Zazdrosna o przyjaciółkę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Zazdrosna o przyjaciółkę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-04 19:38:52)

Temat: Zazdrosna o przyjaciółkę

Witam. Mam problem który coraz bardziej mi doskwiera. Mam przyjaciółkę, dzieli nas wiele kilometrów ale to nie problem. Problemem jest, ze moja przyjaciółka zaczęła się spotykać ze swoją dawną przyjaciółką a mnie od środka wulgaryzm bo ona jest blisko niej i boję się, ze zaczną być najlepszymi przyjaciółkami jak kiedyś a ja pójdę na bok..dziś piątek znowu wychodzą razem a ja siedze i becze bo nie potrafię sobie z tym poradzić, straszny lęk mnie ogarnia..

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Jazzmine (2019-01-04 17:33:14)

Odp: Zazdrosna o przyjaciółkę

Yyy.. nawet jesli zaprzyjaźnią sie na nowo to w czym problem? Przecież to nie musi miec w ogole wpływu na wasza relacje. Skup sie na tym jaka Przyjaciółka jest w stosunku do Ciebie i postaraj sie zwalczyć ten lęk, moze z nia o tym porozmawiaj? Bycie zaborczym to strasznie zła cecha i moze bardziej zaszkodzic waszej relacji niz stara/nowa przyjaciółka.

Poza tym, mieszkają blisko, wiec to naturalne, ze razem wychodzą. Ciebie przecież nie ma obok, gdybys była pewnie wychodzilybyscie w 3. Ile masz lat?

less is more

3

Próbowałam porozmawiać ale zawsze wtedy jest złość z jej strony i że sobie coś wymyślam i prawie kończy się to kłótnią. Już miałam taką sytuacje, ze przyjaciółka odzyskała swoją starą przyjaciółkę a mnie w dupe kopnęła i teraz ten strach powrócił.
Mam 45 lat.

4

" Nigdy nie walcz o przyjazn. O falszywa nie warto, o prawdziwa nie trzeba".

5

natalia7 napisał/a:

" Nigdy nie walcz o przyjazn. O falszywa nie warto, o prawdziwa nie trzeba".

Wiem...
ale złości mnie to, ze tamta przypomniała sobie o niej po takim czasie a ja nie mogę być blisko tak jak bym tego chciała..

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Zazdrosna o przyjaciółkę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018