Cyfrowy Detoks - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Cyfrowy Detoks

Co Wy na to, żebym ograniczył Smartfona, Social Media, komputer
Bo odkąd pamiętam bardzo dużo czasu spędzam właśnie tak, a czas który bym spożytkował to nauka jezyka angielskiego, siłownia, bieganie częstrze opdwiedzanie znajomych, w sumie napisałem koleżance że planuję was cześciej odwiedzac bo bede robił sobie detoks cyfrowy to mnie wyśmiała :9 że głupot się naczytałem ( co wy na to na jej zachowanie , bym nie miał dostępu do internetu i bym zapomniał o jednej pannie a tak codziennie wchodzę na jej [profil i ja obserwuję ] szkolił bym się z  ortografii, jeżeli bym się odważył w pewnym momencie chodził bym na kursy tańca po totalna klapka :(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cyfrowy Detoks
kusik989 napisał/a:

Co Wy na to, żebym ograniczył Smartfona, Social Media, komputer

Przyznam, że trochę nie rozumiem idei tego wątku. Zamiast obcych ludzi pytać o aprobatę, to jeśli czujesz, że tego chcesz i potrzebujesz, to to po prostu zrób. Nas naprawdę nie musisz do swojego pomysłu przekonywać ;).

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018