Druga randka, co dalej ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Druga randka, co dalej ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Druga randka, co dalej ?

Cześć,
jestem tutaj nowy i chciałbym poznać waszą opinie na pewien temat.
Poznałem fajną dziewczynę , dwie randki już za nami , pierwsza randka udana, oboje pełni zapału żeby poznawać się bliżej i na kolejne spotkanie. Druga randka pomimo że przyjemnie spędziliśmy czas i dobrze nam się gadało to ujawniły się u niej pewne wady, rozumiem że w związku należy akceptować między innymi wady ale to spowodowało u mnie że zapał do poznawania się dalej trochę zmalał. Czy to może oznaczać że nic z tego nie będzie ? Czy może powinniśmy dać sobie jeszcze czas ?

Jak to  wyglądało u was ? Czy przez wszystkie randki utrzymywała się taka chęć poznawania jak na początku ?
Ja organizowałem i zapraszałem ją na dwie pierwsze randki , czy przy 3 randce mogę poczekać na jej inicjatywę ?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Druga randka, co dalej ?

Po pierwsze, każdy ma wady. Zależy jak ważne jest dla Ciebie żeby Twoja kobieta tej wady nie miała - ja np. nie lubię gadatliwych facetów i wielu kobietom to bardzo nie przeszkadza, a dla mnie to cecha, która skreśla mężczyznę jako kandydata na partnera. A po drugie, jeśli zapał maleje już po drugiej randce to raczej niepokojący sygnał.

3

Troche niezdecydowanie brzmisz, autorze. Wada wadzie nierowna, a nie napisales, czego problem dotyczy, wiec.. - ogolnie zależy, co jesteś w stanie akceptować u drugiej osoby, a czego nie.
Zbyt ogolnie napisane, ale zgadzam się, ze jeśli już na początku sa jakies wątpliwości, to raczej nie wypali.

" ..niektóre etapy tego procesu bywają nużące i cały sekret polega na tym, żeby je przekształcić w spotkania z samym sobą, albo czymś wzniosłym." Czarownica z Portobello

4

Brzmię niezdecydowanie bo sam nie wiem gdzie dokładnie jest problem , albo problem jest w tym że po prostu nie pasujemy do siebie albo dlatego że ona trochę ponad miesiąc temu zakończyła bardzo długi związek i to może powodować że traktuje mnie raczej jako "plaster" na ranę .
Nie wiem czy dać jej i nam czas , czy może już teraz z nią o tym porozmawiać bo nie chcę być tylko dobrym kolegą który pozwoli jej zapomnieć  wyrywając ją na randki/spotkania.
Wspominała że od tego rozstania spotykała się już z innymi ale nie było tego czegoś ( wydaje mi się że ona ciągle porównuje wszystkich do swojego byłego ) ze mną cały czas utrzymuję kontakt i chce rozwijać znajomość.

5

Ale te jej wady to gdzie? Wymieniłeś nie wady, ale fakty z jej życia- znane Ci pewnie wcześniej..
O co kaman? Podoba Ci się, to szukasz dziury w całym- czyli etap- a jak zaangażuję się to będę jedyny którego ma na myśli? To psuje?
bo zaczynasz rozkminiać.
Tak- jeżeli te 2 spotkania to była Twoja inicjatywa, to zostaw teraz ją jej. Ale wcześniej daj jakiś miły akcent, że Tobie się ona podoba, bo inaczej pomyśli, że się narzuca.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

6

Wadą jest to że ona pali czego ja nie jestem w stanie zaakceptować.

Ok, dam jej trochę czasu, zobaczymy co z tego wyjdzie, ja też postaram się od tego oderwać bo może rzeczywiście za bardzo o tym rozmyślam.

7

Może brakuje chemii? Gdy iskrzy, gdy czujemy motyle w brzuchu, to z wielką niecierpliwością czekamy na telefon, spotkanie, uśmiech, przytulenie itd
W takiej sytuacji, osoba paląca może pójść na kompromis i rzucić palenie.

8 Ostatnio edytowany przez GabrielaKlym (2019-01-06 00:40:12)

Jeżeli coś ci od początku nie pasuje, to nie pchaj się w to dalej.

I nigdy nie wierz, że ktoś dla ciebie rzuci palenie. Znam 5 takich związków. Jeden palacz wytrzymał 3 lata, inny tylko tydzień, ale wszyscy wrócili do nałogu. Więc jak nie chcesz palaczki, nie umawiaj się z nimi.

gdykochamy

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Druga randka, co dalej ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018