Chce się wygadać .. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chce się wygadać ..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Chce się wygadać ..

Chce się dziewczyny wygadać bo czuje ze nie daje już rady trochę się pogubiłam i nie wiem co robić.. zacznę od początku jestem prawie od 2 lat w związku ze starszym o 9 lat facetem. Ja mam 20. Wyjechałam do niego za granice (on wcześniej tu był,ja skończyłam szkole i dojechałam), na początku było super wiadomo, po jakimś czasie pokazal swoje prawdziwe ja, zaczął mnie popychać mocno,wyzywać od szma*,kur* w kłótni, przepraszał, wybaczalam za każdym razem ,wszystko . Od samego początku wiedziałam ze jest strasznie nerwowy, (siedział w wiezieniu) . Potem wychodziły jego kłamstwa , przestałam mu ufać totalnie. Uważam ze mnie zdradził on oczywiście się nie przyznaje .. nasz związek jest dość mocny, jak się kłócimy to na maxa, na codzień jest super widać ze on mnie kocha i ja jego bardzo. Co kłótnia to zerwanie . Jednak wczoraj przesadził uderzył mnie nie pierwszy raz w twarz, po chwili uświadomił sobie co zrobił i sam poszedł do łazienki i pociął swoją rękę za to co mi zrobił gdy to zobaczyłam zaniemówiłam byłam w szoku jak dla mnie to już za dużo.. jestem w kropce tak naprawdę , do mojego miasta nie chce wracać nie mam tam przyszłości ... tutaj jestem sama mam tylko jego , nie mam się komu wygadać z kim wyjść ... dodatkowo jest on zazdrosny o mnie coraz bardziej .. nie mogę spojrzeć na innego bo od raZu awantura a gdy on się odwraca za inna i ciagle ogląda inne kobiety to udaje ze nic się nie stało i takie jest życie ... sama nie wiem co robić kocham go ale wiem ze nie zasługuje na bicie i wyzywanie ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chce się wygadać ..
Litllemax napisał/a:

Chce się dziewczyny wygadać bo czuje ze nie daje już rady trochę się pogubiłam i nie wiem co robić.. zacznę od początku jestem prawie od 2 lat w związku ze starszym o 9 lat facetem. Ja mam 20. Wyjechałam do niego za granice (on wcześniej tu był,ja skończyłam szkole i dojechałam), na początku było super wiadomo, po jakimś czasie pokazal swoje prawdziwe ja, zaczął mnie popychać mocno,wyzywać od szma*,kur* w kłótni, przepraszał, wybaczalam za każdym razem ,wszystko . Od samego początku wiedziałam ze jest strasznie nerwowy, (siedział w wiezieniu) . Potem wychodziły jego kłamstwa , przestałam mu ufać totalnie. Uważam ze mnie zdradził on oczywiście się nie przyznaje .. nasz związek jest dość mocny, jak się kłócimy to na maxa, na codzień jest super widać ze on mnie kocha i ja jego bardzo. Co kłótnia to zerwanie . Jednak wczoraj przesadził uderzył mnie nie pierwszy raz w twarz, po chwili uświadomił sobie co zrobił i sam poszedł do łazienki i pociął swoją rękę za to co mi zrobił gdy to zobaczyłam zaniemówiłam byłam w szoku jak dla mnie to już za dużo.. jestem w kropce tak naprawdę , do mojego miasta nie chce wracać nie mam tam przyszłości ... tutaj jestem sama mam tylko jego , nie mam się komu wygadać z kim wyjść ... dodatkowo jest on zazdrosny o mnie coraz bardziej .. nie mogę spojrzeć na innego bo od raZu awantura a gdy on się odwraca za inna i ciagle ogląda inne kobiety to udaje ze nic się nie stało i takie jest życie ... sama nie wiem co robić kocham go ale wiem ze nie zasługuje na bicie i wyzywanie ...

Nad czym się jeszcze zastanawiasz,dziewczyno?
Pocięcie się w ramach pokuty.o tym jeszcze nie słyszałam.
Uciekaj od wariata!

3

diana45 napisał/a:

Uciekaj od wariata!

Albo mocniej kochać to on mocniej będzie bił, a jak znudzi mu się cięcie to zacznie ciąć Ciebie. Nie wiem nad czym się zastanawiasz.

4

Eeee tylko pociął sobie rękę ? No to jak mu się zagoi to znowu Ci przywali. O, jakby sobie uciął to by była prawdziwa miłość. Z kikuta to już by mu było gorzej. No chyba, że coś by sobie do tego kikuta przymocował np. jak dawniej piraci wink

No jak Ty nie wiesz co robić jak Cię facet wyzywa i wali po twarzy... to co tu komentować. A za co siedział ? Za rozboje, pobicie ?

5

Misinx napisał/a:

Eeee tylko pociął sobie rękę ? No to jak mu się zagoi to znowu Ci przywali. O, jakby sobie uciął to by była prawdziwa miłość. Z kikuta to już by mu było gorzej. No chyba, że coś by sobie do tego kikuta przymocował np. jak dawniej piraci wink

No jak Ty nie wiesz co robić jak Cię facet wyzywa i wali po twarzy... to co tu komentować. A za co siedział ? Za rozboje, pobicie ?

Za pobicia właśnie z nożem..

6

Autorko ... czy zdajesz sobie sprawę z tego, że kontynuowanie "związku" z tak zaburzonym i agresywnym partnerem, stawia Cię w bezpośrednim narażeniu na ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia ?

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

7

Litllemax napisał/a:
Misinx napisał/a:

Za pobicia właśnie z nożem..

To na co Ty liczysz ?

8

IsaBella77 napisał/a:

Autorko ... czy zdajesz sobie sprawę z tego, że kontynuowanie "związku" z tak zaburzonym i agresywnym partnerem, stawia Cię w bezpośrednim narażeniu na ryzyko utraty zdrowia, a nawet życia ?

Obiecał ze zapisze się na terapie bo sam stwierdził ze tak nie powinno być..

9

A podał termin wywiązania się z obietnicy? Bo wiesz, obiecać to można wszystko.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

10

Litllemax napisał/a:

Masz 20 lat i nie masz zobowiązań. Możesz mieszkać w dowolnym mieście, w dowolnym kraju. Znaleźć pracę, wynająć pokój. Byle jak najdalej od tego pana. To agresywny psychol, a Ty jesteś młoda i naiwna. Zapewne dlatego Cię wybrał. Takiej można wiele zrobić i wiele kitu wcisnąć.

11

Litllemax napisał/a:
IsaBella77 napisał/a:

Obiecał ze zapisze się na terapie bo sam stwierdził ze tak nie powinno być..

Dziwne, że nie zapisał się już jak wyszedł z więzienia, bo najwyraźniej ma problemy z agresją.

Chcesz z nim dalej być to może lepiej idź na jakiś kurs samoobrony, żeby sobie chociaż dobry unik wyrobić. A wątków o związkach z przemocowcami na tym forum pewnie znajdziesz bez liku. Nie wiem czy jakieś historie kończyły się szczęśliwie.

12

Wiem ze dalej nie mogę z nim być dziewczyny.. ale wiecie ciężko mi , kocham go .. chyba czas postawić na siebie

13

Wyprowadź się od niego i to szybko! I tak, żeby nie wiedział gdzie mieszkasz. Raz a porządnie się spakuj i nigdy więcej z nim się nie kontaktuj.
To psychol, agresywny i niebezpieczny.
Zwiewaj.

Masz dużo atutów - jesteś młoda, przedsiębiorcza a teraz musisz być także niezależna.

14

A Wy w moim temacie pytacie gdzie są takie wątki na tym forum. Przecież to jest kolejny i zaraz będą następne. No łobuz kocha najbardziej, po prostu. W samym necie jest tego tyle, że przed następnym wejściem w taki związek warto się chyba jednak z tym zapoznać. W więzieniu nie siedzi się za nic  to też należy pamiętać. No i teraz pewnie standardowo będzie problem ze zbudowaniem normalnej relacji, bo za mało emocji. To też wypada przemyśleć i być może skonsultować się z psychologiem.

-

15

Nie ma znaczenia co napiszemy jutro przestanie widać ślady i znów mu wybaczysz. Musisz być nieźle pokręcona aby jechać do faceta do obcego kraju który jest po wyroku i liczyć na cud. Daj znać jak Ci przywali któregoś razu tak mocno że w końcu poczujesz że go nie kochasz. Wtedy Ci doradzę abyś się spakowała i wróciła do rodzinnego miasta i tam zaplanowała swoje życie od nowa.

16

uleshe napisał/a:

Nie ma znaczenia co napiszemy jutro przestanie widać ślady i znów mu wybaczysz. Musisz być nieźle pokręcona aby jechać do faceta do obcego kraju który jest po wyroku i liczyć na cud. Daj znać jak Ci przywali któregoś razu tak mocno że w końcu poczujesz że go nie kochasz. Wtedy Ci doradzę abyś się spakowała i wróciła do rodzinnego miasta i tam zaplanowała swoje życie od nowa.

Wtedy Ci nie da znać, bo będzie leżała na ostrym dyżurze, albo może nawet w kostnicy.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Chce się wygadać ..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018