Zostawiła mnie bez wyjaśnienia po 5 latach związku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zostawiła mnie bez wyjaśnienia po 5 latach związku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Zostawiła mnie bez wyjaśnienia po 5 latach związku

Witam .. Mam 24 lata ..
2 dni temu zostawila mnie dziewczyna tak po prostu. Powiedziała tylko że to nie ma sensu i że musimy dać sobie trochę czasu. Byłem zaskoczony ,tym bardziej że mamy synka i plany.. Kolejnym krokiem miało być kupno mieszkania. Oddałem jej wszystko i czuję jakby wyrwano mi serce i nwm po prostu nwm jak mam sobie z tym poradzić ,tym bardziej że pracujemy razem tyle tylko że na różnych zmianach. Dzisiaj miałem u siebie synka i widać po nim że równie mocno to przeżywa.. Jak myślicie co mogę w tej sytuacji zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawiła mnie bez wyjaśnienia po 5 latach związku
Pawel06 napisał/a:

Jak myślicie co mogę w tej sytuacji zrobić?

Pozwolić jej żyć.
Być cierpliwym.
Być gotowym na różny rozwój wydarzeń.
Skupić się na sobie i na dziecku.

3

Tak tylko nie rozumiem dlaczego.. Ma kogoś? Czy może zrobiłem coś źle.. Dodam że wyszedłem nie dawno z nałogu(amfetamina) boję się powrotu sad wszystko zaczęło jak poszła do pracy czyli jakieś trzy miesiące temu.. Na prawdę nie wiem jak sobie z tym poradzić..

4

Pawel06 napisał/a:

Tak tylko nie rozumiem dlaczego.. Ma kogoś? Czy może zrobiłem coś źle.. Dodam że wyszedłem nie dawno z nałogu(amfetamina) boję się powrotu sad wszystko zaczęło jak poszła do pracy czyli jakieś trzy miesiące temu.. Na prawdę nie wiem jak sobie z tym poradzić..

Wydaje mi się, że Ty doskonale wiesz co stało się powodem jej odejścia. Takie rzeczy nie dzieją sie z reguły z dnia na dzień. Jeśli naprawdę nie wiesz, co sie wydarzyło, to znaczy, że niewiele wiesz o swojej dziewczynie, jak 4 lata nie wystarczyły, żeby nauczyć się z sobą rozmawiać, to nic dziwnego, iż odeszła.

5

Może i masz rację.. Byłem o nią bardzo zazdrosny .. Tak bardzo bałem się jej odejścia że potrafiłem robić jej kłótnie o głupstwa . zaczęła mnie okłamywać i ukrywać duzo rzeczy..

6

Pawel06 napisał/a:

Może i masz rację.. Byłem o nią bardzo zazdrosny .. Tak bardzo bałem się jej odejścia że potrafiłem robić jej kłótnie o głupstwa . zaczęła mnie okłamywać i ukrywać duzo rzeczy..

To tym bardziej

dobrakobieta90 napisał/a:

Pozwolić jej żyć.
Być cierpliwym.
Być gotowym na różny rozwój wydarzeń.
Skupić się na sobie i na dziecku.

7

Pawel06 napisał/a:

Przede wszystkim zajmij się sobą kontynuuj terapie nie odpuszczaj sobie choć na pewno Ci ciężko.
Może grupa wsparcia AN ?
Co ma być to będzie zadbąj o siebie i syna .

8

Pawel06 napisał/a:

Spotkało cie to czego się bałeś.

9

Witam, jakieś 3 tygodnie temu zerwała ze mną dziewczyna a dokładnie powiedziała że musimy sobie dać czas .. To była moja wina bo byłem zazdrosny i mialem wachania nastroju przez to że przestałem brać amfetamine ( nie biorę od 5 miesięcy) zaczęła mnie okłamywać co nasilało to wszystko .. Byliśmy ze sobą 5 lat i mamy wspaniałego synka i cholernie za nimi tęsknię.. Od tygodnia zacząłem biegać i chodzić na siłownię i przestałem się pytać czy jest jakaś szansa na powrót.. Sprawa jest utrudniona bo pracujemy razem choć na różne zmiany. Jak myślicie mam czekać czy nie robić sobie już nadziei ?

10

Jakie były to kłamstwa? Coś poważnego? Tę przerwę interpretuję jako dyplomatyczne wycofanie się z waszego związku, jednak warto byłoby z nią o tym porozmawiać.
Możesz dodać, że już wszystko poukładałeś sobie w głowie i jesteś gotowy na powrót, kontynuację relacji w zdrowej atmosferze.

11

Powrót do czego? Jak tam pewno nowy gach jest albo i 5.

-

12

Burzowy napisał/a:

Powrót do czego? Jak tam pewno nowy gach jest albo i 5.

A może 50-ciu wink
Mają dziecko, powód "przerwy" w związku nie był błahy, na moje warto porozmawiać.

13

Ukrywanie wiadomości.. Albo np była impreza w firmie i wiem że pracowali do 20 a wróciła o 22 a na koniec okazało się że ostatnią godzinę została sama z jednym gościem.. Nwm , na tę chwilę odpuściłem bo widzę jaka jest dla mnie.. Źle to widzę..

14

Pawel06 napisał/a:

Ukrywanie wiadomości.. Albo np była impreza w firmie i wiem że pracowali do 20 a wróciła o 22 a na koniec okazało się że ostatnią godzinę została sama z jednym gościem.. Nwm , na tę chwilę odpuściłem bo widzę jaka jest dla mnie.. Źle to widzę..

Rzeczywiście, może być już po ptokach.

15

Zobaczymy.. Mam tylko nadzieję że nie będzie mi utrudniać spotkań z synkiem

16

Pawel06 napisał/a:

Zobaczymy.. Mam tylko nadzieję że nie będzie mi utrudniać spotkań z synkiem

Poradziłeś sobie z problemami, więc czemu miałaby to robić, jeśli zależy jej na własnym dziecku? Z resztą sam znasz ją najlepiej i wiesz czego możesz się spodziewać.

17

Takiej jak jest teraz dla mnie jeszcze jej nie znałem

18

Napewno kogos ma juz na boku tak sie nie robi nie zostawia sie z dnia na dzien bez słowa wyjasnienia jeszcze macie razem dziecko . Olej ja nie warta jest Ciebie skoro tak postapiła skup sie na dziecku zapewnij mu bezpieczenstwo i spedzaj z nim duzo czasu teraz tylko on Ci został .

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

19

utrzymaj dobre zmiany w swoim życiu, dla siebie:) a dziewczyna może tak się zachowywała przez Twoje błędy, a może bez tego też nie byłaby lojalna? tego nie wiemy:) ale Ty z własnym życiem idziesz w dobrym kierunku i może ta dziewczyna to zrozumie i wróci do Ciebie, a może poznasz inną:) a dziecko będziesz mieć zawsze:)

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

20

Dziękuję wam za rady smile zmienię pracę i zacznę na nowo.. Co będzie to będzie smile

21

SamotnaWilczyca napisał/a:

Mają dziecko, powód "przerwy" w związku nie był błahy, na moje warto porozmawiać.

Nie ma to jak usłyszeć kila kłamstw.
Sprawa wydaje się być typowa do bólu. Zmieniło się środowisko, nowa praca, atrakcyjny gach i poleciało. Autor dostał też banalną wymówkę "potrzebny czas". Oczywiście czas na ułożenie spraw z gachem.

22

No witam , jednak mieliście rację już miała innego smile gościa z tej samej pracy i nie ważne że jest między nimi 11 lat roznicy. Problem w tym że jakoś nie potrafię sobie poukładać życia mimo zmiany pracy i miejsca zamieszkania .. I tak mam kontakt z synem , biorę go do sb na weekendy

23

Pawel06 napisał/a:

Jak myślicie co mogę w tej sytuacji zrobić?

Przestawać oddawać innym wszystko, szczególnie kobiecie, z którą jesteś w tego typu związku. Zająć się dzieckiem.

24

czytam to i jest mi przykro i nie umiem tego pojąć z czego to wynika sad na pewno starałeś się żeby wszystko było dobrze, żeby być dobrym mężem i ojcem, a nagle okazuje się że to wszystko nie ma znaczenia i pojawia się ktoś inny z pracy? i w efekcie komplikacje m.in. dla dziecka, nie rozumiem:( ale życzę Ci powodzenia mimo wszystko mam nadzieję że dojdziesz do siebie

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=91 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zostawiła mnie bez wyjaśnienia po 5 latach związku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018