Pranie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Pranie

Mam kilka pytań odnośnie robienia prania. Zawsze zastanawiałam się co z czym prać i w ilu stopniach, dlatego może Wasze odpowiedzi nakierują mnie na to, jak prać poprawnie.

1. Z czym pierzecie majtki? Ja zawsze z ręcznikami na 60 stopni, ale zastanawiam się czy majtki wystarczyłoby prać w 40 stopniach razem z jakimiś bluzkami itp.? Czy może lepiej tak jak teraz robię?

2. Bluzki, swetry, piżamy i spodnie piorę na godzinnym programie w 40 stopniach chociaż kiedyś prałam w 30 stopniach program 30 minut. Czy takie pranie w 30 stopniach ma w ogóle jakiś sens? Zastanawiam się czy znowu nie wrócić do tego prania w 30 stopniach.

3. Z czym pierzecie skarpetki? Ja piorę ze spodniami, ewentualnie dorzucę do bluzek.

4. Czy pościel i ręczniki wystarczy prać w 60 stopniach? Później ich nie prasuję. W 90 jeszcze chyba nic nie prałam, a podobno pościel i ręczniki w wysokiej temperaturze się powinno prać. Z drugiej strony gdzieś czytałam, że ktoś ręczniki pierze w 40 stopniach i też jakoś może być.

5. Jak bardzo napełniacie praniem bęben pralki?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2024