Sytułacja z Byłą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sytułacja z Byłą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Sytułacja z Byłą

Witajcie :)
Byłem w związku prawie rok, z czasem obojgu nam coraz mniej zależało (Przejedliśmy się sobie). Jakieś trzy miesiące temu się rozstaliśmy, kontakt całkiem się urwał. Od jakiś trzech tygodni znowu ze sobą rozmawiamy. Tyle że nigdy nie przestałem czegoś do niej czuć, wiem również że ona dalej coś do mnie czuję. Nasze rozmowy nie wyglądają jak kiedyś. Wszystko jest dosyć dziwne sama zaczyna rozmowę gdzie później ja staram się jakoś kontynuować, ciągnąć temat a ona piszę jakby nie chciała. Odpisuje półsłówkami gdzie kiedyś jak pisaliśmy składała długie zdania, opisywała co tam u niej, opowiadała ciekawe sytuacje z pracy. Stwierdziłem że będę dawać z siebie tyle ile dostaje i sam zacznę tak robić. Gdy nie odpiszę na jakąś wiadomość to po około godzinie-dwóch coś więcej pisze jakby chciała żeby pisać dalej. Wieczorami zawsze do mnie dzwoni lub pisze, rozmowy wyglądają podobnie jak gdy byliśmy razem. Już nie wiem czego ona chce, ani co ja powinienem zrobić. Z jednej strony uważam że powinienem o niej zapomnieć, ale ciężkie to jest gdy ciągle coś wysyła albo dzwoni. Z drugiej strony chciałbym żebyśmy wrócili do siebie, ale wiem że już nie będzie tak jak kiedyś. Raz jak rozmawialiśmy zacząłem wspominać o naszych wspólnych przygodach i po głosie słyszałem że udało mi się wzbudzić w niej jakieś uczucia, ale następnego dnia wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Chciałem się spotkać, ale ona się wykręca. Sytuacja jest dla mnie strasznie pokręcona i nie wiem co mam zrobić

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Maymayka (2019-01-14 14:21:49)

Odp: Sytułacja z Byłą

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Można się ewentualnie wykąpać ;)

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny

3

Maymayka napisał/a:

Podoba mi się Twój sposób myślenia :)

4

Może traktuje Cię jak plaster - gdy nie wyjdzie jej z kimś innym, wie, że w pogotowiu zawsze będziesz Ty :)

Gdy czujesz się wypalony, pamiętaj, że feniks odradza się z popiołów.

5

Natka_ napisał/a:

Może traktuje Cię jak plaster - gdy nie wyjdzie jej z kimś innym, wie, że w pogotowiu zawsze będziesz Ty :)

Nasze rozmowy przez telefon zwykle trwają ponad godzinę a rozmawiamy codziennie. Jak piszemy przez messengera to wiedzę kiedy jest aktywna a kiedy nie. Kiedyś pisaliśmy nonstop i była aktywna przez cały czas bo pisała ze mną. Wątpię aby kogoś miała, nie miałaby czasu z nim rozmawiać i pisać.

6

Janix2 napisał/a:
Maymayka napisał/a:

Niby tak, ale jednak nurtuje mnie to że mam wrażenie jak rozmawiamy że jej zależy. Mimo że daje strasznie mieszane znaki i przez to nie wiem co mam robić. Z jednej strony gdy ją olewam sama domaga się zainteresowania. Gdy daje jej to zainteresowanie o coś pytam, staram się żeby rozmowa nie była schematyczna i nudna czuję się olewany

7

Boy123 napisał/a:

Gdy daje jej to zainteresowanie o coś pytam, staram się żeby rozmowa nie była schematyczna i nudna czuję się olewany

I ile jeszcze chcesz trwać w zawieszeniu? Utnij to i zacznij żyć swoimi sprawami. Zajmij się sobą.

8 Ostatnio edytowany przez Maymayka (2019-01-14 16:18:18)

Boy123 napisał/a:
Janix2 napisał/a:
Maymayka napisał/a:

Niby tak, ale jednak nurtuje mnie to że mam wrażenie jak rozmawiamy że jej zależy. Mimo że daje strasznie mieszane znaki i przez to nie wiem co mam robić. Z jednej strony gdy ją olewam sama domaga się zainteresowania. Gdy daje jej to zainteresowanie o coś pytam, staram się żeby rozmowa nie była schematyczna i nudna czuję się olewany

Wydaje mi się, że jej nie brakuje konkretnie ciebie tylko adoratora. Jak ją olewasz to się ożywia, pokazuje że jej rzekomo zależy, żebyś nie uciekł, a zwyczajnie szuka atencji. Jak na horyzoncie pojawi się ktoś ciekawszy to nie będzie sobie tobą zawracać głowy.

"Trochę o Tobie myślałem, masz w sobie to coś - zachodzisz za skórę." - Druhny

9

Standardowa opcja, było mineło, widzi w Tobie już tylko ciapka , prędzej pójdzie z żulem pod sklepu bo będzie bardziej męski dla niej, a z Tobą gada do czasu aż się ktoś pojawi. Pogada, wraca do życia i ma w dupie wasze pogaduszki, a ty rozkminiasz. Nie ma w tym nic specjalnego, 95% akcji tak wygląda, no i skończysz jak w 95% jak frajer, ale pamiętaj po 3-4 lasce zaczniesz ogarniać.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sytułacja z Byłą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018