Czy mozna kochac nadal? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy mozna kochac nadal?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Czy mozna kochac nadal?

Witam Mam na imie Tomek mam 23 lata i opowiem wam moja historię która cały czas nie daje mi spac po nocach. Dominika to moja była kobieta która ma 24 lata.
Rok temu poznałem dziewczyne przez swoją kuzynkę początkowo był fb pisanie dzwonienie co jakis czas aż w styczniu postanowiłem się z nia spotkać i od tego wszystko się zaczeło. Po pierwszym spotkaniu juz wiadać było że coś z tego moze być, następny dzien drugie spotknie i zostałem już u niej w domu ale do niczego nie doszło. Po tygodniu spotkań byliśmy już ze sobą po wtedy poraz pierwszy powiedziałą mi że czuje motylki w brzuchu ja rownież powiedziałem jej że ją kocham. Zaproponowałą mi żebym zamieszkał u niej, bez wahania się zgodziłem. Pierwszy raz byłem w takiej sytuacji że zamieszkałem z kobietą ale było warto miłe wieczory spędzanie całych weekendów ze soba rózne wycieczki na weekendach. Po miesiacu powiedziąła mi ze jedzie za granice do pracy na 4 tygonie i wraca. przez cały ten czas kiedy była za granica codziennie rozmawialismy na skype bardzo duzo pisalismy nic nie wskazywało na to ze to jest poczatek tego co bedzie po jej powrocie. Kilka dni po powrocie było jeszcze wszystko dobrze mówiła że się bardzo stęskniła za mną ze mnie kocha że chce być ze mną.  kilka dni później już widać było że cos jest nie tak kobieta zimna w łóżku coraz mniej ochoty na wychodzenie gdzies ze mna cały czas zamyslona. Kilka razy pytałem czy wszystko w porządku za każdym razem mówiła ze tak aż pownego dnia zacząłem naciskać co sie dzieje i powiedziała mi tylko tyle że nie mozemy być razem ale chciała żebym jeszcze został na noc, nastepnego dnia rano poprostu wyszedłem do pracy i juz nie wróciłem do niej. po paru dniach zadzwoniłem zapytałem czy mozemy się spotkać porozmawiać odpowiedziała że tak żebym do niej przyjechał.  Przyjechałem do niej z kwiatami i chiałem żeby mi powiedziała co jest nie tak że chce mnie zostawić. Jej odpowiedz nie była zbyt jasna najpiew zaczeła mi mowić o tym że nie moze być ze mna dlatego że mnie zdradziła co było kłamstwem bo sama pozniej mi o tym powiedziała że mnie nie zdradziła, nastepny powód był taki że jak była młoda to poroniła i nie może mieć teraz dzieci o czym wiedziałe już wcześniej ale mowiłem jej że jestem z nia i że wiedziałem o tym i że bedą ja wspierał ale to nic nie pomagało, a na koniec powiedziała mi że nie jest gotowa być dziewczyna dla chłopaka.  Próbowałem z nią jeszcze kilka razy porozmawiac ale z bardzo marnym skutkiem. dzis mija poł roku jak nie jesteśm razem. Dziewczyna miała trudne dzieciństwo najpierw odszedł ojciec od nich pozniej matka wyjechała za granice i wychowywała się z siostrą i babcią. przez ten cały czas ani razu się nawet nie kłóciliśmy. Mineło poł roku ona jest cały czas za granicą w pracy i najbliższe poł roku nadal tam bedzie. Nadal kocham ją i tęsknie za nią wiem że to była odpowiednia kobieta dla mnie. Od tamtej pory inaczej podchodze do kobiet tzn wcale mnie zadna inna nie kręci tylko cały czas myśle o Dominice. Moje pytanie do was brzmi co dalej robić ? pisać do niej ? a jak tak to co jej napisać żeby wogóle zwrociła uwagę na to że mi zalezy że chce być z nią. Miał ktoś podobną sytuacje i jest w stanie mi coś podpowiedzieć? wiem że to wygląda beznadziejnie przynajmniej ja to widze tak w tym momencie bo nie mam z nia nawet kontaktu. ale może jest jakiś sposob na to żeby to jakoś ogarnać i być szcześliwym. Licze na waszą pomoc

Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy mozna kochac nadal?

- Nie idealizować tego krótkiego związku
- Nie patrzeć się za siebie, tylko iść dalej
- Jeśli by jej zależało, to sama by się odezwała
- Nie wiem, po co chcesz rozdrapywać rany, ona Ci już dobitnie powiedziała, że Cię nie chce
- Nie usprawiedliwiać, że dzieciństwo, że coś tam, i dlatego tak wyszło. Wyszło tak, bo Cię nie kocha
- Przyjąć do wiadomości, że nie byliście dla siebie

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.

3

Witam wszystkich czytajacych. Mam mały problem i chciał bym się poradzić co dalej z tym robić. Mam 23 lata w kwietniu rozstałem się z dziewczyną na której mi zalezalo. Nie z mojej winy sama chciała w ten sposób to rozwiązać i wyjechała za granicę. Do połowy grudnia nie miałem z nią żadnego kontaktu nic się nie odzywała nie odpisywała mi na wiadomości jak pytałem co u niej itp. od połowy grudnia mam z nią kontakt rozmawiamy wspominamy czasami jak to bylo. Oczywiście same dobre sytuacje. Ale widać że nie zależy jej bardzo na odnowieniu zwiazku a bardziej na zwykłej rozmowie. Co dalej robić ? Szukać jakiegoś sposobu żeby ją przekonać do tego. Zacząć wchodzić na poważne tematy ? Dodam że jeszcze 3 miesiące będzie przebywać za granicą wiec kontakt jedynie przez wiadomosci. Miał ktoś podobny przypadek ? Zależy mi nadal na tej kobiecie. Od czasu zerwania nie miałem żadnej kobiety a nawet nie szukałem. Jest jakaś szansa że ona do mnie jeszcze wroci czy to jest typowe rozpoznanie z jej strony jak mi się układa ?

4

Tomek9081 napisał/a:

Witam wszystkich czytajacych. Mam mały problem i chciał bym się poradzić co dalej z tym robić. Mam 23 lata w kwietniu rozstałem się z dziewczyną na której mi zalezalo. Nie z mojej winy sama chciała w ten sposób to rozwiązać i wyjechała za granicę. Do połowy grudnia nie miałem z nią żadnego kontaktu nic się nie odzywała nie odpisywała mi na wiadomości jak pytałem co u niej itp. od połowy grudnia mam z nią kontakt rozmawiamy wspominamy czasami jak to bylo. Oczywiście same dobre sytuacje. Ale widać że nie zależy jej bardzo na odnowieniu zwiazku a bardziej na zwykłej rozmowie. Co dalej robić ? Szukać jakiegoś sposobu żeby ją przekonać do tego. Zacząć wchodzić na poważne tematy ? Dodam że jeszcze 3 miesiące będzie przebywać za granicą wiec kontakt jedynie przez wiadomosci. Miał ktoś podobny przypadek ? Zależy mi nadal na tej kobiecie. Od czasu zerwania nie miałem żadnej kobiety a nawet nie szukałem. Jest jakaś szansa że ona do mnie jeszcze wroci czy to jest typowe rozpoznanie z jej strony jak mi się układa ?

Wychodzi na to, że sonduje, czy nadawałbyś się na "koło  zapasowe". Bo możliwe, że tamten potraktował ją, jak ona Ciebie.

facet po przejściach

5

Uciąć kontakt. Nie pisać, zablokować, przeboleć.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

6

Lady Loka napisał/a:

Prosta recepta. Bolesna w wymowie, ale i jedyna, skutecznie działająca. smile

facet po przejściach

7

Excop napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Prosta recepta. Bolesna w wymowie, ale i jedyna, skutecznie działająca. smile

Jak mówi klasyk :
- lepszy bolesny koniec, niż ból bez końca.

8

Patrząc na wasze odpowiedzi każdy radzi tak samo. Ciężka decyzja ale jakaś trzeba podjąć. Albo w końcu zaczac się spotykać z kims. Ale z drugiej strony kto będzie się chciał spotykać z żołnierzem. Ona widziała o tym i to akceptowała widać do pewnego momentu

9

Mam dla Ciebie złą i dobrą wiadomość. Zła jest taka, że nic z tego nie będzie a tak w ogóle Ty jej nie kochasz tylko zwyczajnie się zakochałeś (zauroczyłeś). Biorąc pod uwagę fakt, że jesteś młodym człowiekiem, tu następuje ta dobra dobra wiadomość - zakochasz się jeszcze nie raz. Musisz popróbować życia a nie snuć wielkich planów już po pierwszym większym zauroczeniu. Rada taka jak poprzednicy, przede wszystkim zero kontaktów. PS. To już nieaktualne jest powiedzenie "za mundurem panny sznurem"(?)

10

Jakoś nie odczuwam tego a wręcz odwrotnie

11

Wszyscy tu dobrze Ci radzą- zostaw to, idź przed siebie. Mój brat uparcie walczył o swoją (wtedy dziewczyne, obecnie żonę) i nie raz słyszał że są razem "bo sie uparł, bo za nią łaził", wreszcie ją zdradził i małżenstwo sie sypie. Nie chcesz takiego scenariusza.
A wojskowi są normalnymi facetami, nie znam dziewczyny jakoś strasznie do nich uprzedzonej. A Ty widać źle trafiałeś.
Jesteś młody i chyba masz coś do zaoferowania dziewczynie, znajdziesz jeszcze partnerke.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy mozna kochac nadal?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018