książka na długie zimowe wieczory - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » książka na długie zimowe wieczory

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: książka na długie zimowe wieczory

Witajcie,
szukam lekkich i przyjemnych książek, typowo babskich, z dużą dawką humoru, co polecacie? 
z góry dziękuję

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: książka na długie zimowe wieczory

Zdecydowanie warta polecenia jest "Nienachalna z urody" Marii Czubaszek smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

3 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-12-17 11:27:41)

Niezmiennie, Joannę Chmielewską, polecam. smile
"Lekarstwo na miłość" na początek.
Przed albo po lekturze, film z Kaliną Jędrusik, Andrzejem Łapickim, niezrównaną Krystyną Sienkiewicz, Mieczysławem Czechowiczem, Jackiem Fedorowiczem, etc., na podstawie tej powieści, zalecam obejrzenie. smile
Wszystkich pozycji z twórczości pani Joanny nie będę wymieniał i uzasadniał, czemu są warte przeczytania, bo strony zabraknie!
Kobiety są w nich głównie prezentowane.
Mężczyźni zaś, jako zło konieczne, bezmózgie dwunogi, przebrzmiałe maczo i w sumie, niewierne bydlęta, a tak, w ogóle, naiwni frajerzy, tłem są tylko. smile
Uwielbiam Joannę Chmielewską.
Przy niej czuję się, jak Mel Gibson w "Czego pragną kobiety". smile

facet po przejściach

4

A ja polecam jako taką "babską" literaturę - świetnie napisaną, z poczuciem humoru ale również poruszającą ważne sprawy serię książek Moniki Szwai.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

5

A ja myślę że książki Joanny Jax na przykład Zemsta i Przebaczenie.A już tak całkiem lekko i przyjemnie to Agnieszka Lingas  Łoniewska

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » książka na długie zimowe wieczory

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018