Pomocy! Co zrobic żeby po porodzie seks był taki sam. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pomocy! Co zrobic żeby po porodzie seks był taki sam.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Pomocy! Co zrobic żeby po porodzie seks był taki sam.

Czesc! Mam taką dość dyskretna sprawę. Otóż, 7 miesięcy temu urodziłam synka (poród siłami natury). Po okresie połogu uprawialiśmy z narzeczonym seks i bylo naprawdę super, nawet lepiej niż przed ciążą. Niestety od jakiegoś czasu ja praktycznie nic nie czuję, gdy się kochamy. Nie wiem dlaczego. Czuję się z tym okropnie. Mój narzeczony mowi, że jak dla niego wszystko jest ok, że jestem ciasna jak dawniej. A ja się czuję jakbym zamiast ciasnej cip*i miała tam studnie bez dna. Dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne (nigdy więcej nie chcę mieć dzieci, ale o tym może napiszę kiedyś) Nie czuję się ani trochę atrakcyjna, ja też chcę mieć coś z seksu. Czy któraś z was też tak kiedyś miała? Pomóżcie!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomocy! Co zrobic żeby po porodzie seks był taki sam.

Skoro nie czujesz się atrakcyjna, to może problem siedzi w głowie.

Ja też dochodziła długo do siebie po porodzie (były komplikacje). Daj sobie trochę czasu.

Regulamin naszego forum - tu dowiesz się, czego na Forum nie robimy.
Instrukcja Forum - tutaj możesz nauczyć się, jak funkcjonować na Netkobietach.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pomocy! Co zrobic żeby po porodzie seks był taki sam.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018