Zakup oczyszczacza powietrza? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Zakup oczyszczacza powietrza?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Zakup oczyszczacza powietrza?

Od jakiegoś czasu bardzo modnymi urządzeniami sa oczyszczacze powietrza do domu. Czy któraś z Was może ma takie urządzenie i może podzielić się opinią? Warto dokonać takiego zakupu?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-11-22 19:30:25)

Odp: Zakup oczyszczacza powietrza?

Ja Ci powiem, że sama się zastanawiam nad zakupem. Fakt jest taki, ze to jednak wydatek przynajmniej 600 zł. Gdzieś na jakiejś stronie czytałam, że przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na koszt filtrów, które trzeba wymieniać co najmniej raz na 6 miesięcy. Podobno są modele, co koszt filtra kosztuje tyle co nowy oczyszczacz. Trochę się rozejrzałam już w tym temacie, głównie dlatego, że mieszkam w Warszawie i tu smog strasznie dokucza nawet w domu, a taki oczyszczacz podobno pomaga. W spam są oczyszczacze firmy OPUS za 500-600 zł i do nich filtr kosztuje ok 150 zł czyli znośnie. Ale jeszcze nie wiem jakie filtry powinien mieć by nam w tym smogu pomógł, bo tego od niego będę wymagać.

3

Sama zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia. Jakość naszego powietrza jest tragiczna i nawet w domu nie można sobie odpocząć bo ciągle drapie mnie coś w gardle

4 Ostatnio edytowany przez prudencja (2018-12-06 22:05:45)

stał u mnie kiedyś oczyszczacz z jonizatorem. prezent. durny gadżet, trafił na śmietnik. tak skuteczny jak puder przy leczeniu syfa. nie polecam.

zuzia10051 napisał/a:

Sama zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia. Jakość naszego powietrza jest tragiczna i nawet w domu nie można sobie odpocząć bo ciągle drapie mnie coś w gardle

próbowałaś nawilżaczy?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Zakup oczyszczacza powietrza?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018