bum mdłości. Jak często kobieta orientuje się po 2 tygodniach bo okresu nie ma, a Ty sobie wyobrazasz ze po kilku dniach miałabyś pełen pakiet? Przeczytaj podręcznik do biologii lepiej.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

13

Pati16k napisał/a:

Zrób sobie badania na obecność pasożytów, być może złapałaś glistę ludzką i stąd mdłości. Zrozum, nie ma takiej możliwości abyś była w ciąży od seksu oralnego !!! I nie uprawiaj seksu jeśli nie wiesz, jak można zajść w ciążę.

14

Salomonka napisał/a:
Cyngli napisał/a:

A na robienie tragikomedii nie jest za wcześnie?

Mamy do czynienia z 16-letnią niedojrzałą dziewczyną...

15

ja proponuję żeby nie kupowała testu ciążowego, ani też nie szła do ginekologa. Niech zapyta rodziców czy może być w ciąży, oni jej to najlepiej wyjaśnią. smile

16

Przeciez to troll

17

Myśle i nie wierze że takie coś czytam. Szok szok szok.

28.10.2015 - Weronika, 3430g, 56cm..

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy jestem w ciąży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018