Zimowe oświadczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zimowe oświadczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zimowe oświadczyny

Cześć, chciałem sprawić dziewczynie prezent i zafundować wspólny wypad w góry. Nie chciałbym żeby to było coś banalnego, ponieważ zamierzam jej się oświadczyć... Mam upatrzony jeden hotel z bogatą ofertą usług, które dodatkowo pozwolą nam się zrelaksować, cieszyć wspólnym wyjazdem a przede wszystkim ona poczuje się jak księżniczka. Nie chciałbym tego schrzanić, w końcu od tego zależy moje przyszłe życie wink co sądzicie o takim pomyśle? Czy taki hotel nie będzie złym pomysłem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zimowe oświadczyny

Sklep dentystyczny już znalazleś? Zdziwilam sie że nie ma linków

Jasne że wolałabym hotel niż jakieś domki. Ale to ma mniejsze znaczenie od calokształtu jak ona sie czuje z tobą.

3

1990rusałka napisał/a:

Jasne że wolałabym hotel niż jakieś domki. Ale to ma mniejsze znaczenie od calokształtu jak ona sie czuje z tobą.

Nie rozumiem pytania. Co tu ma z tym wspólnego sklep dentystyczny ??? Wyjaśnisz ?

"Nieprawda, że miłość wymaga poświęceń; to poświęcenia wymagają miłości."

Józef Bester
Gosia22 napisał/a:
1990rusałka napisał/a:

Nie rozumiem pytania. Co tu ma z tym wspólnego sklep dentystyczny ??? Wyjaśnisz ?

Ja wyjaśnię:

condemned napisał/a:

Witam. Szukam dobrego sklepu dentystycznego, ponieważ muszę wymienić trochę sprzętu, zależy mi na bardzo dobrej jakości. Wiecie gdzie mogę zamówić?

Pan zapewne problemu nie ma, ale chciałby uderzyć na emocje.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

5

Wspaniały pomysł! Wybranka na pewno będzie zadowolona. Życzę powodzenia ! smile

6

santapietruszka napisał/a:
Gosia22 napisał/a:
1990rusałka napisał/a:

Ja wyjaśnię:

condemned napisał/a:

Witam. Szukam dobrego sklepu dentystycznego, ponieważ muszę wymienić trochę sprzętu, zależy mi na bardzo dobrej jakości. Wiecie gdzie mogę zamówić?

Pan zapewne problemu nie ma, ale chciałby uderzyć na emocje.

ok już rozumiem big_smile

"Nieprawda, że miłość wymaga poświęceń; to poświęcenia wymagają miłości."

Józef Bester

7 Ostatnio edytowany przez 1990rusałka (2018-12-05 15:39:56)

Dzięki santapietruszka!:))
Może wyręcze drugie konto: słyszałam że ten hotel [tu powinnam dać link] ma dobre opinie, koleżanka tam była i bardzo sobie chwali, skorzystaj z ich oferty

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zimowe oświadczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018