Kredyt przed ślubem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Kredyt przed ślubem

Cześć,

Ponieważ za chwilę biorę ślub, chciałabym się Was doradzić w sprawie zaciagnietego przeze mnie wczesniej kredytu.
Jestem w ciąży, więc postanowiliśmy z przyszłym mężem sformalizowac związek. Wiem, że mąż nie odpowiada za zobowiązania zaciągnięte przed ślubem, jednak nurtuje mnie kwestia tego, że on nie wie o tym kredycie (zaciagnelam go na własny samochód, a ponieważ on jest totalnym przeciwnikiem kredytów, mając osobne finanse, nie wchodzilam z nim w dyskusje na ten temat, więc myśli ze na auto pożyczyli mi rodzice). Po ślubie będziemy mieć jedno wspólne konto na wspólne wydatki plus każdy z nas osobne, na które będą wpływały m.in. nasze wypłaty. I tutaj moje pytanie, czy po ślubie i po zgłoszeniu zmiany stanu cywilnego w banku, mąż w jakikolwiek sposob dowie się o kredycie, jeśli będzie schodził z mojego prywatnego konta? Dodam, że ten kredyt nie jest dla mnie jakimś bardzo wielkim obciążeniem (i jednak cos z niego mam) i bez problemu sama sobie go spłacę.

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam☺
Jula

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kredyt przed ślubem

Nie zaczynaj małżeństwa od kłamstwa...

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Uważam że powinnaś mu powiedzieć ,na spokojnie że nie potrzebujesz jego pieniędzy na spłatę tego kredytu ,przecież kiedyś go spłacisz i po problemie .Możesz też mieć inne konto tylko na spłatę tego kredytu przelewać na to konto llub prosić blisko zaufaną osobę by wpłacała czerowymni przekazami ,kiedy nie będziesz mogła wychodzić tu po urodzeniu .

4

Ups. Powiedz mu prawdę. Prędzej czy później się dowie. Raz mu czegoś nie powiesz i później cokolwiek zrobisz lub nie zrobisz zawsze będzie nieufność z jego strony.

Szybkie sprawdzenie i porównanie kredytów i pożyczek [tu był nieregulaminowy link - został usunięty przez moderację]

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018