Pilot wycieczek czy pakować się w związek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pilot wycieczek czy pakować się w związek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez EwelinkaKompleksiara (2019-01-05 21:21:59)

Temat: Pilot wycieczek czy pakować się w związek

Witam. Poznałam fantastycznego faceta. Jest 3 lata starszy odemnie Ale nie o tym. Ostatnio przypadkiem wymkselo mu się że planuje wybrać się na kurs pilota wycieczek i rozwaza pracę w tym zawodzie.Planujem wspólną przyszlosc.Jesteśmy razem od ponad roki Jestem tym zaskoczona bo oboje nie lubimy rozłąk. I mam pytanie do k olezanek forumowiczek. Jak wygląda taka praca? Jak dlugo trwa sezon? Ile sie n est w domu a ile na wyjazdach ? Czy sylwka i ferie zimowe tez taki pilot jezdzi? Czy ktoras z was jest w takim zwiazku z pilotem  albo pilotka ? Czy on ma szanse na przetrwamie?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Pilot wycieczek czy pakować się w związek
EwelinkaKompleksiara napisał/a:

Witam. Poznałam fantastycznego faceta. Jest 3 lata starszy odemnie Ale nie o tym. Ostatnio przypadkiem wymkselo mu się że planuje wybrać się na kurs pilota wycieczek inrozwaza prwce w tym zawodzie.Planujemy wspolna przyszlosc.Jesteśmy razem od ponad roki Jetsem tym zaskoczona bo oboje nie lubimy rozlak. I mam pytanie donkolezanek forumowiczek. Jak wygląda taka praca? Jak dlugo trwa sezon? Ile sie njest w domu a ilr na wykazdach? Czy sylwka i ferie zimowe tez twki pilot jezdzi? Czy ktoras z was jest w tajim zwiazku? Czy on ma szanse na przetrwamie?

A można prosić jeszcze raz to samo, ale po polsku?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2019-01-05 21:18:18)

I mam pytanie donkolezanek forumowiczek. Jak wygląda taka praca?

Wystarczy wyguglować " Jak wygląda praca pilota wycieczek" i masz kupę blogów na ten temat.

Janix2 napisał/a:

I mam pytanie donkolezanek forumowiczek. Jak wygląda taka praca?

Wystarczy wyguglować " Jak wygląda praca pilota wycieczek" i masz kupę blogów na ten temat.

Owszem są Ale nie ma w nich odpowiedzi na moje pytania. Pierwszą wiadomość edytowalam, żeby była bardziej przejrzysta.

5

Witam. Poznałam fantastycznego faceta. Jest 3 lata starszy odemnie Ale nie o tym. Ostatnio przypadkiem wymkselo mu się że planuje wybrać się na kurs pilota wycieczek i rozwaza pracę w tym zawodzie.Planujem wspólną przyszlosc.Jesteśmy razem od ponad roki Jestem tym zaskoczona bo oboje nie lubimy rozłąk. I mam pytanie do k olezanek forumowiczek. Jak wygląda taka praca? Jak dlugo trwa sezon? Ile sie n est w domu a ile na wyjazdach ? Czy sylwka i ferie zimowe tez taki pilot jezdzi? Czy ktoras z was jest w takim zwiazku z pilotem  albo pilotka ? Czy on ma szanse na przetrwamie?

Taka praca do raczej dla singla. Ja zalecam szczera rozmowę

6 Ostatnio edytowany przez tomaszz12 (2019-01-06 12:04:48)

Jest to praca tez pełną pokus I stwarzając roznorakieokazje do zdrady. Moze nie reraz ale jak będziesz w ciąży Twój facet bedzie chciał sobie ...

tomaszz12 napisał/a:

Jest to praca tez pełną pokus I stwarzając roznorakieokazje do zdrady. Moze nie reraz ale jak będziesz w ciąży Twój facet bedzie chciał sobie ...

To fakt ale mnie bardziej martwią rozlaki tyl3 czasu bez niego. Bez widzenia sie na żywo rozmowy itp.

8

Skoro już teraz martwisz się, to daj człowiekowi spokój. Niech ma okazję spotkać inną kobietę, dla której rozłąka czy bycie w ciąży nie jest równoznaczne ze zdradą. Rozstając się podaj mu prawdziwy powód, czyli swoje myślenie i swe wyobrażenia o związku z pilotem wycieczek. Ty zaś szukaj mężczyzny z identyczną jak Twoja hierarchią wartości, inaczej spotkasz się z kolejnym rozczarowaniem "związkowym".

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski
Wielokropek napisał/a:

Skoro już teraz martwisz się, to daj człowiekowi spokój. Niech ma okazję spotkać inną kobietę, dla której rozłąka czy bycie w ciąży nie jest równoznaczne ze zdradą. Rozstając się podaj mu prawdziwy powód, czyli swoje myślenie i swe wyobrażenia o związku z pilotem wycieczek. Ty zaś szukaj mężczyzny z identyczną jak Twoja hierarchią wartości, inaczej spotkasz się z kolejnym rozczarowaniem "związkowym".

Tylko że jak się poznaliśmy to nasze hierarie wartości byly te same . Mial inny pomysł na zycie na pracę. Moim zdaniem ciekawszy I bardziej dochodowy nie kolidujacy z wartościami. Przypuszczam że gdyby sie nie wyglądał to do tej pory nie wirdzialabym co planuje. Jak sie kogos Kocha to tak trudno zrezygnować odpuścić

10

A gdybyś... przyjrzała się własnym lękom?

A gdybyś... uwierzyła, że praca pilota wycieczek nie jest sprzeczna ze znaną Ci hierarchią wartości?

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski
Wielokropek napisał/a:

A gdybyś... przyjrzała się własnym lękom?

A gdybyś... uwierzyła, że praca pilota wycieczek nie jest sprzeczna ze znaną Ci hierarchią wartości?

Dlatego Droga Koleżanko założyłam ten temat. W Internecie są blogi, czytałam je od deski do deski i tam nie ma odpowiedzi na moje pytania.
Chce dokaldnie wiedzieć ile trwa ten sezon ile bedzoe w domu pomiędzy kolejnymi turnusami itp. Moze taki Diabeł nie straszny jak to malują...

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pilot wycieczek czy pakować się w związek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018