Co dalej ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Co dalej ?

Witam wszystkich czytajacych. Mam mały problem i chciał bym się poradzić co dalej z tym robić. Mam 23 lata w kwietniu rozstałem się z dziewczyną na której mi zalezalo. Nie z mojej winy sama chciała w ten sposób to rozwiązać i wyjechała za granicę. Do połowy grudnia nie miałem z nią żadnego kontaktu nic się nie odzywała nie odpisywała mi na wiadomości jak pytałem co u niej itp. od połowy grudnia mam z nią kontakt rozmawiamy wspominamy czasami jak to bylo. Oczywiście same dobre sytuacje. Ale widać że nie zależy jej bardzo na odnowieniu zwiazku a bardziej na zwykłej rozmowie. Co dalej robić ? Szukać jakiegoś sposobu żeby ją przekonać do tego. Zacząć wchodzić na poważne tematy ? Dodam że jeszcze 3 miesiące będzie przebywać za granicą wiec kontakt jedynie przez wiadomosci. Miał ktoś podobny przypadek ? Zależy mi nadal na tej kobiecie. Od czasu zerwania nie miałem żadnej kobiety a nawet nie szukałem. Jest jakaś szansa że ona do mnie jeszcze wroci czy to jest typowe rozpoznanie z jej strony jak mi się układa ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co dalej ?

Czy chodzi o tą dziewczynę - https://www.netkobiety.pl/t115140.html   ??

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

3

Dokładnie

4

Kontynuujmy zatem dyskusję w poprzednim temacie dotyczącym tej dziewczyny. Nasz regulamin wyraźnie zabrania dublowania wątków.
Ten temat zamykam, a Ciebie proszę o powrót do poprzedniego.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018