Problem rodzinny - świerzb? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Problem rodzinny - świerzb?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Problem rodzinny - świerzb?

Błagam o pomoc. Od 4 miesięcy borykamy się z problemem skornym. Najpierw był pediatra który przyznał mi rację że to swierzb. Potem wysłał nas do dermatologa. I tak już u trzech byliśmy i jest coraz gorzej. Każdy przypisuje swoje drogie maści balsamy i żele kasy już poszło w ch.... A dzieci nadal się męczą. Dermatolodzy wmawiają mi że to uczulenie. Ale jak to możliwe że u wszystkich naraz A nic w tamtym czasie nie zmieniliśmy nic nie jemy nowego. Nasza rodzina składa się z 5 osob. Rodzice jedno dziecko 8 miesięcy drugie prawie 2 lata i 10 lat najlepsze jest to że 10-latce nic nie jest. A my mamy pokrzywke występująca nagle w różnych miejscach i małe czerwone krostk i na całym ciele które swedza cały dzień. Głowa też. A najmłodsze ma brzydkie rozlewajace się krosty najbardziej pod pachami i trochę na brzuchu

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Gosia1962 (2018-11-13 13:19:35)

Odp: Problem rodzinny - świerzb?

Blagasz o pomoc tu na Forum? na serio?
Swierzb a uczulenie to 2 rozne sprawy.
Pediatra postawil diagnoze "na oko"? przeciez kwiestia diagnozy w przypadku swierzbu to standard.
Uczulenie nie ma ze swierzbem nic wspolnego.

Mnie takie zapytania na forach rozwalaja.
Nikt nie moze tu, na Forum zobaczyc, co ci jest, diagnoze moze postawic tylko dermatolog.
Nie wierzysz temu, co ci powiedzial, ze to jest swierzb? a co powiedzial dermatolog? uczulenie? CALA RODZINA MA UCZULENIE????
Nie rozumiem dylematu.....

Zyj Tu i Teraz.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Problem rodzinny - świerzb?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021