Problem ze związkiem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem ze związkiem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-04 20:34:43)

Temat: Problem ze związkiem

Witam.
Dlugo nie byłam na forum bo poznalam kogos i bylam przekonana, ze to ten jedyny.. teraz nie wiem juz nic. Sa momenty kiedy jestem szczęśliwa, jest normalnie, dostrzega mnie i bywa czuły ( jest dość chłodny uczuciowo wiec to doceniam) a są momenty grozy. Przyjaźni się ze swoja była z która był 3 lata. Wspolne wyjazdy, wspolne interesy,  samochód, zakupu wszystko beze mnie. Jego 1 miłość, stara i wielka. Teraz mówi ze w związku moze byc ale sie juz nigdy nie zakocha ale do niej tez by juz nie wrócił. Gdy jest z nia rzadko odbiera tel, jeżeli to robi szybko kończy, śmieje się z każdej jej wiadomości. Mówi ze ona jest taka wyluzowana a ja nie. Chociaż pozwalam mu na dużo. Chodzę do pracy po 10h. On w tym czasie gra w gry, nie pracuje, ja go utrzymuje..pomagam. Mam 2 dni wolnego ale nie spędzamy ich razem. Moze z 2h. On znowu gra a ja się nudzę. Mieszkam u niego, place polowe, robie zakupy a on ciągle mi mowi Kiedy znajde coś swojego i sie wyprowdze bo fakt jesteśmy rok razem ale za szybko sie do niego wprowadzilam bo po 3 miesiącach bycia razem a on musi mnie bliżej poznać, mieć swoją prywatność. Moze w 2020 coś będziemy razem szukac. Mam 27lat on tez a nadal jestem w zawieszeniu. A i jeszcze jedno. Jak bym w ciągu roku zaszla w ciążę mam usunąć. Przyjaciółka nie moze go odwiedzać bo ja jestem u niego a my się nie lubimy. I jakby mial wybierać związek roczny a przyjazn z byla która zna 5 lat wybral by bez wahania ja. Przyjazn ponad wszystko. Ona mnie obraża on nic, zamiana to w żart. Ja cos powiem o niej i mam wulgaryzm po całości i teksty typu przewietrz mozg, zamknij się o niej, bierz jakieś leki na nerwy. Boli mnie to, czasami płacze a on nie reaguje. Obecnie siedzi gra i pisze z nia a ja siedze sama od 3h i juz mu mowilam ze czekam na wspólny czas. Nadal nic. Nie zauważa mnie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem ze związkiem

Kolejny watek o tym samym. Idź do psychologa.

https://www.netkobiety.pl/t112722.html

Dalej z tym facetem wisisz? Już dostałaś porady i nic z tym nie zrobiłaś...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

4

Fajnie jest być wujem i mieć dwie kobiety. To jakiś islamista?

Podobasz mi się.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem ze związkiem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018