Brak znajomych w wieku 25lat - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Brak znajomych w wieku 25lat

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Brak znajomych w wieku 25lat

Witam jak osoba aspoleczna/zamknieta w sobie itp. Ma znalesc znajomych? Mam sie najpeirw udac do psychologa cyz gdzie szukac pomocy:( Żyje samotnie juz jakies 7 lat ale powoli poddaje sie.Przesiedzialem w domu grajac w gry jakies 4-5 lat i znajmosci sie wykruszyly,stalem sie aspoleczny itp sad W pracy z nikim nie rozmawiam bo nie mam zadnych tematow . Powoli odechciewa mi sie zyc tak jak teraz.Przepraszam za taki chaotyczny tekst ale jestem poprostu nie za madrym czlowiekiem sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

Przecież sam jesteś autorem tego stanu.
Lubisz grać gry - idź na spotkania klubu gier planszowych/rpg.
Lubisz sport - zapisz się do jakieś grupy... albo nawet w ramach zwykłego ruchu po prostu przejdź się na łyżwy.
Ty izolujesz się nie z powodu braku czasu i nawału pracy, tylko z powodu myślenia.
Rusz tyłek w troki i zacznij robić coś ze swoim życiem.

3

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

a robisz coś oprócz grania w gry? Bo jesli nie, to nikt nie będzie mógł ci pomóc.. sad

4

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

My za Ciebie do ludzi nie wyjdziemy, a w czeluściach swojego domu raczej nikogo nie poznasz.

5

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat
Entropia napisał/a:

My za Ciebie do ludzi nie wyjdziemy, a w czeluściach swojego domu raczej nikogo nie poznasz.

A skąd wiesz czy nie znajdzie w szafie wejścia do Narnii?

6

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

No nic myslalem ze uzyskam jakies porady darmowej  a nie robienia sobie jaj z osoby ktora ma wiele problemow no ale coz zostalo mi poszukac gdzie indziej pomocy a jak nie to trudno zostanie jedno wyjscie .

7 Ostatnio edytowany przez misiando (2019-01-23 20:47:06)

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

Rozpisz sobie rzeczy, które lubisz robić. Niech to będzie jazda na rowerze, szachy, FIFA, podróże, gotowanie. Następnie określ, które można robić w ekipie i podczas tego robienia dochodzi do interakcji. FIFA w singleplayer nie nadaje się, ale gotowanie czy podróż - i owszem. Następnie poszukaj na FB odpowiednich grup w okolicy. Jest to jedna z metod, inne znajdziesz na blogu Grzesiaka (wiem, że wzbudza kontrowersje, natomiast tu daje garść działań wpisujących się w popularne "wyjdź do ludzi")



mateuszgrzesiak.pl/9-sposobow-poznanie-nowych-ludzi/
EDIT: jeśli moderacja skasuje link, to google that:
9 sposobów na poznanie nowych ludzi

8

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

A wcześniej miałeś jakichś znajomych? Czy zawsze byłeś taki wycofany?
Mowisz, że nawet w pracy z nikim nie rozmawiasz no to chyba psycholog nie zaszkodzi, a może pomóc. Ale niestety też trzeba się trochę przełamać i wyjść bardziej do ludzi, bo jak się widzi taką mega zamkniętą osobę to wydaje się, że ona po prostu nie chce kontaktu. Więc po jakimś czasie przestaje się zagadywać.
Może najpierw jakieś bezpieczne miejsce związane z Twoimi zainteresowaniami? Jakieś wydarzenie kulturalne?

9

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

Wcześniej miałem b. Dużo znajomych wszystko się zaczęło gdy poszedłem sam do słabej szkoły i wszyscy byli nowi nie mogłem z nikim nawiązać kontaktu a starsi koledzy znaleźli nowych i zostałem sam już jakies6-7 lat. Jestem jiesmialy oto zdziczałej od komputera już powoli odechciewa mi się żyć w samotności.

10

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

No to koniecznie do psychologa smile Myślę, że pomoże Ci się trochę przełamać.
Też jestem nieśmiała, ale da się to trochę opanować i nawiązywać znajomości. Ale nadal jestem za tym że jakies hobby, które wymagałoby odejścia od komputera by się przydało.

11

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

Myślę że problemem też jest to że poprostu nie mam żadnej wiedzy jestem głupi jak but...nawet wstydzę się pisać na czacie np. Live transmisji itp. tak bardzo zdziczałej zaczynam jednak wątpić czy ktoś się w stanie naprawić wszystkiego:( a psycholog też kosztuje a z pieniędzmi nie najlepiej

12

Odp: Brak znajomych w wieku 25lat

Hej smilesmile nerwica to jest podstępna,niszcząca życie choroba zwłaszcza ta fobia którą Ty masz. Skąd wiem? Bo też ją mam.Gdybyś chciał pogadać napisz do mnie tutaj albo na email

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Brak znajomych w wieku 25lat

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024