możliwość ciąży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » możliwość ciąży?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

Temat: możliwość ciąży?

Źle przeszłam rozstanie w ostatnim związku i dwa lata byłam sama. Ostatnio poznałam kogoś i mi się spodobał. Spotkaliśmy się i od pocałunku do pocałunku zaczeliśmy się dotykać. Miałam pierwszy dzień okresu, tampon w sobie, ale pieścił mi łechtaczkę. Potem ja mu zrobiłam "dobrze", ubrał się i od nowa zaczął mnie pieścić. Nie wkładał mi palców do pochwy, tylko dotykał łechtaczki.
I teraz myslę jakoś o prawdopodobieństwie ciąży, chociaz rozsądek mówi mi, ze to głupie.... No bo niby istnieje, mozliwość, miał nasienie na palcach, bo mógł przypadkiem dotknąć resztek przy ubieraniu się, ale przecież wtedy by je chyba wytarł w ciuchy. No i dodatkowo nie dotykał mnie głęboko, a ja miałam okres i tampon... Wiem, że możecie mnie wyśmiać, ale jakie Waszym zdaniem jest prawdopodobieństwo ciąży?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: możliwość ciąży?

będą bliźniaki!

Dokształć się odnośnie tego, jak zachodzi się w ciążę i w jakich warunkach plemniki potrafią przetrwać wink

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Szansa jedna na milion. Nie masz się czym przejmować, a jak nadal masz stres to sobie za kilka dni zrób test ciążowy.

4

Lady Loka napisał/a:

będą bliźniaki!

Dokształć się odnośnie tego, jak zachodzi się w ciążę i w jakich warunkach plemniki potrafią przetrwać wink

Moim zdaniem to będzie Tesla i Einstein jak takie coś przetrwają smile

5

Wiem, że strasznie panikuję.... Pewnie dlatego, że jak tak to facet dzwonił, pisał i ogólnie wszystko super. A teraz cisza jak makiem zasiał....

6

To nawet nie jest szansa jedna na milion tylko absolutnie zerowa. Nawet jeżeli te plemniki by wytrzymały ubieranie się i zostały na palcach Twojego faceta, to niby jakim cudem z łechtaczki przeniosłyby się do pochwy, która na dodatek jeszcze jest zabezpieczona tamponem?

7

hej smile

Właściwie uwierzyłam, że nie ma możliwości ciąży, ale że mam jak widać ogromne możliwości panikowania, postanowiłam się upewnić. 17 dni po zrobiłam zwykły test ciążowy o czułości 10 uml. negatywny.
A wczoraj tj, 18 dni po test z krwi i też jest negatywny <0,100.

moje pytanie, tylko upewniające, oba testy zostały chyba zrobione we właściwym czasie i nie ma potrzeby ich powtarzania. Nie ma również wątpliwości?

Za wszystkie wcześniejsze odpowiedzi, bardzo dziękuję, bo naprawdę pomogły mi się otrząsnąć z paniki....

8

Pomogły i po to robiłaś test.
Brak słów.

9 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2019-01-10 13:04:35)

milenaj82 napisał/a:

hej smile

Właściwie uwierzyłam, że nie ma możliwości ciąży, ale że mam jak widać ogromne możliwości panikowania, postanowiłam się upewnić. 17 dni po zrobiłam zwykły test ciążowy o czułości 10 uml. negatywny.
A wczoraj tj, 18 dni po test z krwi i też jest negatywny <0,100.

moje pytanie, tylko upewniające, oba testy zostały chyba zrobione we właściwym czasie i nie ma potrzeby ich powtarzania. Nie ma również wątpliwości?

Za wszystkie wcześniejsze odpowiedzi, bardzo dziękuję, bo naprawdę pomogły mi się otrząsnąć z paniki....

Jeżeli 82 to rok urodzenia to jestem porażony i przerażony. Tak dla pewności weź jeszcze tabletkę "dzień po" i przestań uprawiać seks.

10

Jakim cudem, w XXI wieku, ludzie zakładają TAKIE tematy?

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

11

evalougo napisał/a:

Jakim cudem, w XXI wieku, ludzie zakładają TAKIE tematy?

Właśnie dlatego czasami żałuję,że wymyślono internet. Dowiedzieć się ile głupoty i braku świadomości w podstawowych sprawach jest w ludziach...porażka

12

Milena... na pewno nie jesteś w ciąży.

Ale rozważ może rozmowę z jakimś specjalistą, bo takie irracjonalne obawy, jakie masz, to nie jest normalna sprawa...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

13

Cyngli napisał/a:

Ale rozważ może rozmowę z jakimś specjalistą, bo takie irracjonalne obawy, jakie masz, to nie jest normalna sprawa...

Z pewnością słyszała głos,który kazał jej tak robić i to pewnie schizofrenia. Teraz kwestia czy paranoidalna czy schizoidalna..

14

morena19 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Z pewnością słyszała głos,który kazał jej tak robić i to pewnie schizofrenia. Teraz kwestia czy paranoidalna czy schizoidalna..

Nie rozumiem, z czego tutaj robić sobie jaja.
To smutne, że ktoś tak bardzo boi się ciąży, że myśli, że może zajść w ciążę w tak nieprawdopodobny sposób.
Może za wcześnie rozpoczęła współżycie...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

15

morena19 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Sugerowanie komukolwiek bardzo ciężkiej choroby psychicznej w kontekście Twojej wcześniejszej wypowiedzi jest po prostu słabe

W dodatku powielasz idiotyczny stereotyp na temat tych chorób,nie mając o tym podejrzewam zielonego pojęcia.

16 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2019-01-10 14:26:25)

morena19 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Czego chcesz, przecież Cyngli ma rację. Jeżeli autorka ma takie pojęcie jak napisała w poście to lepiej przed uprawianiem seksu regularnie pogadać ze specjalistą np. seksuologiem i nikt nie ma na myśli psychiatrę, przynajmniej ja tak to zrozumiałem.

paslawek napisał/a:

Sugerowanie komukolwiek bardzo ciężkiej choroby psychicznej w kontekście Twojej wcześniejszej wypowiedzi jest po prostu słabe
W dodatku powielasz idiotyczny stereotyp na temat tych chorób,nie mając o tym podejrzewam zielonego pojęcia.

100% popieram.

17 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-10 15:04:37)

paslawek napisał/a:
morena19 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

post nieregulaminowy, obraźliwe, złośliwe wycieczki osobiste w kierunku innego użytkownika

18

morena19 napisał/a:
paslawek napisał/a:
morena19 napisał/a:

ciap ! regulamin smile

Słabe, to jest obrażanie innych, bo mają inne zdanie od Twojego...

19 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2019-01-10 14:31:27)

morena19 napisał/a:

zły moderator tu był

Ironię może następnym razem oznacz jakąś buźką, uśmiechem albo cuś bo także niektórych Twoich postów nie kumam. Np.
morena19
Odp: Problem z namówieniem żony na sex.
Gratulacje. Teraz kiedy jesteście na etapie szczerości powiedz żonie,że wchodzisz na kobiece fora. Zaproś ją tutaj,niech opowie jak wasza sytuacja wygląda z jej strony.

20

Słaby to jest ten temat.

21

morena19 napisał/a:
paslawek napisał/a:
morena19 napisał/a:

regulamin forum poleca się dziś w promocji

Ty jesteś moderatorką cenzorką ?
Z reszta to pachnie prowokacją i chyba jesteś trollem
Zapędziłaś się i tyle

EOT

22 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-10 15:09:02)

off top i treści niezgodne z regulaminem

23

morena19 napisał/a:

Słaby to jest ten temat.

Nie ma obowiązku wypowiadania się.

24

Ponieważ odniesiono się bezpośrednio do mojego stanu psychicznego to odpowiem. Miewam ataki paniki. Na całkiem potencjalnie irracjonalne zdaniem innym sprawy. Wiem o tym. Problem, że wiem, kiedy myślę racjonalnie całkiem. Na szczęście jest to większość mojego życia. Radzę sobie, pracuję, żyję, ogólnie mam się dobrze...

Moja wina okazuje się taka, że próbując ewentualnie nie dopuścić do większego rozchwiania, zrobiłam test. I tak. Pomogło. Pomogło też wtedy kiedy ktoś bezinteresownie napisał, otrząśnij się kobieto, tak się nie zachodzi w ciążę. Pomogło też teraz.

Ale zarazem bardzo dziękuję za inne odpowiedzi sugerujące schizofrenię.... Nie znasz mnie. Oceniasz po jednym poście. Trudno. Przeżyję.

Dziękuję tej jednej osobie, która napisała, wprost odpowiedź na moje pytanie

25

Milena, myślałaś o tym kiedyś, by pogadać z jakimś specjalistą? Chodzi o Twój komfort. Ataki paniki to nic przyjemnego.

Do psychiatry nie trzeba skierowania, może spróbuj?

26 Ostatnio edytowany przez Janix2 (2019-01-10 15:37:44)

milenaj82 napisał/a:

Ponieważ odniesiono się bezpośrednio do mojego stanu psychicznego to odpowiem. Miewam ataki paniki. Na całkiem potencjalnie irracjonalne zdaniem innym sprawy. Wiem o tym. Problem, że wiem, kiedy myślę racjonalnie całkiem. Na szczęście jest to większość mojego życia. Radzę sobie, pracuję, żyję, ogólnie mam się dobrze...
Moja wina okazuje się taka, że próbując ewentualnie nie dopuścić do większego rozchwiania, zrobiłam test. I tak. Pomogło. Pomogło też wtedy kiedy ktoś bezinteresownie napisał, otrząśnij się kobieto, tak się nie zachodzi w ciążę. Pomogło też teraz.
Ale zarazem bardzo dziękuję za inne odpowiedzi sugerujące schizofrenię.... Nie znasz mnie. Oceniasz po jednym poście. Trudno. Przeżyję.

Nikt (oprócz jednej, ale to podobno była ironia) nie wmawia Ci jakiejś choroby psychicznej. Ale może postaraj się zrobić najpierw coś z emocjami, bo sytuacje mogą się powtarzać a udany seks to wg. mnie brak stresu, poczucie bezpieczeństwa, komfort psychiczny itp.

morena19 napisał/a:

zły moderator tu był

You made my day smile

27

Janix2 napisał/a:
milenaj82 napisał/a:

Nikt (oprócz jednej, ale to podobno była ironia) nie wmawia Ci jakiejś choroby psychicznej. Ale może postaraj się zrobić najpierw coś z emocjami, bo sytuacje mogą się powtarzać a udany seks to wg. mnie brak stresu, poczucie bezpieczeństwa, komfort psychiczny itp.

morena19 napisał/a:

zły moderator tu był

You made my day smile

Wiem. Tu bym musiała wejść pewnie głębiej w mój związek sprzed dwóch lat, który zostawił po sobie sporo do posprzątania... Po prostu myślałam, że ogarnęłam to na tyle, żeby wrócić do nie bycia samą, a przynajmniej spróbować. No i to nie był dobry pomysł. A za radę dziękuję, bo to dobry trop jest.

28

milenaj82 napisał/a:

Wiem. Tu bym musiała wejść pewnie głębiej w mój związek sprzed dwóch lat, który zostawił po sobie sporo do posprzątania... Po prostu myślałam, że ogarnęłam to na tyle, żeby wrócić do nie bycia samą, a przynajmniej spróbować. No i to nie był dobry pomysł. A za radę dziękuję, bo to dobry trop jest.

Bez posprzątania po poprzednim związku i w tym mogą drzazgi lecieć.

29

Dobrze,że moderacja nie śpi.  A co  niektórym polecam zastanowienie się nad zrozumieniem tego co czytają. Albo przerwę od forum

30

morena19 napisał/a:

Dobrze,że moderacja nie śpi.  A co  niektórym polecam zastanowienie się nad zrozumieniem tego co czytają. Albo przerwę od forum

Dobrze. A jak się to ma do tematyki wątku ?
Jeżeli znowu nijak, podobnie jak Twoje poprzednie posty, to zdecydowanie proszę o zaprzestanie off topu

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

31 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-11 10:48:16)

milenaj82 napisał/a:

Wiem, że możecie mnie wyśmiać, ale jakie Waszym zdaniem jest prawdopodobieństwo ciąży?

Według obliczeń >1%

Janix2 napisał/a:

You made my day smile

nieregulaminowy off top

Am I bluffing? try me

32 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-02-08 13:21:56)

Menstruacja to złuszczanie się obumarłej tkanki wraz ze śluzem implantacyjnym i obumarłą komórką jajową, do następnej owulacji jeszcze około 14 dni przy 28-30 dniowych cyklach. Do zapłodnienia może dojść gdy dojrzała komórka jajowa spotka się z plemnikiem i będą ku temu sprzyjające warunki. Aby doszło do ciąży musi zostać spełnionych szereg różnych warunków, na prawdę nie jest to takie łatwe i proste. Natura nas kontroluje, jak my czasem sami siebie nie potrafimy ;p
Młode kobiety nie wiedzą kiedy może dojść do zapłodnienia i się niepotrzebnie stresują. Ale edukacja powinna leżeć po stronie rodziców. Ja swoją córkę edukuje seksualnie już od pierwszych dni dojrzewania. Dostosowuje treści do jej psychicznej gotowości, no i fizycznej. Poleciłam jej taką stronę poświęconą seksualności, intymności i fizjologii człowieka. Kupiłam tester owulacji ze śliny afrodyta, tak by wiedziała kiedy ma dni płodne i co dzieje się z jej organizmem w tych dniach. Edukacja, zrozumienie i bliskość rodziców, to chyba klucz do wyeliminowania takich myśleń na temat "czy jestem w ciąży, bo chłopak doszedł na moim brzuchu". A ta strona to [spam].

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » możliwość ciąży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018