Kłótnie o nieodpisywanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kłótnie o nieodpisywanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Amator4 (2019-01-27 20:28:16)

Temat: Kłótnie o nieodpisywanie

Chłopak robi mi afery, że nie odpisuje mu przez godzinę raz na dzień lub na kilka dni i twierdzi, że nieważne jest że coś robię, albo nie słyszę wiadomości, bo nie napisałam mu zw. Nie ważne jest też to, że np. nie wiem że nie będę mogła długo odpisać. Piszemy ze sobą praktycznie cały dzień. Jednak dla mnie to nie jest nic złego że ktoś nie odpisze bo akurat coś robi. Nawet jeżeli to jest kilka godzin to raz na jakiś czas ktoś może chyba zainwestować czas w siebie nawet będąc z drugą osobą w związku, a jak się martwisz można przecież zadzwonić zapytać czy wszystko w porządku, albo nawet czy ma czas pogadać. Czy to moje podejście jest ignoranckie czy on przesadza? Co mam robić w takiej sytuacji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kłótnie o nieodpisywanie

Polecam sms na dzień dobry, dobranoc, a w dzień jeden telefon. Pisanie cały dzień jest męczące i ciężko mieć swoje życie w takiej sytuacji...

gdykochamy

3

Twój chłopak dopraszając się o nadmierną uwagę (ciągłe odpisywanie) ma niskie poczucie wartości własnej.
Zmuszając cię do odpisywania, próbuje cały czas upewnić się, że nikt mu cie nie zabierze. Jest niepewny i boi się.
Być może już nigdy się nie zmieni albo zajmie mu to wiele lat.
Zastanów się nad taką relacją. Nie będziesz mieć własnego życia.

4

To kontrola, a nie dbanie o Ciebie, Waszą relację. Pewnie panikuje, że jak nie odpisujesz to może akurat jesteś na spotkaniu z jakimś innym chłopakiem, albo gdzieś wyszłaś z koleżanką, a to dla niego ryzyko, że kogoś poznasz. Czyli chłopak ma kompleksy... Ogólnie nie ma chyba też własnego życia, że nie potrafi zrozumieć, że ktoś faktycznie może nie móc odpisać albo może nie usłyszeć dźwięku telefonu. Nie ma nic gorszego niż chłopak ciągle kontrolujący co robisz, gdzie jesteś... Z pozoru może to wyglądać niewinne, że on niby się martwi ale to nie o martwienie się chodzi...

5

GabrielaKlym napisał/a:

Pisanie cały dzień jest męczące i ciężko mieć swoje życie w takiej sytuacji...

I o to mu chodzi.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kłótnie o nieodpisywanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018