Jak ukrócić komentarze otoczenia na temat relacji z przyjacielem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak ukrócić komentarze otoczenia na temat relacji z przyjacielem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jak ukrócić komentarze otoczenia na temat relacji z przyjacielem?

Dwie rzeczy:  Jestem niepełnosprawna od urodzenia. Wczoraj wróciłam z obozu rehabilitacyjnego, zaczęłam chodzić przy jednej kuli smile (wybaccie, musiałam się pochwalić!)

po drugie: wszyscy moi kumple (sztuk dwie) to faceci. z kobietami nie umiem się dogadać, mimo że nie mam do nich duuuży szacunek, po prostu tak wyszło smile obu widuje na obozie, z jednym z nich moi bliscy którzy nawet nie znają naszej relacji, tylko dlatego że siedzieliśmy razem na posiłkach oraz często jedno odwiedziło w pokojach. kurde, na co dzień mamy 300 km do siebie to kiedy mamy się widywać? Oczywiście zaczęło się gadanie, że z tego miłość będzie, tak jakby ich małe mózgi nie ogarniały że nie trzeba od razu na siebie lecieć kiedy jest się odmiennej płci. Ze względu na takie komentarze dłuugo nie dałam .mu się przytulić. Wkurzają mnie te komentarze, szczególnie że on jest po uszy zakochany w pewnej dziewczynie, ona w nim też i kibicuję im z całego serca.
Jak odpędzić się od głupich komentarzy?
Ja mam 23 lata (rocznikowo 24) on 26

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak ukrócić komentarze otoczenia na temat relacji z przyjacielem?

mi w tym roku stuknie 30 i mam męskiego przyjaciela od podstawówki czyli będzie z 18 lat big_smile i do dziś, mimo, że miałam przez te prawie 20 lat kilku narzeczonych to wciąż rodzina i znajomi trują mi, że z tym przyjacielem to wielka miłość. macham na to ręką i mam to w nosie smile

3

Wielka miłość z jego strony, jak zawsze;). No, ale zawsze można udawać, że akurat w tym jednym przypadku jest inaczej.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

Oj tam, oj tam.....ludzie zawsze komentowali, plotkowali, spekulowali. Trzeba się z tym pogodzić.
smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak ukrócić komentarze otoczenia na temat relacji z przyjacielem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018