Nie da się mu zwrócić uwagi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie da się mu zwrócić uwagi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Nie da się mu zwrócić uwagi

Za każdym razem jak próbuję zwrócić chłopakowi na coś uwagę że coś mi nie pasuje, on zaczyna się kłócić, obrażać i każe się do siebie nie odzywać albo nie pisać. Nie czepiam się o wszystko i staram się nie kłócić o to chce tylko mu zwrócić uwagę żeby więcej tak nie robił np. Nie zwracał się tak do mnie bo to chamskie i czuję w tym brak szacunku, a w zamian słyszę że kiedyś się nie czepialam o takie byle co... Jak mam z nim rozmawiać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie da się mu zwrócić uwagi

przykład?

3

prudencja napisał/a:

przykład?

Np tekst zupełnie z nikąd "mózg sobie napraw", (a nie sprzeczalismy się ani nic) a w momencie jak zwróciłam uwagę że to nie jest śmieszne i nie chce żeby tak do mnie mówil uznał że histeryzuje i się go czepiam o byle gówno

4 Ostatnio edytowany przez CudownaInaczej (2019-02-09 14:08:42)

Amator4 napisał/a:
prudencja napisał/a:

przykład?

Np tekst zupełnie z nikąd "mózg sobie napraw", (a nie sprzeczalismy się ani nic) a w momencie jak zwróciłam uwagę że to nie jest śmieszne i nie chce żeby tak do mnie mówil uznał że histeryzuje i się go czepiam o byle gówno

Masz rację że zwracasz mu uwagę i nie jest to czepianie. Godząc się na takie traktowanie, przesuwasz granicę i on będzie pozwalał sobie na więcej. Chłopak ewidentnie Cię nie szanuje. Czy chcesz tkwić w takim związku?

5

CudownaInaczej napisał/a:

Masz rację że zwracasz mu uwagę i nie jest to czepianie. Godząc się na takie traktowanie, przesuwasz granicę i on będzie pozwalał sobie na więcej. Chłopak ewidentnie Cię nie szanuje. Czy chcesz tkwić w takim związku?

Kwestia tego, że nie zdarza mu się to często i z reguły nie wykazuje oznak braku szacunku... Ale nie wiem co robić z tym, że on nie umie przyjąć krytyki/uwagi, nie rozumiem tego bo sama nie mam z tym problemu i próbuje rozumieć co ktoś czuje skoro zwraca uwagę. Więc jak wytłumaczyć mu ze uwagi są czymś normalnym jak coś nie pasuje komuś w związku

6

Amator4 napisał/a:
CudownaInaczej napisał/a:

Kwestia tego, że nie zdarza mu się to często i z reguły nie wykazuje oznak braku szacunku... Ale nie wiem co robić z tym, że on nie umie przyjąć krytyki/uwagi, nie rozumiem tego bo sama nie mam z tym problemu i próbuje rozumieć co ktoś czuje skoro zwraca uwagę. Więc jak wytłumaczyć mu ze uwagi są czymś normalnym jak coś nie pasuje komuś w związku

Ale jego tekst zupełnie z nikąd "mózg sobie napraw"..... to jest właśnie brak szacunku. Słowa jakich używa. Jest trudnym partnerem, nie znosi krytyki. Masz rację, że reagujesz na jego zachowanie. Zawsze komunikuj mu spokojnie że nie jest to atak na jego osobę, podkreślaj że szanujesz go i wymagasz również takiego szacunku dla siebie.

7

Autorko, mamy już jeden wątek poświęcony Twojemu chłopakowi, i problemom w Waszym związku: https://www.netkobiety.pl/t116761.html
Dlaczego nie kontynuujesz dyskusji w tamtym temacie, tylko zakładasz nowy ?
Regulamin naszego forum wyraźnie zabrania powielania wątków.
Stosuj się proszę do naszych zasad. IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nie da się mu zwrócić uwagi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018