Chłopak a koledzy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Chłopak a koledzy

Witam
Ostatnio mój chłopak pokazywał mi wiadomości ze swoim kolegom bo chciał mi pokazać jakiś śmieszny filmik który sobie wysłali. Niestety w wiadomościach były rozmowy o mnie, z początku naszego związku. Chłopak wysyłał do nich moje zdjęcia i 'chwalił' się z kim się spotyka, no to jego kolega powiedział że jestem fajna i ładna i pewnie figurkę też mam cacy. Mój chłopak na to że jestem strasznie szczuplutka. A jego kolega: to chyba nie w twoim typie, bo Ty zawsze lubiles duże tylki i płaskie brzuchy. Na co mój chlopak: teraz to mam to gdzieś, najważniejsze żeby była normalna i szczupła. No i potem temat się zakończył, aż do momentu gdy mój luby pochwalił się że jest ze mną w związku. Jego kolega wysłał mu zdjęcie jakiejś kobiety która miała ogromny tylek i napisal: to pewnie ta? A mój chłopak na to: skąd masz jej zdjęcie? big_smile
Oczywiście wiem że oni mają takie głupie żarty, ale zrobiło mi się przykro bo oczywiście mój chłopak lubi  takie kobiety i tylko za takimi się oglądał wcześniej. Ostatnio wysyłał też koledze zdjęcia jakiejś nagiej pupy i napisał ale kawał pupy. Jakiejś kulturystyki. Zdaje sobie sprawę że nigdy nie będę tak wyglądać ale przytłacza mnie fakt że może ja mu się średnio podobalam itp... To prawda byłam bardzo chuda, aż niezdrowo wygladalam ale kurcze te wiadomości sprawiły mi okropna przykrość. Mój chłopak jest już ze mną półtorej roku, dzięki niemu przytyłam i wyglądam lepiej, mieszkamy razem ale te myśli o tym nie dają mi spokoju. Wcześniej spotykał się tylko z takimi dziewczynami które miały właśnie dużo mięśni i dużo tyłka. Przesadzam? Mój chłopak mówi że gdybym mu się nie podobała to by ze mną nie był.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chłopak a koledzy

Daj spokój, to tylko luźne rozmowy między kumplami.

Jak masz kompleksy, to zapisz się na siłownię.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Tylko po co te "luźnie" rozmowy jej pokazuje?

4

balin napisał/a:

Tylko po co te "luźnie" rozmowy jej pokazuje?

Chciał jej pokazać filmik w konwersacji z kolegą, wiadomości pewnie zobaczyła przypadkiem.

Głupota, owszem, ale ja bym nie świrowała, bo nic strasznego nie było w tych wiadomościach.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

Myślę, że te rozmowy o niczym nie świadczą tak naprawdę. To tak, jak się rozmawia, że np. Jason Statham jest taaaaaaaaaki fajny albo inny aktor ci się podoba z wyglądu. Ludzie rozmawiają o pierdołach. I tyle:)

6

Też bym się nie przejmowała. Każda osoba ma jakiś tam spoj ideal w postaci modelki aktora czy kogoś tam ale to tylko takie fantazje, niekoniecznie szuka się w realu kogoś dokładnie takiego. Zapomnij o tym

7

Gdybyś mu się nie podobała to nie chciałby z Tobą być.
Poza tym często podobają nam się ludzie o innym typie niż zazwyczaj, więc nie ma po co sobie wkręcać jakichś głupot jeśli ogólnie jesteś zadowolona ze związku ;>

8

Cyngli napisał/a:

A gdyby dwóch 30 latków rozmawiało sobie o 13 letnich dziewczynkach to też byłyby "luźne rozmowy" czy może "potencjalne skłonności pedofilskie". Ty masz chyba problemy z percepcją rzeczywistości? Jeśli ktoś dużo rozmawia na pewne tematy to znaczy, że są one odzwierciedleniem jego podświadomości lub świadomości. To prawda, że faceci czasem nakręcają się tymi sprawami, ale później przesiąkają nimi i zaczynają nimi żyć. Od pół żartem pół serio przechodzą do całkiem serio.

9

canarios napisał/a:
Cyngli napisał/a:

A gdyby dwóch 30 latków rozmawiało sobie o 13 letnich dziewczynkach to też byłyby "luźne rozmowy" czy może "potencjalne skłonności pedofilskie".

https://media.tenor.com/images/01892b9aa7e0e04b355922ac0a7e3412/raw

Nie wiem co bierzesz, ale bierz tego o co najmniej połowę mniej.

10

morka napisał/a:

...Poza tym często podobają nam się ludzie o innym typie niż zazwyczaj...

Moja interpretacja tego zdania jest taka: podobają nam się inni ludzie niż się podobają, bo ci którzy nam się podobają to tak naprawdę nam się nie podobają tylko ci, którzy nam się nie podobają nam się podobają...

11

canarios napisał/a:
Cyngli napisał/a:

A gdyby dwóch 30 latków rozmawiało sobie o 13 letnich dziewczynkach to też byłyby "luźne rozmowy" czy może "potencjalne skłonności pedofilskie". Ty masz chyba problemy z percepcją rzeczywistości? Jeśli ktoś dużo rozmawia na pewne tematy to znaczy, że są one odzwierciedleniem jego podświadomości lub świadomości. To prawda, że faceci czasem nakręcają się tymi sprawami, ale później przesiąkają nimi i zaczynają nimi żyć. Od pół żartem pół serio przechodzą do całkiem serio.

Pedofilia jest przestępstwem, więc kiepski przykład wybrałeś.
Na zaczepkę o percepcji rzeczywistości w ogóle nie odpowiadam.

12

Klio napisał/a:
canarios napisał/a:
Cyngli napisał/a:

A gdyby dwóch 30 latków rozmawiało sobie o 13 letnich dziewczynkach to też byłyby "luźne rozmowy" czy może "potencjalne skłonności pedofilskie".

https://media.tenor.com/images/01892b9aa7e0e04b355922ac0a7e3412/raw

Nie wiem co bierzesz, ale bierz tego o co najmniej połowę mniej.

Biorę to samo co ty. O połowę mniej brałem już w zeszłym roku.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018