Ona widzi zmiany w relacji ja nie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Ona widzi zmiany w relacji ja nie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Ona widzi zmiany w relacji ja nie

Otóż jestem z Dziewczyna ponad 3 lata ona ma teraz 19 ja 23 .Wszystko układało się były wzloty i upadki ale ostatnio była taka pora ,że nie wiedziałem czy nadal ją kocham była rozmowa  jedna druga jakoś to się klei dalej nawet jest fajnie.Jestem osobą ambitną co się nie nudzi ona wręcz przeciwnie cały czas to samo matury nie daje bo zda sobie za rok po szkole ( to już sukces bo nie jest skora do jakiejkolwiek nauki wyprosiłem to aż w końcu mam gdzieś jej naukę itd bo ubrzydło mi proszenie i motywowanie ) nie jest osobą ambitną nie ma żadych zainteresowań nic nie robi .Jej dzień to wstać do szkoły wrócić zjeść położyć się pospać obudzić się pójść się wykąpać  dalej leżeć spać. Było raz tak ,że tak marudziła ze musiałem z nią porozmawiać o tym bo juz nie moglem wytrzymać .Nie wiele  ma przyjaciółek tak samo i znajomych .(może brak ambicji i chęci do byleczego wywodzi się od rodziny bo jej ojciec wyprowadził się przez alkohol jej mama pracuje jako sprzątaczka i ma włącznie z nią 3 córki(i wg mnie nie dorosła do bycia matką ) Jest naprawdę kochana  piękna śliczna  troszczy się i wgl .Ale niby jest ok ale brakuje mi takiego czegoś ,że np może na rowery pojedziemy tutaj albo sobie poćwiczymy takiej inwersji aby coś działać z jej strony (zwykle to ja myślę i proponuje) .Jak proponuję aby pojechać na rower to rano nie , w południe za gorąco można wieczorem ale to pojechać  dalej gdzieś nie ma sensu bo zaraz noc ,pochodzić gdzieś po lasach górach nie bo zmęczy się albo coś innego . I teraz jak zwykle z miłością były problemy z mojej strony ogólnie jak były miedzy nami jakieś zgrzyty to zdaje mi się,że ja jakoś to zagaszałem niedawno napisała  ,że nie   piszę do niej jak kiedyś ,że piszę aby pisać ja nie zauważyłem zmiany to poprosiłem ją o wyjaśnienie co się zmieniło to  ona ,że jak nie widzę tego to nie ma sensu o tym rozmawiać .
Czy może ktoś mi wyjaśnić bo ja już nie rozumiem ?
Z góry dziękuję ! i Pozdrawiam

Ps jeżeli chodzi o pieszczoty, sex   to w większości wypadków ja inicjuję np ja jej piersi wymasuję  i skieruję jej ręke na doł to dosłownie 30 s zajmie się i tyle . Nie będę jej zmuszał na siłę przecież

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ona widzi zmiany w relacji ja nie

Miałeś 20 lat, wyrwałeś 16latkę i się dziwisz? Serio?

Poszesz do niej i ciągla coś od niej chcesz. O to jej chodzi. Nie rozmawiasz o pogodzie, szkole, maturze, polityce, muzyce, tylko ciągle coś od niej chcesz. A to rower, a to góry, czasem seks.
Kiedy ostatni raz zapytałeś jak się czuje? Albo zaproponowałeś że zrobisz jej kawe?
Wiesz co ona lubi? Jakie są jej formy spędzania czasu? Filmy, muzyka? Cokolwiek o niej się dowiedziałeś w trakcie przymuszania do robienia tego, co chcesz Ty?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez Likemaster12 (2019-02-07 22:33:59)

Wybacz źle sprecyzowałem a wręcz nie napisałem Wszystko to o czym ty mówisz  o co pytasz wiem zawsze codziennie się pytam a nawet kilka razy dziennie się pytam jak się czuje jak humor dlaczego taki a nie inny .Znaczy dokładnie precyzując to miałem 19 byłem w 4 tech a ona w pierwszej.A jej formy spędzania czasu to takie jakie wymieniłem .Co do rozmowy to zawsze pokazujemy co nam się podoba w muzyce co nie jakie filmy i je oglądamy ona proponuje ja proponuje i je oglądamy ale w większości ja muszę bo ona nie wie jakie. Itd

4

No to moze ona akurat taką formę spędzania czasu woli? Moze ma dosc Twoich wymagan? Moze pora szczerze porozmawiac (nie piasac tylko rozmawiac).

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Macie zupełnie inne charaktery i temperamenty. Daj Jej spokój i poszukaj dziewczyny która, będzie dzieliła z Tobą zainteresowania oraz ambicje.  Tak na marginesie, nie rozumiem tej presji aby każdy miał maturę, magisterkę, pasję, hobby, idealne ciało,, uprawiał sport, zdrowo się odżywiał itp. Może Twojej dziewczynie nie potrzeba tego wszystkiego do szczęścia ? Może jest domatorką, która woli ciszę i spokój od wiecznej pogoni nie wiadomo za czym.

6

Możesz sobie poczytać podobny temat z niedawna https://www.netkobiety.pl/t116802.html Dziewczyna miała tę samą sytuację z chłopakiem. To może być jakaś choroba (najprostsze rozwiązanie depresja) ale może to też być cecha osobowości, czyli ona taka jest, a Ty chciałbyś ją zmieniać. Zastanów się czy traktujesz ją jak partnerkę, bo dotychczasowe postępowanie wygląda raczej jak niezdrowa relacja ojciec-córka, szantaże emocjonalne typu "nie wiem czy kocham" też mogą mieć zły wpływ na nastrój dziewczyny mającej własne problemy, a na pewno nie zachęcają do życia intymnego. Nie wszyscy mają potrzebę być profesorem zwyczajnym, niektórzy wybierają ukończenie edukacji na którejś klasie szkoły średniej i też mogą być zadowoleni z życia. Może warto zająć się własną przyszłością, edukacją, a dorosłej dziewczynie pozwolić być sobą?

szukam nowego cytatu do podpisu:D

7

Możliwe ,że za bardzo ale jak zapytałem ile na oko Polska ma mieszkańców to powiedziała mi 7 mln pomijajmy fakt z mieszkańców Polski , jeżeli chodzi o studia  i kształcenie to jej matka jest bardzo nerwowa i no żydzi na nich bardzo szkoda daj jej na córki i czepia się wszystkiego (serio dosłownie ) i dla mnie takim jalepszym pretekstem aby wyjechać z domu aby żyła pełnią życia to właśnie na byle jakie studia się wybrać ale jej się nie chce i koło się zamyka narzeka na nią i ,że nie ma spokoju ,że ma dość tego domu itd .Nie wychodzi z żadną inicjatywą aby wydostać się z tej sytuacji aby wyjechać i odpocząć od chałasu domu.

8 Ostatnio edytowany przez PaniA (2019-02-07 23:17:22)

Likemaster12 napisał/a:

Możliwe ,że za bardzo ale jak zapytałem ile na oko Polska ma mieszkańców to powiedziała mi 7 mln pomijajmy fakt z mieszkańców Polski , jeżeli chodzi o studia  i kształcenie to jej matka jest bardzo nerwowa i no żydzi na nich bardzo szkoda daj jej na córki i czepia się wszystkiego (serio dosłownie ) i dla mnie takim jalepszym pretekstem aby wyjechać z domu aby żyła pełnią życia to właśnie na byle jakie studia się wybrać ale jej się nie chce i koło się zamyka narzeka na nią i ,że nie ma spokoju ,że ma dość tego domu itd .Nie wychodzi z żadną inicjatywą aby wydostać się z tej sytuacji aby wyjechać i odpocząć od chałasu domu.

Można prosić po polsku, bo ciężko zrozumieć ten post. smile
Jeżeli dziewczyna nie ma elementarnej wiedzy to jak ma studiować ?

9

Liczba mieszkańców Polski - wiedza raczej ogólna, ale czy naprawdę sądzisz, że związek na tym polega, żeby wymagać zmian od kogoś kto może nawet nie odczuwa potrzeby dalszej edukacji?

10

Daj sobie i jej spokoj i szukaj dalej. Jeśli już teraz nie styka, to lepiej nie będzie. Różnice osobowości, temperamentów, intelektualne - z tym nie da się na dłuższą metę budować relacji.

11

Ale dlaczego nie chce mi wyjaśnić zmian jakie ona zaobserwowała a ja nie ? porozmawiać o tym ?

12

Jak dla mnie, to ona zachowuje sie jak dziecko, a ty jak wymagający rodzic. Może odczuwasz jakaś misję bycia ojcem, a ona potrzebuje ojca. Ale to nie jest poważny związek.

13

Likemaster12 napisał/a:

Ale dlaczego nie chce mi wyjaśnić zmian jakie ona zaobserwowała a ja nie ? porozmawiać o tym ?

Chociażby to, że mówisz dziewczynie "nie wiem czy kocham"

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Ona widzi zmiany w relacji ja nie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018