przez 6 lat nie miała szacunku i poniżała, teraz chce wrócić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » przez 6 lat nie miała szacunku i poniżała, teraz chce wrócić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez bylejaki1121 (2019-01-07 12:58:01)

Temat: przez 6 lat nie miała szacunku i poniżała, teraz chce wrócić

Dziewczyna przez 6 lat mnie poniżała i prawie nigdy nie miała szacunku poza pierwszymi kilkoma miesiącami, mimo że zawsze starałem się jak mogłem jej dogodzić i zapewnić bezpieczeństwo, jej zdaniem robiłem za mało w rozwoju osobistym, mówiła że dla niej to nie ma sensu bo na nią nie zasługuję i ona w przyszłości zarobi miliony na swoich pomysłach a ja zostanę przeciętny. Nigdy nie musiała sie o nic martwić bo wszystko organizowałem, jedzenie sprzątanie pieniądze, opieka zdrowotna i wszystko czego dziewczyna może potrzebować. W końcu powiedziała mi ze zakochala sie a my nigdy nie będziemy razem, że nie wyobraża sobie mnie jako partnera. To był szok, miesiące cierpiałem, próbowałem walczyć, bez skutku, ona była nieugięta i za każdym razem poniżała mnie jeszcze bardziej, mówiła że jestem debilem i żadna mnie nie zechce i żebym się odpier... w końcu jej posłuchałem, przestałem się kontaktować. Jakiś czas byłem w złym stanie ale dochodziłem do siebie. Poznałem inną dziewczynę, z którą jest normalnie, nigdy wcześniej nie myślałem że jednak ktoś może mieć szacunek do mnie, poczułem się znacznie lepiej wróciła normalność. Była dziewczyna gdy dowiedziała się zadzwoniła znowu i powiedziała że chciałaby wrócić i nie chce żebym był z kimś innym, i chciała zaprosić mnie na wycieczke zagraniczną (ona by płaciła). Odpowiedziałem że nie umiem tak żyć jak ktoś co chwile albo zrywa albo wraca i że nie mam pewności jak zachowywałaby się w przyszłości. Nic nie odpowiedziała na moje obawy, tylko zapytała czy ją kiedykolwiek kochałem i czy to co mówiłem miało sens, obraziła się i rozłączyła a potem dzwoniła znowu. Tak, mówiłem że zawsze z nią będę i chciałem tak, ale jak ktoś tyle razy odrzuca czyjeś uczucie i setki razy chce żeby druga osoba sie odpier... to w końcu tego nie wytrzymałem i posłuchałem. Taki nagły powrót byłby też złem wobec dziewczyny z którą mam kontakt teraz. Jak myślicie, czy miałem rację że w końcu odpuściłem, czy jednak jak kogoś kocham należało walczyć bez końca. Jeszcze jedno, martwie sie jak częste są zjawiska typu oszustwa matrymonialne. Nie wiem czy nie byłoby lepiej wrócić do czegoś znanego, niż ryzykowac cos nowego, a może nie być w żadnym związku. Jak myślicie? Wiem nie możecie mi napisać co mam zrobić, musze sam dojść do tego, ale może macie jakieś doświadczenia tego typu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przez 6 lat nie miała szacunku i poniżała, teraz chce wrócić

Mam nadzieję, że to tylko kolejny troll się nudzi.
Jeśli jednak pytasz serio- zostaw obecną dziewczynę, niech pozna kogoś, kto nie będzie miał tak chorych rozkmin i komu będzie na niej zależeć.
Chcesz- wracaj, najwyraźniej jestescie dla siebie stworzeni.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

3

Moze najlepiej nie byc w żadnym związku i nie narażać się, nigdy więcej nie cierpieć, dzieki za odp. więc wychodze i pomysle sam o czymś.

4

Jeżeli nie troll - zapomnieć, odciąć się.

Am I bluffing? try me

5

Jeśli lubisz być poniżany, wyśmiewany, nazywany debilem to wracaj do niej jak najszybciej

6

Ale toxic kobieta. Odetnij się jak najszybciej i ciesz się nową znajomością wink

Gdy czujesz się wypalony, pamiętaj, że feniks odradza się z popiołów.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » przez 6 lat nie miała szacunku i poniżała, teraz chce wrócić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018